Franke

VST gali būti perleista

VST gali būti perleista

Jeigu valstybė nuspręstų „Leo LT” kūrimo projektą įgyvendinti su kitu privačiu investuotoju, VP grupės kontroliuojama bendrovė „NDX energija” būtų pasirengusi perleisti jam VST akcijas, kurios derybose su Vyriausybe įvertintos 2,8 mlrd. litų.

„NDX energija” vakar išplatintame pranešime dar kartą pakartojo, kad derybos su Vyriausybe dėl nacionalinio investuotojo bendrovės „Leo LT” kūrimo yra galutinai baigtos, bendrovė tikisi Seimo ir politinių partijų paramos bei mano, kad dokumentai bus patvirtinti „per protingą ir apibrėžtą laiką”.

„NDX energija” teigia esanti pasirengusi suderėtomis sąlygomis dalyvauti „Leo LT” kūrime ir veikloje, jeigu tam bus sudarytos teisinės prielaidos ir atominės elektrinės įstatymo pataisų projektas bus priimtinas Seimui.

„Tačiau jei „NDX energijos” dalyvavimas būtų nepriimtinas ir valstybės institucijos nuspręstų įgyvendinti projektą su kitu privačiu investuotoju ir valstybė jį pasirinktų, būtume pasirengę sąžiningomis, teisingomis ir protingomis sąlygomis perleisti jam mums priklausančias bendrovės VST akcijas. Kitam privačiam investuotojui pasirinkti šiuo metu yra visos sąlygos, nes „Leo LT” sukūrimo projektas yra visiškai parengtas, o mes negalime būti kliūtis ją kurti, valstybei pasirinkus kitą privatų investuotoją”, – rašoma pareiškime.

Seimas šiandien turėtų apsispręsti, ar po pateikimo pritarti

Atominės elektrinės įstatymo pataisoms, kuriomis siūloma nacionalinį investuotoją kurti steigiant naują patronuojančią įmonę, o ne „Lietuvos energijos” pagrindu, kaip buvo nuspręsta pernai birželį.

Kiti temos straipsniai

Ledo arenos vizualizacija

Ledo arenos projektavimas įsibėgėja

Įsibėgėja Klaipėdoje planuojamos statyti ledo arenos projektavimas. Jau įvyko viešas projektinių pasiūlymų pristatymas, kurio metu visi besidomintys šiuo objektu turėjo

Jung Lietuva
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Baltparma

Baltparma.lt

Baltparma - blokeliai ir kitos statybinės medžiagos

Ruukki Products AS

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu