Anza

Verslo dovana Vilniui – K. Sirvydo skvero suoliukų atnaujinimas

Verslo dovana Vilniui – K. Sirvydo skvero suoliukų atnaujinimas

Prie Vilniaus miesto savivaldybės vykdomos iniciatyvos „Dovana Vilniui“ prisideda ir įmonių grupė „Civinity“. Viena iš „Civinity“ grupės įmonių Vilniaus senamiestyje teikia su pastatų administravimu, technine ir šilumos ūkio priežiūra susijusias paslaugas. Nepamiršdami skirti dėmesio bendram Senamiesčio vaizdui, „Civinity“ šį kartą atnaujino Konstantino Sirvydo skvero suoliukus.

„Sostinės Senamiestis yra didelis traukos centras, čia galime sutinkame turistų, miesto svečių ir Vilniaus miesto gyventojų. Prisidėdami prie savivaldybės iniciatyvos, norime atnaujinti erdvę, kurioje vyksta susibūrimai ir renginiai. Atnaujinę suoliukus Konstantino Sirvydo skvere tikimės, kad praeiviai galės komfortiškai stabtelėti ir atsikvėpti grožėdamiesi išskirtiniu sostinės Senamiesčiu. Tvarkinga aplinka mums labai svarbi, todėl džiaugiamės galėdami savo resursus panaudoti ne tik kasdienėje veikoje, bet ir žengdami socialiai atsakingą žingsnį už jo ribų“, – teigia Giedrius Eidimtas, UAB „Civinity LT“ direktorius.

„Vilnius esame mes visi – gyvenantys čia, dirbantys čia, dirbantys miestui, – sakė Vilniaus miesto savivaldybės Miesto tvarkymo ir aplinkos apsaugos skyriaus vedėjas Gintautas Runovičius. – Ir kiekvieno mūsų indėlis į miesto gražinimą yra reikšmingas – taip kuriasi bendruomenė, kuriai rūpi kurti, puoselėti, o ne niokoti.“

TAIP PAT SKAITYKITE

Jung Lietuva
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Baltparma

Baltparma.lt

Baltparma - blokeliai ir kitos statybinės medžiagos

Ruukki Products AS

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu