Ekoklima

TOP 10 šalių, naudojančių saulės energiją

saulės energija

Žalieji judėjimai ir nerimas dėl naftos išteklių ateities, taip pat nesibaigiantys neramumai Viduriniuose Rytuose vis labiau skatina susimąstyti apie Saulės energijos teikiamą naudą aplinkai ir taikos palaikymui pasaulyje. Stiprus argumentas alternatyviai energetikai – faktas, kad saulė visada yra danguje, net kai jos negalime matyti.

Tačiau šalys, išnaudodamos saulės privalumus, ženkliai skiriasi tarpusavyje – pirmaujanti pasaulyje yra Vokietija, kur saulės instaliacijų kiekis sudaro 43 % visos pasaulyje įsisavinamos saulės energijos ir turi galimybę generuoti 17 193 MW energijos iš saulės, tuo tarpu antroje sąrašo vietoje esanti Ispanija pajėgi generuoti tik 10% energijos – 3784 MW.

O visas likęs pasaulis, po 10 pirmaujančių šalių, išnaudojančių saulės teikiamą atsinaujinančią naudą, sugeneruoja tik 9 % nuo bendro saulės energijos kiekio.

Apačioje pateiktas 1BOG sudarytas informacinis žemėlapis, kuriame pateiktas 10 šalių, naudojančių saulės energiją. Taip pat čia matyti ir milžiniškos erdvės, kuriose dar galima generuoti saulės energiją plačiame pasaulyje.

TAIP PAT SKAITYKITE

Ruukki
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Baltparma

Baltparma.lt

Baltparma - blokeliai ir kitos statybinės medžiagos

Ruukki Products AS

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu