Anza

Stiprus vėjas gyventojus paliko be elektros

Prasidėję 2008-ieji neapsaugojo Klaipėdos rajono gyventojų nuo kiaulysčių – praėjusį savaitgalį jiems teko praleisti tamsoje.

Priekulės seniūnijos Pjaulių kaime šviesa užgeso šeštadienį, apie 19 val. Po valandos elektra atsirado, tačiau nespėjus pasidžiaugti kaimas vėl skendėjo tamsoje.

Planavusiesiems su šeima savaitgalį praleisti kaimo sodyboje teko ne tik sėdėti tamsoje, bet ir šalti nieko nevalgius.

Gyventojus papiktino AB VST Gargždų skyriaus vadovų paaiškinimas, neva spaudžiant lauke šaltukui jie negalintįs rizikuoti darbuotojų sveikata.

Skyriaus viršininkas Rytis Vilimavičius patvirtino, kad šeštadienį Pjaulių kaime daliai gyventojų išties buvo laikinai sutrikęs elektros energijos tiekimas.

Išsiuntus operatyvinę gedimų šalinimo brigadą, elektros energijos tiekimas Pjaulių kaimo gyventojams buvo operatyviai atstatytas, tačiau elektra vėl dingo maždaug 20.40 val.

Brigada šalinti gedimo buvo išsiųsta kitą dieną, sekmadienio vidurdienį. Anot R. Vilimavičiaus, išsiųsti ją šalinti gedimus tą patį vakarą, t.y. tamsiu paros metu, nebuvo galimybių.

„Gedimas įvyko kelias dešimtis kilometrų besidriekiančioje oro linijoje – trūko vadinamasis izoliatorius. Aptikti tikslią gedimo vietą ir pašalinti gedimą naktį buvo neįmanoma. Darbuotojai, ieškodami ar šalindami gedimą, pažeistų darbo saugos reikalavimus ir rizikuotų savo gyvybe.

Atsiprašome savo klientų, kurie naktį turėjo praleisti be elektros, bet operatyviai atstatyti elektros energijos tiekimo nebuvo galimybių”, – teigė viršininkas.

Sausio 6-osios rytą VST Gargždų skyriaus aptarnaujamoje teritorijoje buvo užfiksuota ir daugiau gedimų. Naktį praūžus stipriam vėjui, keliose vietose ant aukštos įtampos elektros laidų buvo užvirtę medžiai.

Dėl vėjo buvo atsijungę maždaug 20 transformatorinių pastočių, elektros energijos tiekimas maždaug valandai buvo sutrikęs 200 Gargždų priemiesčio ir Judrėnų seniūnijos gyventojų.

TAIP PAT SKAITYKITE

Ekoklima
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Ruukki Lietuva

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu

www.statybajums.lt