q Statybos inspekcijos ir Valstybinės darbo inspekcijos vadovai susitiko aptarti bendradarbiavimo galimybes
Anza

Statybos inspekcijos ir Valstybinės darbo inspekcijos vadovai susitiko aptarti bendradarbiavimo galimybes

Statybos inspekcija

Balandžio 22 dieną Valstybinės teritorijų planavimo ir statybos inspekcijos prie Aplinkos ministerijos (Statybos inspekcija) viršininkas Albertas Stanislovaitis susitiko su Valstybinės darbo inspekcijos vyriausiuoju valstybinio darbo inspektoriumi Jonu Griciumi bei jo pavaduotoju Daliumi Čeponu aptarti abiejų institucijų bendradarbiavimo galimybes.

Šių dienų sparčiai besikeičiančioje darbo aplinkoje bendradarbiavimas tarp skirtingų institucijų tampa vis svarbesnis siekiant užtikrinti efektyvų ir veiksmingą viešąjį administravimą. Taigi, dviejų institucijų: Statybos inspekcijos ir Valstybinės darbo inspekcijos vadovai susitiko aptarti bendradarbiavimo galimybes šioje srityje.

Susitikimo metu buvo akcentuotas abiejų institucijų siekis geriau koordinuoti veiklą, keistis informacija ir gerinti šių dviejų institucijų bendradarbiavimą. Be to, aptarti ir kiti svarbūs klausimai, tokie kaip informacijos mainų mechanizmai, bendros patirties dalinimasis bei bendradarbiavimo strategijos kūrimas. Be diskusijų dėl bendradarbiavimo, susitikime taip pat buvo nagrinėjami konkretūs veiksmai, kurių bus imtasi siekiant pagerinti darbo sąlygas. Tai apims bendrus inspektavimo planus, specialius mokymus ir mokymo programas darbuotojams bei įmonių atstovams, taip pat informacijos kampanijas siekiant didinti visuomenės sąmoningumą.

„Galutinis tikslas yra kurti darnią ir veiksmingą sistemą, kurioje Statybos inspekcija ir Valstybinė darbo inspekcija veiktų sinergiškai ir efektyviai. Tokios partnerystės plėtra gali turėti svarbių teigiamų pasekmių tiek darbuotojams, dirbantiems statybos sektoriuje, tiek įmonėms. Siekiant maksimaliai išnaudoti turimus išteklius ir padidinti institucijų veiklos efektyvumą, būtina įdiegti sisteminį bendradarbiavimą, organizuoti bendrus patikrinimus statybvietėse bei nuolatinį dialogą tarp šių organizacijų“, – teigia Statybos inspekcijos viršininkas Albertas Stanislovaitis. 

TAIP PAT SKAITYKITE

Jung Lietuva
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Baltparma

Baltparma.lt

Baltparma - blokeliai ir kitos statybinės medžiagos

Ruukki Products AS

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu