q Statybos inspekcija kviečia statinio (dalies), projekto (dalies) ekspertizės rangovus dalyvauti mokymuose
Franke

Statybos inspekcija kviečia statinio (dalies), projekto (dalies) ekspertizės rangovus dalyvauti mokymuose

Rangovų mokymai

Valstybinė teritorijų planavimo ir statybos inspekcija prie Aplinkos ministerijos (Statybos inspekcija), siekdama padėti statinio projekto (dalies) ekspertizės rangovams sklandžiai nuo 2023-05-01 pradėti teikti pažymų apie statinio statybą be nukrypimų nuo esminių projekto sprendinių (pažymos) ir deklaracijų apie statybos užbaigimą (deklaracijos) paslaugas, 2023-04-21 organizuoja nuotolinius mokymus. Mokymuose kviečiami dalyvauti ir minėtas paslaugas nuo 2022-05-01 jau teikiančių statinio (dalies) ekspertizės rangovų atstovai. 

Statybos inspekcija primena, kad nuo 2023-05-01 pasikeitus Statybos įstatymui deklaracijų tvirtinimo ir pažymų išdavimo paslaugas galės teikti ne tik statybos (jo dalies) ekspertizės rangovai, bet ir statinio projekto (jo dalies) ekspertizės rangovai. 

Esamiems ir būsimiems paslaugų teikėjams skirtuose 2023-04-21 Statybos inspekcijos organizuojamuose mokymuose bus apžvelgti teisinio reguliavimo pokyčiai nuo 2023-05-01 ir teikiant paslaugas praktikoje pasitaikančios problemos. Visus pageidaujančius dalyvauti mokymuose kviečiame registruotis čia.

Atkreipiame dėmesį, kad statinio projekto (jo dalies) ekspertizės rangovai, kurie nuo 2023-05-01 planuoja teikti pažymų ir deklaracijų tvirtinimo paslaugas, privalo Statybos inspekcijai el. paštu info@vtpsi.lt pateikti užpildytą ir pasirašytą paslaugas teikiančių subjektų (naudotojų) formą dėl prieigų prie IS „Infostatyba“ suteikimo. 

Statinio projekto (dalies) ekspertizės įmonėms, ketinančioms nuo gegužės 1 dienos pradėti teikti pažymų ir deklaracijų tvirtinimo paslaugas, yra parengta IS „Infostatyba“ naudojimo vaizdo instrukcija, kuri naujiems naudotojams padės susipažinti su dokumentų tvirtinimo funkcionalumais – Pažymų ir deklaracijų tvirtinimo paslaugų vaizdo instrukcija ekspertizės vadovams

Taip pat atkreipiame dėmesį, kad deklaracijų ir pažymų tvirtinimo paslaugas teikiančių įmonių sąrašas statytojų patogumui yra skelbiamas viešai Statybos inspekcijos interneto svetainėje (šis sąrašas bus nuolat pildomas ir atnaujinamas).

TAIP PAT SKAITYKITE

Ruukki
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Baltparma

Baltparma.lt

Baltparma - blokeliai ir kitos statybinės medžiagos

Ruukki Products AS

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu