Tikkuurila

Kaip užuolaidos formuoja namų interjero stilių?

Užuolaidos derinimas

Nemanykite, jog užuolaidos yra mažareikšmė namų interjero detalė. Iš tikrųjų nuo sėkmingo jų pasirinkimo priklauso visos jūsų namų aplinkos jaukumas. Renkantis užuolaidas reikia atsižvelgti į jų spalvą, audinį, tankumą, storį ir ilgį, kad visa tai tiktų prie bendro namų apdailos ir baldų stiliaus.

Kokių spalvų užuolaidos kada labiau tinka?

Jei esate klasikinio stiliaus namuose šalininkas, tada rinkitės tamsesnių spalvų užuolaidas, kurios mažiau praleidžia šviesą. Jei norisi namie jaukesnės, modernesnės aplinkos, tada jums tiks šviesių spalvų užuolaidos. O jeigu jūsų kambariuose yra daug prikrauta baldų ir įvairių aksesuarų, tada neverta ant langų kabinti ryškiaspalvių užuolaidų. Tada juose labiau tiks paprastesnės ir tuo pačiu subtilesnės išvaizdos užuolaidos.

Kaip pasirinkti tinkamą užuolaidų ilgį ir apskaičiuoti optimalų jų plotį?

Kai kam gali atrodyti, jog kuo ilgesnės užuolaidos, tuo geriau. Ši taisyklė galioja tik tada, jei kambarių lubos yra labai žemos. Nes tokiose patalpose pats praktiškiausias variantas yra tada, kai užuolaidos yra pakibusios beveik nuo palubio iki pat grindų.

Ilgos užuolaidos vizualiai sukuria aukštų lubų ir prasiplėtusios erdvės įspūdį. Tačiau jei namuose auga maži vaikai arba kartu su jumis gyvena keturkojai augintiniai, tada geriau vengti per ilgų užuolaidų, kurioms grėstų ištepimas ar kokio nors kito pobūdžio sugadinimas.

Anot interjero dizainerių, jei padauginsite lango plotį iš 1,5, tada ir gausite patį tinkamiausią užuolaidų plotį. Ši taisyklė vienodai galioja ir dieninėms, ir naktinėms užuolaidoms.

Ar įmanoma užsisakyti užuolaidas pagal individualius poreikius?

Jeigu jums prireikė apsirūpinti užuolaidomis naujame būste arba panorote pakeisti iki šiol vyravusią namų aplinką, jums nebūtina keliauti į fizinę parduotuvę ieškoti šios subtilios prekės. Tam yra skirta labai praktiška ir naudinga paslauga, išpildanti individualius kiekvieno kliento poreikius.

Užuolaidų užsakymas leidžia kiekvienam klientui pačiam pasirinkti ne tik užuolaidos ilgį ir plotį, bet ir jos pakabinimo aukštį. Internetinės parduotuvės svetainėje yra skelbiama informacija, kaip tinkamai apskaičiuoti visus reikiamus duomenis, kad paskui pagal juos būtų galima pasiūti idealiai jūsų namams tinkančias užuolaidas.

Jung

Kiti temos straipsniai

Kilimas svetainėje

Kilimas svetainėje. Kaip išsirinkti?

Išskirtinių užuolaidų salonas Kiekvienas suras svajonių baldus Reljefinės juostelės sienų dekorui Tavo buitinė technika Protingi namai Viskas voniai Puiki scena

Valgomojo įrengimas

Kaip moderniai įsirengti valgomąjį?

Išskirtinių užuolaidų salonas Kiekvienas suras svajonių baldus Reljefinės juostelės sienų dekorui Tavo buitinė technika Protingi namai Viskas voniai Puiki scena

Jung Lietuva
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Baltparma

Baltparma.lt

Baltparma - blokeliai ir kitos statybinės medžiagos

Ruukki Products AS

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu