Anza

Statybininkai toliau tyčiojasi iš valdininkų

Pastatą greta Žvejų rūmų statanti kauniečių bendrovė ir toliau spjauna į reikalavimus neteršti gatvės ir neterorizuoti greta esančio vaikų lopšelio-darželio „Puriena” lankytojų.

Prieš teršėjus visiškai bejėgiai jaučiasi ir uostamiesčio Savivaldybės administracijos darbuotojai, kurie vos spėja rašyti protokolus, nors naudos iš to – beveik jokios.

Dėl nesugebėjimo pažaboti teritoriją teršiančius statybininkus vakar trauktis iš pareigų buvo paragintas Savivaldybės administracijos Miesto ūkio departamento vadovas Alfonsas Šimkus.

„Aš jau nuleidžiu rankas. Jokios įtakos nebegaliu padaryti. Atvažiuoja tie valdininkai, bet kitą dieną vėl situacija tokia pati: purvas. Naujausias incidentas – tie statybininkai pradėjo pumpuoti vandenį iš pamatų duobės ir pilti jį tiesiai priešais darželio vartus”, – „Vakarų ekspresui” sakė „Purienos” direktorė Virginija Letukienė.

Ji teigė, kad statybininkai teikėsi šiek tiek sutvarkyti vienintelį taką į darželį, vedantį nuo Taikos prospekto, nes prieš tai buvo išardytos plytelės, tad tėvai turėdavo gerokai pavargti ir išsipurvinti, norėdami pasiekti ugdymo įstaigą.

Apie vykstančias statybas vakar karštai diskutuota Klaipėdos tarybos Miesto ūkio komitete. Savivaldybės administracijos valdininkai informavo, kad bendrovė „Status optimus” jau bausta 3 kartus. Protokolai išsiųsti į įmonės registracijos vietą – Kauną. „Tačiau kauniečiai tos bendrovės nebaudžia. Rašysime ir ketvirtą kartą protokolą”, – teigė valdininkai.

Miesto ūkio komiteto pirmininkas Naglis Puteikis piktinosi, kad iš visų prevencinių būdų esą pasirinktas pats neefektyviausias – protokolų rašymas.

„Jie atvirai tyčiojasi iš mūsų, miestiečių. Vykdo darbus už sklypo ribos, ir niekas negali to sustabdyti”, – stebėjosi politikas.

TAIP PAT SKAITYKITE

Ruukki
Moderni izoliacija
Ruukki Lietuva

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu

www.statybajums.lt