q Sostinei pristatyta atnaujinta Vingio parko estrada
Franke

Sostinei pristatyta atnaujinta Vingio parko estrada

Sostinei pristatyta atnaujinta Vingio parko estrada

Sostinės gyventojams ir svečiams šiandien buvo pristatyta Lietuvos valstybinės vėliavos spalvomis nusidažiusi Vilniaus Vingio parko lauko estrada. Šią popietę prasidėjo ir pirmoji Moksleivių dainų šventės repeticija, į kurią atvyko daugiau nei 1200 dalyvių.

Prie estrados susirinkę žmonės kartu su Vilniaus meru Artūru Zuoku ir renginio ambasadoriumi Algirdu Kaušpėdu, buvo pakviesti dideliuose molbertuose nuspalvinti žinomus Vilniaus objektus ir jais papuošti Vingio parką.

Atnaujinti estrados suolelius sostinės savivaldybei pasiūlė bendrovės Akzo Nobel atstovai Lietuvoje. Bendrovė padovanojo 900 litrų Sadolin dažų, o savivaldybė pasirūpino dažymo darbais.

„Tai dar vienas sėkmingos verslo ir valdžios partnerystės pavyzdys. Suoleliai buvo ne tik perdažyti, bet ir dalis sutrupėjusių jų lentų pakeistos naujomis. Tikiuosi, jog vilniečiai ir miesto svečiai tausos parko estradą, kad ji kuo ilgiau išliktų tvarkinga ir jauki“, – sakė A. Zuokas.

Vingio parko estrados atnaujinimas – tai pirmoji tarptautinio projekto „Let‘s colour“ iniciatyva Baltijos šalyse. Tarptautinio koncerno Akzo Nobel globojamu projektu siekiama suteikti žmonių gyvenimams daugiau spalvų, padaryti aplinką spalvingesnę: įvairiuose pasaulio miestuose perdažomos ir atnaujinamos ištisos gatvės, niūrūs gyvenamieji namai ir net dangoraižiai.

„Senokai ieškojome tinkamo objekto pradėti „Let‘s colour“ iniciatyvą Lietuvoje. Vingio parko estradą pasirinkome dėl jos reikšmės sostinei – juk čia vyko ir vyksta svarbiausi nacionaliniai renginiai – pirmieji Sąjūdžio suvažiavimai, pasaulinės dainų šventės, kasdien čia užsuka šimtai žmonių ir leidžia savo laisvalaikį. Džiaugiamės, kad pavyko šioje erdvėje įlieti naujų ryškių spalvų ir prisidėti prie spalvingesnio sostinės veido“, – sakė projekto Lietuvoje iniciatorius ir bendrovės vadovas Darius Burneika.

„Let‘s colour“ projekto organizatoriai žada, kad tai buvo tik pirmasis projekto žingsnis mūsų šalyje ir bus atnaujinta dar ne viena gyventojams svarbi, bet apleista vieša erdvė. Kitais metais planuojama šią iniciatyvą įgyvendinti kitame Lietuvos mieste išsirinkus tinkamiausią objektą.

TAIP PAT SKAITYKITE

Rehau
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Baltparma

Baltparma.lt

Baltparma - blokeliai ir kitos statybinės medžiagos

Ruukki Products AS

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu