Franke

Senamiestyje eismą varžys nauji ženklai

Klaipėdos senamiestyje teks įprasti važiuoti kitaip. Čia daugelyje siaurų gatvių nuspręsta uždrausti dvipusį eismą, įvedant tik vienpusį.

Tiesa, toks sprendimas nenudžiugino senamiesčio gyventojų, todėl naujoji važiavimo tvarka dar bus tobulinama. Daugelyje Klaipėdos širdyje esančių gatvelių palikti tik vienpusį eismą nusprendė Saugaus eismo komisija. Anot uostamiesčio savivaldybės Transporto tarnybos vyriausiojo specialisto Vytauto Paukštės, didžioji dalis senamiesčio gatvių yra per siauros, kad jose galėtų prasilenkti du automobiliai.

Vienpusį eismą kai kur nuspręsta įvesti ir todėl, kad dalį važiuojamosios dalies numatyta skirti automobiliams statyti.

Dvipusis paliktas Teatro, Žvejų, Turgaus, Tiltų, Pilies, Skerdėjų ir dalyje Daržų gatvės.

Tačiau prieš savaitę pastatyti pirmieji kelio ženklai nepatiko kai kuriems senamiesčio gyventojams. Savivaldybės tarnautojai sulaukė nemažai kritikos dėl to, kad nauja tvarka žmonėms apsunkino galimybę patekti į savo kiemus.

Buvo priekaištų ir dėl to, kad ženklai pastatyti pernelyg arti namų langų. Todėl šiandien kai kurie Saugaus eismo komisijos nariai žada peržiūrėti senamiestyje sustatytus ženklus ir nutarti, ką galima patobulinti. Eismo tvarką žadama keisti ne tik senamiestyje, bet ir centrinėje Klaipėdos dalyje.

Numatyta vienpusį eismą pratęsti Vytauto gatvėje, kurios mažame ruoželyje leidžiamas dvipusis. Taip pat vienpusį eismą norima įvesti K.Donelaičio gatvėje.

Tarp Naujojo Sodo ir Vytauto gatvių, prie viešbučio „Viktorija” norima įvesti eismą ratu.

TAIP PAT SKAITYKITE

Ekoklima
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Ruukki Lietuva

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu

www.statybajums.lt