Anza

Savivaldybė dėl Gedimino prospekto trinkelių kreipėsi į policiją

Savivaldybė dėl Gedimino prospekto trinkelių kreipėsi į policiją

Vilniaus miesto savivaldybės atstovai oficialiai kreipėsi į policijos pareigūnus prašydami ištirti vietas, kuriose galėjo būti neteisėtai panaudotos senos juodo bazalto Gedimino prospekto trinkelės.

“Dėkoju visiems geros valios žmonėms, kurie siunčia informaciją apie galimus Gedimino prospekto trinkelių panaudojimo atvejus. Pareigūnai tikrina kiekvieną atvejį. Šiuo metu jau išnagrinėta daugiau nei dešimt gautų užklausų. Iš jų įtarimą sukėlė dvi – šalia Vievio esančios užeigos kiemas bei poilsio namų šalia Skauduliškių ežero teritorija. Informaciją apie šias vietas perduota ir policijai. Tirsime ir toliau, tad gyventojų prašome ir toliau pranešti,”- sakė meras Artūras Zuokas.

Įtariama, kad užeigoje, esančioje šalia Vievio, gali būti apie 600 kv. metrų panaudotų Gedimino prospekto juodo bazalto trinkelių, o poilsio namuose šalia Skaiduliškių ežero – iki 100 kv. metrų.

Gedimino prospekte pagal rekonstrukcijos dokumentus iš viso buvo išardyta beveik 16 tūkst. kvadratinių metrų trinkelių, iš jų – beveik 7 tūkst. panaudotos mieste vykdytuose projektuose: Bernardinų bažnyčiai, Prezidentūrai, Balsių mokyklai, VĮ „Lietuvos energetikos muziejus“, Dievo Gailestingumo šventovei, Šv. Dvasios g., Pilies g., Universiteto ir Šventaragio g., Karveliškių kapinėse, Aguonų g. skvere, Liauksmino g., ties Gedimino pr. 9, Vrublevskio g.

Dalis trinkelių vis dar saugoma UAB „Grinda“ sandėliuose. Tačiau apskaitoje nėra informacijos apie 9 tūkst. kvadratinių metrų raudonojo granito ir juodojo bazalto trinkelių, kurios buvo išvežtos 2007-2009 metais.

Vilniaus miesto meras Artūras Zuokas balandžio viduryje viešai kreipėsi į vilniečius ir kitus Lietuvos gyventojus prašydamas informuoti apie pastebėtus Gedimino prospekto senųjų raudono granito ir juodo bazalto panaudojimo atvejus. Informaciją prašome teikti el.p. arturas@zuokas.lt. Anonimiškumas garantuojamas.

Savivaldybėje balandžio mėn. pabaigoje sudaryta ir darbo grupė, kuri nagrinėja gyventojų pranešimus dėl seno Gedimino prospekto juodo bazalto panaudojimo atvejų.

Inga Simanonytė, tel. (8 5) 211 2306, el. p. vrt@vilnius.lt

TAIP PAT SKAITYKITE

Jung Lietuva
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Baltparma

Baltparma.lt

Baltparma - blokeliai ir kitos statybinės medžiagos

Ruukki Products AS

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu