Franke

„SAULĖ IS“ projektas nestartuos laiku, „SAULĖS akademija“ vasarą neįvyks

Saulės akademija

Viešųjų pirkimų tarnybos (VPT) įgyvendinamas modernizuotos Centrinės viešųjų pirkimų informacinės sistemos „SAULĖ IS“ projektas, turėjęs užtikrinti aukščiausio lygio skaitmenizuotas galimybes sistemos vartotojams nebus įgyvendintas laiku. VPT apgailestauja, kad tiekėjas UAB „Novian Systems“ vėluoja suteikti paslaugas, o dėl projekto įgyvendinimo sąlygų keitimo jau vyksta teisminis ginčas.

Dėl vėluojančių projekto veiklų nesukurti prieaugiai, tai turi įtakos ir vasarą numatytiems sistemos naudotojų mokymams „SAULĖS akademija“ – ji neįvyks, kaip buvo planuota. VPT kol kas neturi tikslesnės informacijos, kada „SAULĖ IS“ projektas bus įgyvendintas.

„VPT visomis pastangomis siekė, kad modernizuota informacinė sistema pradėtų veikti laiku. Nors skyrėme maksimalius pajėgumus, bendradarbiavome su tiekėju, tačiau dėl tiekėjo vėlavimo projektas nebus užbaigtas rudenį, kaip planuota. Šiuo metu vyksta teisminis ginčas, kuris nulems tolesnę projekto eigą ir terminus“, – sako VPT vadovas Darius Vedrickas.

Vėluojant projektui VPT ieško geriausio sprendimo, kaip išvengti sunkumų dėl naujų tarptautinių pirkimų skelbimų formų paleidimo laiku, kurios turėjo būti realizuotos „SAULĖ IS“,  ir sieks, kad sistemos vartotojai dėl šio pasikeitimo nepajustų nepatogumų.

TAIP PAT SKAITYKITE

Ruukki
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Ruukki Lietuva

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu

www.statybajums.lt