Tikkuurila

Rinkoje – 36 metus veikiančios LED lemputės

LED lemputės

Bendrovė „Samsung“ JAV rinkai pateikė naujos kartos šviesos diodų (LED) lemputes, kurias keisti tereikės vos porą kartų per gyvenimą.

Naujosios energiją taupančios „Samsung“ LED lemputės pasižymi labai ilga vidutine naudojimo trukme – apie 40 000 valandų. Šis laikas 40 kartų ilgesnis už paprastų kaitinamųjų lempučių eksploatavimo laikotarpį. „Samsung“ atstovų teigimu, įprastomis sąlygomis naudojant naująsias LED lemputes jų pakaks 36 metams, skelbia „Dailymail.co.uk”.

Pasak leidinio, nors rinkoje jau paplitusios šviesos diodų lemputės išsiskiria ilga naudojimo trukme, tačiau 36 metų laikotarpis tikrai kelia nuostabą. „Šviesos lemputė jau nėra tokia paprasta. Tai skaitmeninių technologijų gaminys, susidedantis iš LED elementų, tvarkyklių ir elektroninių komponentų, įprastinės „Samsung“ produkcijos”, – pareiškė už buitinę techniką atsakingas bendrovės vyresnysis viceprezidentas Kevinas Dexteris. Pasak jo, naujosios LED lemputės įsijungia iškart, praktiškai neskleidžia ultravioletinės ir infraraudonosios spinduliuotės, jų šviesa itin tolygi ir ryški. Be to, jos taupo energiją ir yra draugiškos aplinkai.

Tačiau naujovė turi ir trūkumą: kainą, sakoma pranešime. JAV pardavinėjamos naujosios „Samsung“ LED lemputės yra brangios. Pats paprasčiausias jų modelis kainuoja 19 dolerių, o didesnės ir ryškesnės lemputės pardavinėjamos už 70 dolerių.

TAIP PAT SKAITYKITE

Ruukki
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Baltparma

Baltparma.lt

Baltparma - blokeliai ir kitos statybinės medžiagos

Ruukki Products AS

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu