Tikkuurila

Rinkliavos tarifai verslininkų nepaguodė

Rinkliavos tarifai verslininkų nepaguodė

Klaipėdos miesto administracija patobulino vietinės rinkliavos už komunalinių atliekų surinkimą ir tvarkymą nuostatus, tačiau korekcijos iškart sulaukė verslininkų nepasitenkinimo.

Uostamiesčio Tarybos Finansų ir ekonomikos komitete daugiausiai piktintasi dėl to, kad išskirsčius pagal veiklos pobūdį prekybine ir žmonių maitinimu bei pramogomis užsiimančius ūkio subjektus rinkliavos dydžiai šoktelėjo.

Iki sausio 1-osios galioja laikinas juridiniams ir fiziniams asmenims, vykdantiems gamybinę, ūkinę ir paslaugų veiklą 3,72 Lt už kv. m metinis tarifas.

Savivaldybės administracija nuo sausio 1-osios pastatuose, skirtuose žmonių maitinimui ir pramogoms, taikys 6,28 Lt už kv. metrą metinį tarifą. Prekybininkai taip pat suskirstyti į atskiras grupes. Subjektams, vykdantiems veiklą didesniuose kaip 500 kv. metrų ploto pastatuose, būtų taikomas 8,12 Lt už kv. metrą metinis tarifas, nuo 100 iki 500 kv. metrų – 4,12 Lt, iki 100 kv. metrų – 4,88 Lt metinis tarifas.

Iki 500 kv. metrų bendrojo ploto knygynams, fotoprekių, rūbų, pramoninių prekių, ne maisto parduotuvėms – 1,84 Lt.

Tiek senamiesčio, tiek Klaipėdos apskrities verslininkų asocijuotų struktūrų atstovai nesutiko su tokiais skaičiavimais ir prašė palikti dabar galiojantį 3,72 Lt už kv. metrą tarifą.

Naują tvarką dar turi patvirtinti miesto Taryba.

TAIP PAT SKAITYKITE

Rehau
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Baltparma

Baltparma.lt

Baltparma - blokeliai ir kitos statybinės medžiagos

Ruukki Products AS

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu