Tikkuurila

Pūga kėlė nepatogumų

Pūga kėlė nepatogumų

Nors kelininkai vakar perspėjo apie sudėtingas eismo sąlygas Vakarų Lietuvoje, kur nuo sekmadienio ryto snigo ir pustė, Klaipėdos vairuotojai didelių staigmenų nepatyrė.

Tačiau jie buvo priversti keiksnoti kelininkus, nes uostamiesčio gatvės nebuvo tinkamai nuvalytos, daugelis iš jų buvo gana slidžios.

Tik vairuotojų atidumas padėjo išvengti avarijų gausos.

Klaipėdos policijos Eismo priežiūros skyriaus pareigūnų teigimu, vakarykštė diena avarijų skaičiumi neišsiskyrė. Jų užregistruota, kaip ir įprastą dieną. Vidutiniškai per parą Klaipėdoje įvyksta maždaug 25 avarijos.

Dėl sniego ir pustymo pažeme sudėtingiausia situacija vakar buvo Šilalės, Raseinių ir Tauragės rajonuose. Tačiau rytinėje šalies dalyje, kadangi čia nesnigo, eismo sąlygos buvo geresnės.

Kelių direkcija įspėjo, kad panašios sudėtingos ir permainingos oro bei eismo sąlygos turėtų išlikti ir šiandien, todėl vairuotojams rekomendavo rinktis saugų greitį.

Sinoptikų teigimu, vakar snigo ir pustė visoje Žemaitijoje bei pajūryje. Magistralinių ir krašto kelių dangos šiose vietovėse dėl sniego ir stipraus vėjo vakar buvo padengtos sniegu, provėžuotos.

Nors eismo sąlygos buvo sudėtingos, kelininkai stengėsi valyti magistralinius ir krašto kelius. Situacija vairuotojams kiek palankesnė Utenos, Vilniaus, Panevėžio apskrityse ir Varėnos rajonuose – čia eismo sąlygos buvo geros.

Šilutės rajone Nemuno žemupyje apsemti ir apledėję bei neišvažiuojami trijų rajoninių kelių ruožai, kurių bendras ilgis – 700 metrų. Vandens gylis – nuo 5 iki 30 centimetrų. Eismas šiais kelių ruožais draudžiamas.

Pagal prognozes tokios oro ir eismo sąlygos išliks ir pirmadienį. Kelininkai vairuotojus ragina būti atsargiems ir įvertinti žiemos keliamus pavojus.

Kiti temos straipsniai

Ledo arenos vizualizacija

Ledo arenos projektavimas įsibėgėja

Įsibėgėja Klaipėdoje planuojamos statyti ledo arenos projektavimas. Jau įvyko viešas projektinių pasiūlymų pristatymas, kurio metu visi besidomintys šiuo objektu turėjo

Ruukki
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Baltparma

Baltparma.lt

Baltparma - blokeliai ir kitos statybinės medžiagos

Ruukki Products AS

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu