Anza

Prieš “Leo” piketavo jaunimas ir pensininkai

Svarbius energetikos projektus turinčio įgyvendinti nacionalinio investuotojo bendrovės kūrimu nepatenkintos pensininkų ir jaunimo organizacijos antradienį prie Seimo surengė protesto akcijas. Piketuose parlamentarai buvo raginami nepritarti Ignalinos atominės elektrinės įstatymo pataisoms, galinčioms atverti kelią bendrovės „Leo LT”, kurios akcininke būtų „NDX energija”, suformavimui.

„Pensininkų partijai ir visai Lietuvai nepatinka, kad bandoma prastumti oligarchų ir buvusių komunistų sandorį dėl „Leo LT” įkūrimo. To junginio Lietuvai tikrai nereikia. Aišku, kuo tai pasibaigs – viskas bus išparduota, o mes ir toliau kentėsime”, – Eltai sakė Pensininkų partijos Vilniaus skyriaus pirmininkas Šarūnas Valentinavičius.

Jis su savo bendražygiais tikino, jog Lietuvai nauja atominė elektrinė išvis nereikalinga, nes ji nebus saugi, o šalyje pakanka kitų energijos šaltinių.

Tuo pat metu už kelių šimtų metrų prie Seimo piketavę jaunuoliai labiausiai piktinosi tuo, kad „NDX energija” buvo pasirinkta neskelbiant konkurso. Jaunieji konservatoriai, krikščionys demokratai, liberalai, tautininkai ir kelių kitų jaunimo organizacijų atstovai iš įvairių buityje naudojamų daiktų bei atliekų sukrovė simbolinį „nacionalinio investuotojo paminklą”.

Daug politinių aistrų keliančias Atominės elektrinės įstatymo pataisas Seimas ketina svarstyti ketvirtadienį.

TAIP PAT SKAITYKITE

Ruukki
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Ruukki Lietuva

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu

www.statybajums.lt