Search
Close this search box.
Rockwool

Pietiniams rajonams – išbandymas šalčiu

Dėl avarijos šilumos tinkluose šiandien pusdienį trims pietinės Klaipėdos dalies darželiams, vidurinei mokyklai, prekybos centrui ir keletai dešimčių daugiabučių nebus tiekiama šiluma ir karštas vanduo.

Centralizuotai šilumą tiekiančios bendrovės „Klaipėdos energija” atstovų teigimu, avarijos šalinimo darbų atidėti nebuvo galima, nes delsimas galėtų sukelti katastrofiškų pasekmių.

Pasak „Klaipėdos energijos” Šilumos tiekimo departamento direktoriaus pavaduotojo Arūno Smagurio, atsakingi darbuotojai antradienio vakarą pastebėjo, jog šilumos trasoje šalia „Bandužių” prekybos centro gali būti įvykusi avarija. Patikrinus šią vietą prietaisais, įtarimai pasitvirtino, ir vakar prakiuręs vamzdis, iš kurio bėgo termofikacinis vanduo, jau buvo atkastas. Šiandien vyks jo remonto darbai.

„Atidėlioti remonto darbų negalime, nes rizikuotume sulaukti didesnių bėdų, kurias likviduojant darbai truktų ilgiau ir kiltų grėsmė užšalti namams, nes iki pavasario dar laukia nemažai šalčių. Prognozuojama, kad rytoj dieną bus apie trys laipsniai šilumos, tad didelių bėdų dėl remonto darbų neturėtų kilti”, – sakė A. Smaguris.

Anot jo, didžioji dalis pastatų, kuriems nebus tiekiama šiluma ir karštas vanduo, yra daugiabučiai Laukininkų, Smiltelės, Vingio, Mogiliovo, Budelkiemio, Markučių, Kuncų ir Brožynų gatvėse. Šešias valandas šalti teks ir „Varpo” vidurinei mokyklai, darželiams „Berželis”, „Ąžuoliukas” ir „Vyturėlis”.

Darželio-mokyklos „Berželis” direktorė Birutė Maknavičienė vakar popietę tik iš „Vakarų ekspreso” sužinojo apie laukiantį išbandymą.

„Niekas mūsų neinformavo. Turime šildytuvų, tačiau prašysime tėvų, kad tie, kurie gali, rytoj neatvestų vaikų. Jei vandens tiekimas nebus nutrauktas, maisto pagaminti pavyks. Indus išplausime – turime specialių priemonių”, – vakar sakė direktorė, neslėpusi, kad energetikų darbai visgi sukels nemažų nepatogumų.

„Varpo” vidurinės mokyklos direktorius Valerijus Kuzliakinas apie energetikų planus sužinojo vakar prieš 16 valandą.

„Skambinau merui ir prašiau, kad remonto darbai būtų pradėti bent jau nuo 13 valandos, kai vaikų mokykloje bus mažiau. Visgi meras prašė pakentėti. Pamokas vesim, tačiau jei pradėsime šalti – jas nutrauksime ir vaikus paleisime namo”, – sakė V. Kuzliakinas.

TAIP PAT SKAITYKITE

Ekoklima
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Ruukki Lietuva

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu

www.statybajums.lt