Franke

Per dvi savaites – du įsigijimo sandoriai: “East Capital Real Estate Fund IV” Rygoje įsigijo kompleksą “StokOfiss U30”

Ulbrokas 30

„East Capital Real Estate Fund IV“ ir bendrovės „Hepsor“ AS dukterinė įmonė „Hepsor Latvia“ OÜ pasirašė modernaus komercinės paskirties pastato „StokOfiss U30“ (Ulbrokas iela 30, Ryga), kurio bendras nuomai skirtas plotas siekia 3 642 kv. m., pirkimo–pardavimo sutartį. Tai antras įsigijimo sandoris, kuriuos šis fondas sudarė per pastarąsias porą savaičių.

2022 m. pastatytas „StokOfiss U30“ yra modernus, daugiafunkcis komercinės paskirties pastatas. Jis įrengtas pagal principą trys viename ir suteikia jame įsikūrusioms bendrovėms galimybę vienoje vietoje turėti prekybines, administracines ir sandėliavimo patalpas. Pastatas yra puikioje, logistikos ir didelių prekybos įmonių pamėgtoje miesto vietoje, tokiu būdu užtikrinant gerą susisiekimą su pagrindiniais greitkeliais ir miesto centru.

Visos pastate „StokOfiss U30“ esančios patalpos yra išnuomotos skirtingiems nuomininkams. Pagrindinis objekto nuomininkas yra tarptautinė kosmetikos produktų prekybos bendrovė „Douglas“.

„Prekybinės, administracinės ir sandėliavimo patalpos (angl. stock office) yra skirtos naujam ir sparčiai augančiam segmentui. Jas mielai renkasi mažos ir vidutinio dydžio įmonės, norinčios turėti patalpas mieste bei galimybę vienoje vietoje įrengti biurus, sandėlius ir prekybos salonus“, – pasakoja bendrovės „East Capital Real Estate“ generalinis direktorius Madis Raidma.

„Šiuo metu sandorių aktyvumas Baltijos šalių komercinio nekilnojamojo turto rinkoje yra santykinai nedidelis, todėl didžiuojamės sėkmingai sukūrę patrauklų komercinės paskirties objektą, užtikrinantį gerą grąžą tiek mums, pardavėjams, tiek įmonių grupei „East Capital“ – patyrusiai komercinio nekilnojamojo turto valdytojai“, – teigia bendrovės „Hepsor“ AS valdybos narys Henri Laks. „Po pastaraisiais metais vykusio spartaus augimo, įmonių grupės nekilnojamojo turto plėtros projektų apimtys Latvijoje jau dabar pasiekė 71 100 m2 ir netrukus prilygs Estijos plėtros projektų portfeliui, kurio apimtys šiuo metu siekia 90 400 m2.“

„East Capital Real Estate IV“ savo veiklą pradėjo 2019 m. pabaigoje, tai – ketvirtasis įmonių grupės „East Capital“ nekilnojamojo turto fondas. Investicija į objektą „StokOfiss U30“ yra aštuntoji daugiausia tvarius biurų ir logistikos objektus pasirinktose Rytų ir Vidurio Europos vietovėse valdančio ir į šį segmentą investuojančio fondo „East Capital Real Estate IV“ investicija. Didelio Europos investuotojų dėmesio sulaukęs fondas ketina investuoti ne mažiau kaip 400 mln. eurų. Bendrovės „East Capital Real Estate“ komanda aktyviai dirba Stokholmo, Talino, Rygos ir Vilniaus rinkose.

Šį sandorį finansuoja AS „Swedbank“, jį įgyvendinant pardavėją konsultavo advokatų kontora „COBALT“, pirkėją – advokatų kontora „VILGERTS“.

Kontaktinė informacija

Madis Raidma, „East Capital Real Estate“ generalinis direktorius

+ 372 640 6655, Madis.Raidma@eastcapital.com

Jessica Scott, „East Capital Group“ rinkodaros ir komunikacijos vadovė + 46 708 72 84 55, mediaenquiries@eastcapital.com

Apie „East Capital Real Estate“

„East Capital Real Estate“ yra viena pirmaujančių regiono nekilnojamojo turto valdytojų, investuojančių į komercinį nekilnojamąjį turtą Baltijos šalyse ir Centrinėje Europoje. Bendrovės valdomi fondai pirmenybę teikia investicijoms į biurų, logistikos ir mažmeninės prekybos segmentus. Bendrovė valdo keturis fondus ir vieną investavimo mandatą, kurių bendra nekilnojamojo turto vertė siekia 500 mln. eurų, o investicijos apima 22 nekilnojamojo turto objektus, kurių bendras nuomojamas plotas sudaro 360 000 m2.

„East Capital Real Estate“ priklauso „East Capital Group“ –  1997 m. Švedijoje įkurtai aktyvaus turto valdymo grupei, kuri siūlo įvairialypius nuosavo kapitalo, pastovių pajamų vertybinių popierių, nekilnojamojo turto ir alternatyvių investicijų sprendimus su aiškia ESG pakraipa. Grupės verslo pagrindas – ne tik sukurti patrauklias investavimo galimybes, bet ir siekti teigiamų pokyčių, skatinant pasaulio pramonės įmones kurti didesnį tvarumą. Tarp grupės investuotojų yra stambūs instituciniai investuotojai, tarptautinių bendrovių pensijų fondai ir žinomi šeimos biurai.  

Daugiau informacijos www.eastcapitalrealestate.com

Praeityje pasiekti rezultatai negarantuoja ateities rezultatų. Fondo vienetų vertė gali didėti arba mažėti, be to, jiems gali turėti įtakos valiutų kursų pokyčiai. Investuotojai gali neatgauti investuotos sumos. Visą informaciją, pavyzdžiui, prospektą, pagrindinės informacijos investuotojams dokumentus, įstatus ir metines ataskaitas anglų kalba, galima gauti mūsų interneto svetainėse www.eastcapital.com, www.espiria.se, www.adrigo.se, www.eastcapitalrealestate.com, iš visų vietinių atstovų, informacijos agentų arba mūsų platintojų. Prieš priimdami galutinius investicinius sprendimus, peržiūrėkite prospektą ir pagrindinės informacijos investuotojams dokumentus.

TAIP PAT SKAITYKITE

Ruukki
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Baltparma

Baltparma.lt

Baltparma - blokeliai ir kitos statybinės medžiagos

Ruukki

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu