Ekoklima

Pašilaičiuose atnaujintas didžiausias riedutininkų parkas – sportuojančių lauks po karantino

Riedutininkų parkas pašilaičiuose

Pašilaičiuose, Žemynos ir Medeinos gatvių sankirtoje, vos per porą mėnesių atnaujintas riedutininkų ir riedlentininkų parkas pramogaujančių ir sportuojančių lauks iškart po karantino. Šis aikštynas dydžiu prilygsta Baltojo tilto riedutininkų aikštelei, tik jos skiriasi ir savo danga – Pašilaičiuose rampos medinės. Pašilaičiuose pramogaujantys ras įvairių figūrų: dvigubą rampą, įsibėgėjimo sienas, slydimo stalą, šoninį tramplyną, čiuožimo dėžes ir kt.

Vilniaus savivaldybė kapitališkai atnaujino dangas, kurios tarnaus apie 5 metus, įrengė naujas riedučių, riedlenčių ir BMX dviračių rampas.

„Mūsų tikslas – miesto miegamuosiuose rajonuose, netoli namų, sukurti jaunimui ir aktyviems patrauklią laisvalaikio infrastruktūrą. Šiemet įrengėme jau du tokius parkus Lazdynuose ir Pašilaičiuose, o kitąmet planuojame ir Fabijoniškėse. Iš viso Vilniuje bus penkios aikštelės, skirtos ekstremalių pojūčių ir sporto mėgėjams: prie Baltojo tilto centre, Lazdynuose, Pašilaičiuose, Fabijoniškėse ir Pilaitėje,“ – sako Vilniaus vicemeras Valdas Benkunskas.

Lapkritį baigti ir Lazdynuose esančio riedutininkų ir riedlentininkų  parko atnaujinimo darbai. Abiejų parkų sutvarkymui savivaldybė skyrė 100 tūkst. eurų.

Daugiau kaip dešimtmetį sostinės ekstremalus džiuginantys parkai savivaldybės buvo prižiūrimi kasmet, tačiau nusprendus atlikti kapitalinį jų remontą pernai buvo išardytas Lazdynų, šiemet Pašilaičių riedutininkų ir riedlentininkų parkų inventorius. Dalis geros būklės įrenginių nukeliaus į prieš kelis metus atnaujintą parką prie M. Mažvydo gimnazijos, Pilaitėje.

Kitąmet Fabijoniškėse Stanevičiaus gatvėje planuojama įrengti dar vieną riedučių parką, kuriame norima įrengti betoninio monolito konstrukcijų riedučių (aikštelę) parką, skirtą važinėti riedučiais, riedlentėmis ir BMX dviračiais, rekonstruoti esamą vaikų žaidimo aikštelę. Riedučių parko prieigose numatoma įrengti papildomus pėsčiųjų takus, pertvarkyti esamus želdinius, pasodinant naujų medelių.

Šiemet prie Baltojo tilto buvo atidaryta dar viena aktyvaus laisvalaikio erdvė, kurioje veikia devynios paplūdimio tinklinio aikštelės, trys dvipusės krepšinio aikštelės, vaikų žaidimo aikštelės, lauko gimnastikos ir lauko treniruoklių aikštelės, riedutininkų ir riedlentininkų parkas.

Rinkodaros ir komunikacijos skyrius, vrt@vilnius.lt

Kiti temos straipsniai

Ledo arenos vizualizacija

Ledo arenos projektavimas įsibėgėja

Įsibėgėja Klaipėdoje planuojamos statyti ledo arenos projektavimas. Jau įvyko viešas projektinių pasiūlymų pristatymas, kurio metu visi besidomintys šiuo objektu turėjo

Rehau
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Baltparma

Baltparma.lt

Baltparma - blokeliai ir kitos statybinės medžiagos

Ruukki Products AS

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu