Franke

Paroda “Namų pasaulis” ir jos dalyviai kviečia jau 22-ąjį kartą

Paroda “Namų pasaulis” ir jos dalyviai kviečia jau 22-ąjį kartą

Šiemet parodoje toliau tęsiama ekologijos tema. Kasmet augantis tai propaguojančių parodos dalyvių skaičius skelbia žinią, kad aplinkai draugiški sprendimai jau gana plačiai naudojami Lietuvos nekilnojamojo turto (NT) rinkoje. Balandžio 9-12 dienomis Kaune.

VX BALTIC IĮ (Stendo nr. B5.4)

Įmonė pristatys VELOX statybinę sistemą, kuri priimtina visų tipų namų statybai. Panaudojant VELOX statybinę sistemą galima statyti bet kokius visuomeninius objektus, pradedant nuo prekybinių ir administracinių pastatų, mokyklų su sporto centrais, viešbučių, pramoninių pastatų, prieštriukšminių barjerų ir baigiant individualiais namais. Sužinokite daugiau užsukę į stendą B5.4.

www.velox.cz/lt/apie-imone-25/

SERFAS UAB (Stendo nr. B6.1)

SERFAS parodoje pristatys atstovaujamas statybinių medžiagų ir metalo produktų sferas, sieks pasidalinti žiniomis apie medžiagų eksploatavimą ir panaudojimo galimybes, technologines koncepcijas bei naujas idėjas statybos, gamybos profesionalams bei interesantams.

www.serfas.lt

AEROC UAB (Stendo nr. A10.7)

UAB Aeroc vykdo didmeninę prekybą akytojo betono gaminiais, kuriuos ir pristatys parodoje “Namų pasaulis”. Stende esantys specialistai konnsultuos konstruktyvo parinkimo klausimais energetiškai efektyvių namų statytojus, projektuotojus ir kitus, besidominčiais tvirtias betono blokais.

www.aeroc.lt

UAB „SENUKŲ PREKYBOS CENTRAS“ (stendo Nr. A9.3)

UAB „Senukų prekybos centras“ – Lietuvoje ir Baltijos šalyse pirmaujanti kompanija, užsiimanti prekyba statybinėmis medžiagomis, remonto ir buities prekėmis. Parodos metu įmonės didmeninės prekybos SENUKAI URMAS padalinio atstovai pristatys naują unikalią lojalumo programą, skirtą užsiimantiems statybų, remonto verslu ar statantiems nuosavą būstą. Lankytojai galės išsamiai susipažinti su pristatomu prekių asortimentu, teikiamomis paslaugomis, kreditavimo sąlygomis, taip pat pasikonsultuoti ar pasiderėti dėl geresnių sąlygų.

www.senukai.lt

AKTYVUS SĖDĖJIMAS

“Aktyvus sėdėjimas” parodos dalyviams atskleis pasaulyje egzistuojančią aktyvaus sėdėjimo koncepciją, pagal kurią darbo aplinka ir ypač darbo kėdė turi skatinti žmogų judėti. Tai turi vykti intuityviai, kad žmogui nereikėtų prisiminti, kad reikia pakeisti kėdę ar sėdėjimo padėtį. Taip žmogus išlieka kur kas aktyvesnis, ilgo sėdėjimo metu naudoja ir treniruoja savo raumenis ir ilgainiui ženkliai sumažina negatyvų sėdimo darbo poveikį sau. Pamatyti ir išbandyti galėsite jų ekspozicijoje.

www.aktyvussedejimas.lt

Daugiau informacijos:

Kiti temos straipsniai

Jung Lietuva
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Baltparma

Baltparma.lt

Baltparma - blokeliai ir kitos statybinės medžiagos

Ruukki Products AS

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu