Tikkuurila

Panevėžys atsinaujina! Tvarkoma Panevėžio bendruomenių rūmų aplinka

Panevėžys atsinaujina! Tvarkoma Panevėžio bendruomenių rūmų aplinka

Panevėžio miesto savivaldybė toliau atnaujina miesto viešąsias erdves, jų infrastruktūrą – šįkart siekia sutvarkyti ir rekreaciniams poreikiams pritaikyti Nevėžio upės aplinką.

„Kompleksinis Panevėžio viešųjų erdvių sutvarkymas neatpažįstamai keičia miesto veidą. Atnaujindami miesto infrastruktūrą atsižvelgiame į kintančius žmonių poreikius ir vadovaujamės darnaus judumo principu – siekiame sukurti miestą patogų judėti tiek vietos gyventojams, tiek ir svečiams, kuriame svarbi ir panevėžiečių gyvenimo kokybė, ir su aplinka glaudžiai susijusi žmonių sveikata. Tikimės, kad įgavusi naują pavidalą ir atsinaujinusi Nevėžio upės aplinka taps reprezentatyvi, jauki laisvalaikio leidimo vieta“, – sako Panevėžio miesto savivaldybės administracijos direktorius Tomas Jukna.

Įgyvendinant Bendruomenių rūmų viešųjų erdvių projektą, numatyta sutvarkyti teritoriją ne tik šalia pačios įstaigos, bet ir Kranto g. atkarpą (nuo Vasario 16-osios iki Anykščių g). Nuo Vasario 16-osios iki Puzino g. kelio danga bus klojama trinkelėmis, iki Anykščių g. – asfaltuojama. Bus atnaujinami šaligatviai, įrengta per 20 naujų automobilių stovėjimo vietų, remontuojama automobilių stovėjimo aikštelė prie Bendruomenių rūmų. Įrengiant naują dangą bus tvarkomas pėsčiųjų takas nuo Kranto g. iki pėsčiųjų tilto. Bendruomenių rūmų aikštė pasikeis neatpažįstamai – nebeliks fontano, įstaigos aplinka taps patogesnė neįgaliesiems, esami, į paupį vedantys platūs laiptai ardomi ir projektuojamas naujas, siauresnis nusileidimas, pritaikytas žmonėms su negalia, taip pat nusileidus šiuo taku bus įrengtas iki 70 vietų amfiteatras, naujas apšvietimas.

Statybos darbai truks III etapais, kad Kranto g. gyventojams ir čia veikiančių įstaigų darbuotojams būtų paprasčiau patekti į savo gyvenamąją vietą ar patalpas.

Į daugiafunkcio kultūros centro prieigose esančios infrastruktūros ir aplinkos atnaujinimą numatyta iš viso investuoti 2,4 mln. Eur ES lėšų. Rangos darbus atliks AB „Panevėžio statybos trestas“. Planuojama, kad statybos darbai turėtų baigtis šį rudenį.

Komunikacijos skyrius

Kiti temos straipsniai

Jung Lietuva
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Baltparma

Baltparma.lt

Baltparma - blokeliai ir kitos statybinės medžiagos

Ruukki Products AS

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu