Tikkuurila

Kviečiame į mokymus apie modernizuotą elektroninę žemės kasimo darbų leidimų išdavimo ir panaikinimo paslaugą

Žemės kasimo darbų elektroniniai leidimai

Aplinkos ministerija kviečia savivaldybių administracijų darbuotojus, atsakingus už leidimų vykdyti žemės kasimo darbus išdavimą ir panaikinimą, į nuotolinius mokymus, kuriuose jie bus supažindinti su modernizuota minėtų leidimų išdavimo ir panaikinimo elektronine paslauga. 

Mokymu metu bus pristatytas ir šios paslaugos reikalavimus reglamentuojantis aplinkos ministro patvirtintas Leidimo vykdyti žemės kasimo darbus išdavimo ir panaikinimo tvarkos aprašas, kuris įsigalios nuo 2024 m. rugpjūčio 1 d.

Mokymai vyks 2024 m. liepos 10 d. ir liepos 17 d. 13-15 val., per Teams platformą. Užsiregistravusiems dalyviams prisijungimo nuoroda bus atsiųsta vėliau.

Planuojančius dalyvauti mokymuose prašome užpildyti šią registracijos formą

Leidimo vykdyti žemės kasimo darbus išdavimo ir panaikinimo tvarkos apraše nustatyta leidimo vykdyti žemės kasimo darbus išdavimo, leidimo galiojimo pratęsimo ir sustabdymo, leidimo galiojimo sustabdymo panaikinimo ir leidimo galiojimo panaikinimo tvarka bei su leidimo išdavimu, galiojimo pratęsimu susijusios elektroninės paslaugos procedūros.

Aprašas taikomas statybos rangos organizacijoms, ūkio būdu dirbantiems subjektams, kai statant, remontuojant ir rekonstruojant arba griaunant statinius ar kilnojamuosius daiktus – žemos ir vidutinės įtampos elektros tinklus, mažo ir vidutinio slėgio dujotiekius, ryšių linijas, kabelius, kabelių kanalų sistemas – vykdomi žemės kasimo darbai atskirųjų želdynų teritorijoje, vietinės reikšmės kelio juostoje, urbanizuotų teritorijų viešojoje erdvėje, kai kasama giliau kaip 50 cm. 

Šis aprašas netaikomas, kai žemės kasimo darbai patenka į statinio projektą, kuriam išduotas statybą leidžiantis dokumentas pagal Statybos įstatymo 27 straipsnį.

Kiti temos straipsniai

Ruukki
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Baltparma

Baltparma.lt

Baltparma - blokeliai ir kitos statybinės medžiagos

Ruukki Products AS

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu