Ekoklima

Kodėl verta pasirinkti poilsį su SPA procedūromis?

spa procedūros

Jei apsistojote viešbutyje su SPA, būtų nuodėmė nepasinaudoti galimybe mėgautis jo teikiamomis paslaugomis: masažais, grožio procedūromis, baseinais, sūkurine vonia, sauna, garine pirtimi ir kitais malonumais. 

Gyvenimas nuolatiniame skubėjime, krūvos pareigų ir su tuo susijęs stresas – tiek profesiniame, tiek asmeniniame gyvenime – reiškia, kad laikas nuo laiko turime tikrai sustoti ir skirti laiko sau. Apsistojus viešbutyje su SPA – tai galimybė pailsėti, tačiau tuo viešbučio su SPA privalumai nesibaigia. Oras Lietuvoje gali būti itin kaprizingas, tačiau prastas oras neturi sugadinti ilgai lauktų atostogų. Pasirinkę objektą su SPA ir sveikatingumo zona, galime būti tikri, kad net ir nepaisydami prasto oro, jame praleisime visapusiškai malonų laiką.

Grand SPA procedūrų privalumai:

  • SPA procedūros gerina kraujotakos ir limfinės sistemos veiklą, o tai savo ruožtu teigiamai veikia audinių mitybą;
  • SPA procedūros prisideda prie toksinų šalinimo iš organizmo;
  • SPA dėka organizmas prisotinamas deguonimi ir maistinėmis medžiagomis;
  • SPA terapijos rezultatas – odos atjauninimas, sveikos spalvos ir tono įgijimas;
  • SPA procedūros turi teigiamą poveikį emocinei ir psichologinei žmogaus sveikatai.

Tačiau svarbiausias SPA terapijos privalumas yra tas, kad procedūrų metu, be gydomojo ir jauninančio poveikio, klientas gauna ir malonumą.

Viešnagė SPA – kaip tai naudinga sveikatai ir grožiui?

Poilsis SPA viešbutyje, tai puiki proga atsigriebti sveikatos ir grožio srityse. Įvairių procedūrų, masažų, vonių ir seansų pirtyse dėka atgaivinsime ir pagražinsime kūną, atpalaiduosime raumenis, pagerinsime kraujotaką, sustiprinsime imunitetą. Taip pat svarbu pagerinti savijautą – buvimas SPA yra pasiteisinęs receptas, padedantis nuimti įtampą ir atgauti vidinę pusiausvyrą.

Masažų nauda

Labai dažnai viešbučių SPA yra pagrįsti procedūromis naudojant natūralius preparatus. Dumblių regeneracija drėkins ir atgaivins odą, o stangrinančios ir maitinančios procedūros atpalaiduos įsitempusius raumenis. Tai taip pat puiki vieta atsikratyti celiulito problemų. Gilus, atpalaiduojantis masažas, kurio metu pajusime kaip atsipalaiduoja visi mūsų raumenys, o vietoj streso jaučiame gilų atsipalaidavimą – apie ką ir svajojome. 

Viešbučio SPA – tai vieta, kurioje siūlomi įvairūs masažai, įskaitant masažus, palaikančius vidaus organų darbą. Jų metu naudojami šilti kompresai, šiltos žvakės, karšti akmenys ir aliejai, kurie teigiamai veikia gydymo poveikį.

TAIP PAT SKAITYKITE

Rehau
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Baltparma

Baltparma.lt

Baltparma - blokeliai ir kitos statybinės medžiagos

Ruukki Products AS

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu