q Klaipėdoje – gražiausio daugiabučio rinkimai
Anza

Klaipėdoje – gražiausio daugiabučio rinkimai

Klaipėdoje – gražiausio daugiabučio rinkimai

Klaipėdoje antrąkat organizuomas daugiabučių namų pavyzdingos tvarkos konkursas, kuriuo siekiama ugdyti bendruomeniškumą ir skatinti klaipėdiečius kurti gyvenamosios aplinkos gražinimo tradicijas.

Kaip ir praėjusiais metais, konkursas vyks Baltijos rinkimų apygardoje, teritorijoje, kurios ribos yra Tilžės gatvė, Šilutės plentas, Taikos ir Statybininkų prospektai.

Pavyzdingos tvarkos daugiabutis bus renkamas liepos 1 – 8 dienomis. Tuo laiku komisija apžiūrės konkurse sutikusius dalyvauti namus. Konkursui – apžiūrai vykdyti bus sudaryta komisija, kurioje dalyvaus Brunono Kverfurtiečio parapijos atstovas, Seimo narys, policijos pareigūnas, savivaldybės tarybos nariai, valstybės tarnautojai ir bendrovės „Pempininkų valdos” atstovai.

Komisija vertins bendruomeniškumą: ar name yra įkurta saugios kaimynystės grupė, ar rengiamos gyventojų talkos, ar yra susiformavusios daugiabučio gyventojų bendravimo tradicijos; balkonus: ar juose auginamos gėlės, ar tvarkingai įstiklinti; tvarką ir švarą namo bendro naudojimo patalpose bei neapželdintoje daugiabučio teritorijoje: šaligatvius, privažiavimus; želdinių prie namo priežiūrą mašinų aikšteles prie daugiabučio, vaikų žaidimų aikšteles, kitus kriterijus.

Visoms Baltijos rinkimų apygardos daugiabučių namų savininkų bendrijoms ir namus administruojančioms bendrovėms yra išsiųsti konkurso nuostatai bei siūlymas dalyvauti konkurse.

Konkurso nugalėtojas ir dalyviai bus pagerbti liepos 9 d. (šeštadienį) Klaipėdos miesto savivaldybės posėdžių salėje. Gražiausio daugiabučio gyventojai galės pasirinkti apdovanojimą – smėlio dėžę, poilsio zoną (mediniai suoleliai, staliukas), supynes, čiuožyklą vaikams arba gėlių ar medelių sodinukus. Nugalėtojams taip pat bus įteikta lentelė su užrašu „Čia pavyzdinga tvarka 2011” .

Gražiausio daugiabučio rinkimų iniciatorius – Seimo narys Evaldas Jurkevičius.

TAIP PAT SKAITYKITE

Rehau
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Baltparma

Baltparma.lt

Baltparma - blokeliai ir kitos statybinės medžiagos

Ruukki Products AS

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu