Ekoklima

Keturkojų džiaugsmui Vilniuje – 2 naujos ir 2 renovuotos vedžiojimo aikštelės

Keturkojų džiaugsmui Vilniuje – 2 naujos ir 2 renovuotos vedžiojimo aikštelės

Vilnius myli šunis! Tai įrodo ne tik statistika, pagal kurią Lietuva su Vilniumi yra tarp lyderių , kaip daugiausia keturkojų 100 tūkst. gyventojų turintis miestas, bet ir erdvių augintiniams plėtra. Miesto tikslas – ne tik įrengti šunų aikšteles, bet užtikrinti, kad jos būtų kokybiškos, patrauklios ir saugios.

Be 35 jau esamų šunų aikštelių šiemet bus įrengtos dar 2 naujos aikštelės Naujininkuose ( Kapsų g. 21)  ir Pašilaičiuose (Medeinos g. 1). Planuojama, kad šunys čia lakstyti ir sportuoti ant laipyklių galės jau vasaros pabaigoje.

Naujosios aikštelės bus įrengiamos atsižvelgus į įvairius poreikius: dalyje bus skaldos danga, kitur – žolė. Visose aikštelėse bus įrengtos laipyklės keturkojams, specialūs vamzdžiai šunų pramogoms. Aikšteles juos tvora, todėl šunų augintojai galės ramiai pramogauti teritorijoje.

Naudotis šunų aikštelėmis taps patogu ir tamsiuoju paros metu – bent 11 šunų aikštelių šiemet planuojama apšviesti.

Šiais metais bus renovuotos dvi anksčiau įrengtos aikštelės augintiniams: viena šalia Architektų g. 176 Lazdynuose, kita – M. K. Čiurlionio g. prie įėjimo į Vingio parką (Vilkpėdės seniūnija). Darbai turėtų būti baigti rudenį. Dėl aikštelių atnaujinimo taip pat vyksta diskusijos su vietos gyventojais ir kitose seniūnijose.

Ateinant vedžioti augintinį svarbu nepamiršti ir maišelių šunų dovanėlėms surinkti.

TAIP PAT SKAITYKITE

Jung Lietuva
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Baltparma

Baltparma.lt

Baltparma - blokeliai ir kitos statybinės medžiagos

Ruukki Products AS

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu