Anza

Kaip apsaugoti būstą nuo vagysčių per atostogas?

Būsto apsauga nuo vagystės

Artėjant šiltajam metų sezonui, dauguma pradeda planuoti ilgesnes išvykas Lietuvoje ar ruoštis iš anksto suplanuotoms atostogoms užsienyje. Visiškai natūralu, kad reikia pasirūpinti būtinais daiktais kelionei, tačiau svarbu nepamiršti pasirūpinti ir namų apsauga nuo vagystės. Toliau šiame įraše pasidalinsime naudingomis įžvalgomis, kurios sumažins nerimą ir leis atsipalaiduoti atostogaujant.

Praneškite artimiems draugams apie išvykimą

Pirmiausia, prieš išvykdami informuokite artimiausius draugus ar kitus šeimos narius apie planuojamas atostogas. Geriausia, jeigu tai būtų kaimynai, kurie pamatę įtartinus asmenis šalia jūsų būsto, nedelsiant paskambintų policijai.

Taip pat galite duoti raktą nuo namų ir artimiems draugams, kurie galėtų atvykti ir kelias dienas praleisti jūsų namuose. Tokiu būdu užtikrinsite, kad poilsis Tunise, Egipte ar kitoje šalyje būtų atpalaiduojantis, o namai ir jame esantis turtas – prižiūrimas artimųjų.

Paslėpkite vertingus daiktus

Prieš keliaudami į Egiptą, Tunisą, Turkiją ar kitą šalį su visa šeima, paslėpkite vertingus daiktus namuose. Įsitikinkite, kad vertingų papuošalų, technikos įrenginių ar pinigų nesimatytų pro kambario langus, nes tai gali sugundyti įtartinus asmenis įsilaužimui. Jeigu gyvenate nuosavame name, galite įsirengti langines, kurios paslėps namuose esančius daiktus.

Įsigykite vaizdo stebėjimo kameras

Jeigu gyvenate nuosavame name, galite įsigyti vaizdo stebėjimo kameras, kurios leistų greičiau surasti įtartinus asmenis ar vagis. Taip pat rekomenduojame įsirengti lauko apšvietimą, kuris reaguotų į judesius, nes tai gali išgąsdinti vagis. Gyvenantiems daugiabučiuose patariame įsigyti išmaniąsias durų akutes, kurios užfiksuotų vaizdą laiptinėje.

Įsirenkite signalizaciją

Galiausiai, apsvarstykite galimybę įrengti signalizaciją – tai vienas efektyviausių būdų užkirsti kelią apiplėšimui. Kai kurios signalizacijos sistemos yra susietos su išmaniaisiais įrenginiais, todėl būsite iš karto informuoti apie įsilaužimą. Žinoma, įrengus signalizaciją, apsaugos darbuotojai gali nespėti laiku atvykti, todėl vertėtų apdrausti turtą nuo vagysčių. Tokiu būdu užtikrinsite, kad vagystės atveju, patirti nuostoliai būtų pilnai padengti.

Taigi, prieš išvykdami į kelionę su visa šeima pasirūpinkite ne tik atostogoms reikalingais daiktais, bet ir tinkama namų apsauga. Vaizdo stebėjimo kameros, signalizacija, į judėjimą reaguojantis apšvietimas, kaimynų ar draugų periodiniai apsilankymai gali sumažinti įsilaužimo tikimybę. Tinkamai pasirūpinę būsto apsauga, grįšite iš atostogų kokybiškai pailsėję ir su neįkainojamais kelionės prisiminimais.

TAIP PAT SKAITYKITE

Ruukki
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Baltparma

Baltparma.lt

Baltparma - blokeliai ir kitos statybinės medžiagos

Ruukki Products AS

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu