Franke

Išrinkta nauja „Lietuvos energijos” valdyba

Išrinkta nauja “Lietuvos energijos” valdyba

Antradienį įvykusiame neeiliniame bendrovės „Lietuvos energija” akcininkų susirinkime atšaukta ankstesnė ir išrinkta naujoji bendrovės valdyba.

Valdybos nariais išrinkti: iki šiol bendrovės „Lietuvos energija” valdybos narės ir generalinio direktoriaus pavaduotojos finansų reikalams pareigas ėjusi Aldona Jakutienė, „Leo LT” valdybos narys, technologijų direktorius Valdas Bancevičius ir „Leo LT” valdybos narys, strateginių projektų direktorius Šarūnas Vasiliauskas ir Aloyzas Koryzna.

„Stipriname įmonės valdymą ir buriame komandą, pajėgią užtikrinti veiklos tęstinumą, elektros perdavimo sistemos patikimumą ir plėtrą bei įgyvendinti tolesnio Europos Sąjungos energetikos rinkos liberalizavimo teisės aktų reikalavimus”, – sako pagrindinės įmonės „Lietuvos energija” akcininkės „Leo LT” valdybos pirmininkas Rimantas Vaitkus.

Valdybos pirmininku ir bendrovės generaliniu direktoriumi tapo Aloyzas Koryzna, prieš tai buvęs verslo konsultantu įmonių verslo procesų analizės, plėtros naujose rinkose, įmonių elektroninių paslaugų kūrimo srityse, dar anksčiau – ėjęs bendrovės „Ashburn International” generalinio direktoriaus pareigas.

„Suprantu, kad pastaraisiais metais šalies energetikoje susidariusi situacija yra sudėtinga ir siekiant strateginių tikslų laukia dideli iššūkiai, tačiau priimu šį pasiūlymą ir vertinu man suteiktą pasitikėjimą. Tikiu, kad mano patirtis įmonių valdymo, telekomunikacijų ir informacinių technologijų srityse, akademinėje veikloje bus naudinga vadovaujant tokios svarbos įmonei”, – sako naujasis bendrovės „Lietuvos energija” vadovas A. Koryzna.

Visuotinio akcininkų susirinkimo metu taip pat buvo pritarta dėl bendrovės „Lietuvos energija” dalyvavimo tiesiant Lietuvos elektros energetikos sistemos jungtį su Švedijos Karalystės elektros energetikos sistema, vykdant šios jungties statybos projektus ir šiuo tikslu bendrovės vardu sudarant jungtinės veiklos, konsorciumo ar kitas sutartis.

Naujoji įmonės valdyba savo pareigas pradeda eiti nuo birželio 23 dienos.

TAIP PAT SKAITYKITE

Ruukki
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Baltparma

Baltparma.lt

Baltparma - blokeliai ir kitos statybinės medžiagos

Ruukki Products AS

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu