Franke

„Ignitis“: vis daugiau klientų naudojasi savitarnos privalumais

Ignitis savitarna

Sumanių energetikos sprendimų bendrovė „Ignitis“ informuoja, kad klientų, kurie naudojasi e.ignitis.lt savitarna, skaičius pernai išaugo beveik 40 proc. Bendrovės privačių klientų padalinio vadovė Nerilė Mažeikienė teigia, kad daugiausiai klientų, prisijungusių prie savitarnos, deklaruoja tiek savo turimo objekto, tiek artimųjų elektros skaitiklių rodmenis, taip pat aktyviai ne tik deklaruoja, bet ir apmoka sąskaitas, o nuo metų pradžios savitarnoje paprastai ir greitai keičiasi turimą nepriklausomo elektros energijos tiekimo planą.

Kaip pažymi N. Mažeikienė, pernai 85 proc. augo naujai sukurtų „Ignitis“ savitarnos paskyrų skaičius, lyginant su metais prieš. Net apie 60 proc. klientų savitarną naudojo deklaruoti skaitiklių rodmenis, tokiu būdu gerokai taupydami laiką. Nuo metų pradžios gyventojai aktyviai naudojasi savitarna turimo nepriklausomo elektros energijos tiekimo plano keitimui.

„Šiuo metu savitarnoje labiausiai vertiname patogumą klientams  paprastai ir greitai pasikeisti turimą aukštesnės kainos planą į pigesnį ir tokiu būdu sutaupyti. Juolab, kad tiems, kas keisis planą iki birželio 29 d., nereikės grąžinti anksčiau (iki plano keitimo) gautų nuolaidų. Kitas svarbiausias savitarnos funkcionalumas, kuriuo aktyviai naudojasi klientai – skaitiklių rodmenų deklaravimas ir sąskaitos apmokėjimas. Dar geriau yra tai, kad deklaruoti ir apmokėti sąskaitą arba tik deklaruoti rodmenis galima už artimąjį, kuris internetu nesinaudoja“, – sako N. Mažeikienė. 

e.ignitis.lt savitarnoje galima ne tik pasikeisti planą, deklaruoti skaitiklių rodmenis tiek už save, tiek už artimąjį, ir apmokėti sąskaitas. Dar daugiau – savitarnoje yra galimybė patogiai atsiskaityti ne tik už suvartotą elektrą, bet ir už kitas daugiau nei 250 tiekėjų paslaugas. Tai patogi paslauga „Ignitis“ klientams, nes viskas vienoje vietoje. Per mėnesį apie 85 tūkst. klientų naudojasi galimybe „Ignitis“ savitarnoje atsiskaityti ir už kitų tiekėjų paslaugas.

Besinaudodami savitarna, gyventojai patogiai ir vienoje vietoje gali rasti savo turimas sutartis su tiekėjais, matyti deklaravimo ir mokėjimo istoriją. Taip pat gali sudaryti nepriklausomo elektros energijos tiekimo sutartį.

TAIP PAT SKAITYKITE

Jung
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Baltparma

Baltparma.lt

Baltparma - blokeliai ir kitos statybinės medžiagos

Ruukki

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu