Ekoklima

G. Einikio namui gresia varžytinės

G. Einikio namui gresia varžytinės

Jei per mėnesį skandalingai pagarsėjęs buvęs krepšininkas Gintaras Einikis eksžmonai nesumokės 2 milijonų litų, kuriuos jai priteisė teismas, jo namas Karklėje bus parduotas iš varžytinių.

Po poros skyrybų teismui padalinus sutuoktinių turtą, Ingai Einikienei iš sportininko buvo priteisti 2 mln. litų. Tačiau neseniai moteris kreipėsi į antstolę ir paprašė iš buvusio vyro išieškoti priteistą sumą, mat jis neva nevykdęs teismo sprendimo.

Klaipėdietė antstolė Vida Daugirdienė ketino skelbti pajūryje, Karklės kaime, ant Baltijos jūros kranto, esančio G. Einikio namo varžytines, tačiau buvęs krepšininkas paprašė atidėti tokį sprendimą, mat pats ieškantis pirkėjo šiam nekilnojamajam turtui.

Pradinė maždaug 264 kv. metrų ploto namo su nuomojamu jam priklausančiu 30 arų žemės sklypu kaina – 3 mln. 600 tūkst. litų.

Anksčiau G. Einikis šį namą ketino parduoti uostamiesčio verslininkui Deividui Jackai, garsaus palangiškio Gedimino Jackos sūnui, tačiau sandėris žlugo.

G. Einikis verslininkui liko skolingas 70 tūkst. litų negrąžintų rankpinigių, o D. Jacka net buvo priverstas kreiptis į teismą, kad skandalais pagarsėjęs sportininkas sumokėtų baudą dėl nutraukto sandėrio.

„Po teismų nuosprendžio aš nusileidau ir sudarėme taikos sutartį, net sutikau, kad jis nemokėtų man tos baudos, kad tik atgaučiau savo rankpinigius. Nors nustatėme ilgą terminą, per kurį jis tai turi padaryti, iki šiol man pinigų negrąžino”, – teigė D. Jacka.

Tąkart sandėris vertintas 4,2 mln. litų.

Kiti temos straipsniai

Ledo arenos vizualizacija

Ledo arenos projektavimas įsibėgėja

Įsibėgėja Klaipėdoje planuojamos statyti ledo arenos projektavimas. Jau įvyko viešas projektinių pasiūlymų pristatymas, kurio metu visi besidomintys šiuo objektu turėjo

Rehau
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Baltparma

Baltparma.lt

Baltparma - blokeliai ir kitos statybinės medžiagos

Ruukki Products AS

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu