Anza

2024-ųjų interjero tendencijos: 4 ekspertų patarimai

Roletai Domus lumina

Interjero dizainas nepaliauja kisti ir evoliucionuoti, o kasmetinės naujovės įkvepia namus atnaujinti bei prisitaikyti prie naujausių tendencijų. 2024-aisiais tai nebus išimtis. Siekiant išsiskirti moderniu ir stilingu namų interjeru, svarbu žinoti, kokios tendencijos vyraus. Tad susipažinkite su ekspertų patarimais ir įžvalgomis bei pasisemkite įkvėpimo ateinantiems metams.

1. Nevenkite drąsių elementų

Ekspertai teigia, jog 2024-aisiais metais interjero dizaino pasaulyje mažiau ne visada reikš daugiau. Maksimalizmo tendencija skatina drąsiai eksperimentuoti su raštais, tekstūromis ar spalvų kontrastais. Pavyzdžiui, išskirtiniu interjero akcentu gali tapti neeiliniai roletai ar užuolaidos

Jei svajojate apie kažką neįprasto ir traukiančio akį, apsvarstykite įmantriais raštais dekoruotas, ryškias, kokybiškos medžiagos (šilko, velveto, aksomo) užuolaidas ar kitų tipų langų uždengimus. Taip pat, siekdami išskirtinumo, pagalvokite apie ekstravagantiškų meno kūrinių ar kontrastingų spalvų įtraukimą.

2. Natūralios medžiagos – namų gyvybingumui ir ne tik

Tvarumas nebėra madingas žodis, apie kurį žino tik nedaugelis, – tai tapo šiuolaikiško gyvenimo būdu. Ekspertai dalinasi, jog 2024-aisiais metais vis dažniau interjere bus naudojamos natūralios biofilinės medžiagos, tokios kaip mediena, akmuo, natūralūs audiniai. Tai ne tik sukelia šilumos ir prabangos pojūtį, bet ir padeda gerinti erdvės oro kokybę, turi teigiamą poveikį gerai sveikatai, streso mažinimui. 

Svarbu paminėti, jog šių medžiagų padirbiniai šių teigiamo poveikio nesuteiks bei neprisidės prie tvaraus gyvenimo būdo palaikymo. Tad investuokite į kokybę ir rinkitės iš skirtingų tekstūrų, raštų, atspalvių – taip išvengsite monotonijos.

3. Minkšti audiniai – maksimaliam komfortui

Nėra nieko geriau, nei prisiliesti prie malonių baldų audinių. Tai ypač svarbu kuriant jaukumą namuose, todėl šis aspektas tampa būtinu renkantis baldus. Interjero dizaineriai dalinasi, jog bukle audinio gaminiai su metais tampa vis didesne tendencija. Jį matysite visur – nuo pliušinių dekoracijų iki minkštų baldų. Tai bus puikus pasirinkimas tiems, kurie mėgsta minimalistinį interjerą, kuris su metais tik populiarėja.

4. Skandinaviškas dizainas – minimalizmo gerbėjams

Minimalistiniam stiliui išliekant visiška tendencija, populiarėja ir lengvai elegantiškas skandinaviškas dekoras. Pasak ekspertų, jis yra nesenstantis ir su metais tobulėjantis, kad išliktų amžinai aktualus. Interjero dizaineriai dalinasi, jog 2024-aisiais skandinaviškas dizainas įgaus naują dimensiją: bus naudojamos prabangios tekstūros, šilti tonai, įprastą baltos ir kreminės spalvos paletę papildys prabangios medžiagos, pavyzdžiui, sodrių spalvų oda.

Taigi, 2024-ųjų metų tendencijos apima bene kiekvieno unikalų skonį ir poreikių visumą. Nepamirškite, jog svarbiausia yra jūsų asmeniniai jausmai ir patogumo, funkcionalumo, estetikos suvokimas. Tačiau nebijokite eksperimentuoti ir įnešti naujų, neįprastų pojūčių. Pateikti interjero dizainerių patarimai ir įžvalgos gali būti puiki pradžia jūsų kūrybiškam namų atnaujinimui.

Jung

Kiti temos straipsniai

Kilimas svetainėje

Kilimas svetainėje. Kaip išsirinkti?

Išskirtinių užuolaidų salonas Kiekvienas suras svajonių baldus Reljefinės juostelės sienų dekorui Tavo buitinė technika Protingi namai Viskas voniai Puiki scena

Valgomojo įrengimas

Kaip moderniai įsirengti valgomąjį?

Išskirtinių užuolaidų salonas Kiekvienas suras svajonių baldus Reljefinės juostelės sienų dekorui Tavo buitinė technika Protingi namai Viskas voniai Puiki scena

Ruukki
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Baltparma

Baltparma.lt

Baltparma - blokeliai ir kitos statybinės medžiagos

Ruukki Products AS

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu