Franke

„Elektrum Lietuva“: pasirinkę nepriklausomą tiekimą, visuomeninio tiekimo klientai už elektrą mokėtų mažiau

Nepriklausomas elektros tiekimas

Valstybinei energetikos reguliavimo tarybai (VERT) patvirtinus vidutinę 22,264 ct/kWh visuomeninio elektros tiekimo kainą antrajam metų pusmečiui, energetikos sprendimų bendrovės „Elektrum Lietuva“ direktorius Martynas Giga atkreipia dėmesį, kad daugiau nei 460 tūkst. šiuo tiekimu besinaudojančių gyventojų jau šiandien gali rinktis pigesnę elektrą ir per pusmetį sutaupyti keliasdešimt eurų. 

„Šiuo metu pigiausias mūsų siūlomas fiksuotas elektros tiekimo tarifas yra 19,92 ct/kWh, jį gali rinktis visi gyventojai, norintys fiksuoti kainą 6 mėnesiams – t. y. tokios pat trukmės laikotarpiui, kokiam galios ir patvirtinta nauja visuomeninio tiekimo kaina. Tik kam visuomeniniu tiekimu besinaudojantiems gyventojams laukti liepos, jei jie jau dabar gali mokėti mažiau – šiandien arba rytoj pasirinkus „Elektrum“ planą „Praktiškas“, jau nuo birželio 1 d. elektra būtų tiekiama už mažesnę nei 20 ct/kWh kainą“, – sako M. Giga. 

Norintiems vienos laiko zonos tarifą fiksuoti ilgesniam, t. y. 12 mėnesių laikotarpiui, „Elektrum Lietuva“ dabar siūlo 21,97 ct/kWh tarifą – taip pat mažesnį už visuomeninio elektros tiekimo kainą 2023 m. antrajam pusmečiui. 

Pasak „Elektrum Lietuva“ vadovo, vertėtų žinoti, kad nepriklausomą elektros tiekimą pasirinkę gyventojai bet kada gali nutraukti sutartį ir pasirinkti kitą to paties ar kito tiekėjo siūlomą planą: „Visi mūsų siūlomi planai yra be nuolaidų ar papildomų naudų, kurias sutarties nutraukimo atveju reikėtų grąžinti. Tai reiškia, kad šiandien pigesnį planą pasirinkęs vartotojas neįsipareigoja visu sutarties terminu būti „prisirišęs“ – jis bet kada gali migruoti tarp mūsų ar kitų tiekėjų siūlomų elektros tiekimo planų“.

TAIP PAT SKAITYKITE

Rehau
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Baltparma

Baltparma.lt

Baltparma - blokeliai ir kitos statybinės medžiagos

Ruukki Products AS

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu