Tikkuurila

Duris atvėrė aukščiausias gyvenamasis dangoraižis

aukščiausias dangoraižis

Jungtinių Arabų Emyratų mieste Dubajuje oficialiai pradėtas eksploatuoti pats aukščiausias pasaulyje gyvenamasis pastatas – 107 aukštų dangoraižio „The Princess Tower“ aukštis siekia 414 metrų.

Aukštų pastatų ir miesto aplinkos taryba jau pripažino „The Princess Tower“ pačiu aukščiausiu pasaulyje gyvenamuoju pastatu ir įtraukė jį į Guinnesso pasaulio rekordų knygą.

Projektą įgyvendino bendrovė „Tameer“. Dubai Marina rajone įsikūręs gyvenamasis dangoraižis turi 107 aukštus ir šimtą požeminių lygių. Kad šis rekordininkas atsirastų nekilnojamo turto rinkoje, prireikė keleto metų. „The Princess Tower“ vainikuoja dekoratyvinis stiebas, pagamintas iš 110 tonų stiklo ir aliuminio.

„The Princess Tower“ užima 37,4 tūkstančio kvadratinių metrų žemės plotą. Jame yra 763 prestižiniai butai su vienu, dviem, trim ar keturiais miegamaisiais. Viršutiniame aukšte atsiveria vaizdas į „Palm Jumeirah“ salą. Taip pat įrengtos 957 automobilių stovėjimo vietos, o apatiniame pastato aukšte įsikūrė aštuonios parduotuvės.

Vidutinė „Princess Tower“ buto kaina siekia 950 dirchamų (687 litai) už kvadratinę pėdą (0,093 kvadratinio metro). Apie 98 procentai dangoraižyje esančių butų jau parduota. Būsimiems gyventojams siūlomi papildomi patogumai – plaukiojimo baseinai, treniruočių salės, saunos, maldai skirtos vietos.

Gyvenamasis dangoraižis „The Princess Tower“ yra netoli daugelio kitų išskirtinių Dubajaus projektų, tarp kurių dirbtinė sala „Palm Jumeirah“, viešbutis „Burj Al-Arab“, turizmo kompleksas „Madinat Jumeirah“ ir dirbtinis salynas „The World“. Visiškai netoli dangoraižio „The Princess Tower“ įsikūręs ir golfo klubas „Emirates Golf Club“, amerikietiškas Dubajaus universitetas ir Džebelio Ali rajonas.

www.technologijos.lt

TAIP PAT SKAITYKITE

Ruukki
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Baltparma

Baltparma.lt

Baltparma - blokeliai ir kitos statybinės medžiagos

Ruukki Products AS

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu