Anza

Darbas Vokietijoje – dažnam lietuviui patraukli karjeros galimybė

Darbas Vokietijoje – dažnam lietuviui patraukli karjeros galimybė

Atrodo, dedate visas pastangas, jog užtikrintumėte savo bei savo šeimos finansinį gerbūvį, tačiau rezultatai, skaičiais atsispindintys jūsų banko sąskaitoje mėnesio gale, nedžiugina? O gal, priešingai, turite pastovų ir gana neblogai apmokamą darbą, tačiau nepasitenkinimą esamą padėtimi kelia rutina? Išeitis iš šių, atrodo, gana priešingų situacijų gali būti ta pati. Darbas užsienyje, Vokietijoje – galimybė ne tik džiaugtis solidžiu darbo užmokesčiu, bet ir praplėsti savo akiratį bei paįvairinti nuobodžią kasdienybę naujais iššūkiais.

Vokietija – svajonių šalis?

Kalbant apie svajonių šalis, esame įpratę girdėti kur kas egzotiškesnes kryptis, tačiau, kalbai pakrypus apie darbą svetur, žmonės yra linkę rinktis „žemiškesnes“, artimesnes, labiau pažįstamas šalis. Vokietija – vienas populiariausių pasirinkimų. Kodėl?

Visų pirma – dėl ekonominių sumetimų. Vokietija, vertinant pagal BVP, užima aukštą vietą ne tik Europos, bet ir viso pasaulio mastu. Minimalus atlyginimas siekia net 1557 Eur! Žemas bedarbystės lygis bei faktas, jog ir pragyvenimas čia, pavyzdžiui, maistas, stebina neaukštomis kainomis – ne ką mažiau svarbios priežastys, dėl kurių į Vokietiją noriai keliauja ne lietuviai, bet ir kitų šalių piliečiai.

Džiugu pranešti, jog, atvykę į Vokietiją, vietinių gyventojų ten būsite maloniai sutikti. Nacionalizmu, priešingai nei dažnai linkstama manyti, čia visai nekvepia! Šypsenos jus lydės ne tik darbe, bet ir laisvalaikiu, kai pasinersite į artimesnį pažintį su šiuo visapusiškai įdomiu kraštu. Galimybė keliauti ir plėsti savo akiratį –  neabejotinas pliusas, be kurio neįsivaizduojamas darbas Vokietijoje ar kitoje užsienio šalyje.

Ką būtina apgalvoti, jog darbo patirtis Vokietijoje būtų teigiama?

Darbas užsienyje visuomenės yra vertinamas nevienareikšmiškai. Toks sprendimas atveria didesnio uždarbio bei pažinties su galbūt niekada neregėtu pasaulio kampeliu galimybę, tačiau kitoje „svarstyklių“ pusėje atsiduria ir ne tokios optimistiškos istorijos: apgavo, liko be žadėtos darbo vietos, neturėjo pinigų net grįžimui atgal…Vienas iš pagrindinių „receptų“ siekiant to išvengti – tinkamas pasirengimas išvykai į Vokietiją ar kitą užsienio šalį. Užuot pasitikėję viliojančiais „draugų draugų“ pasiūlymais, užmegzkite bendradarbiavimo ryšius su patikima personalo atrankos ir įdarbinimo agentūra.

„HEADEX Group“ – personalo atrankos agentūra, šioje srityje sėkmingai dirbanti jau daugiau nei 18 metų. Darbuotojai, nusprendę savo karjeros kelią užsienio darbo rinkoje pradėti su pastarąją, gauna ne tik garantuotą, individualius gebėjimus bei lūkesčius atitinkančią darbo vietą logistikos, gamybos ar kitoje srityje, bet ir nemokamą būstą bei kelionės išlaidų kompensaciją. Visą sutarties laikotarpį darbuotojai gali būti ramūs, nes, iškilus bet kokioms darbinėms problemoms, šie visada sulauks operatyvios „HEADEX Group“ pagalbos jas sprendžiant.

TAIP PAT SKAITYKITE

Rehau
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Baltparma

Baltparma.lt

Baltparma - blokeliai ir kitos statybinės medžiagos

Ruukki Products AS

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu