Tikkuurila

Dar vienas žingsnis vandentvarkos infrastruktūrai gerinti

vandentvarkos infrastruktūra

Aplinkos ministerijos Aplinkos projektų valdymo agentūra ir Alytaus rajono savivaldybės įmonė „Simno komunalininkas“ pasirašė sutartį dėl Krokialaukio miestelio vandentvarkos infrastruktūros gerinimo. Projekto vertė – beveik 1,5 mln. eurų. Didžiąją dalį šios sumos – 867,7 tūkst. eurų – sudaro ES parama.

Dabartiniai Alytaus rajono vandens tiekimo ir nuotekų šalinimo tinklai yra pasenę ir nusidėvėję. Įgyvendinus minėtąjį projektą, bus nutiesta apie 2,7 km vandentiekio tinklų. Tai sudarys galimybę 41 būstui naudotis vandens tiekimo paslaugomis. Rekonstravus, kaip planuojama, vandens gerinimo įrenginius, 204 būstams bus tiekiamas geresnės kokybės vanduo. Numatyta nutiesti ir apie 9 km nuotekų tinklų. Tai leis nuotekų tvarkymo paslaugomis naudotis 187 būstams.

Šis projektas, kaip sakė Aplinkos ministerijos ES paramos administravimo departamento direktorius Inesis Kiškis,– dar vienas žingsnis vandentvarkos infrastruktūrai gerinti, siekiant, kad kuo daugiau Lietuvos gyventojų naudotųsi kokybiškomis geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų surinkimo paslaugomis. Šalies geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo sistemoms renovuoti ir plėtoti skirta beveik 295 mln. eurų ES 2014-2020 m. paramos lėšų.

Viešųjų ryšių skyrius

Kiti temos straipsniai

Rehau
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Baltparma

Baltparma.lt

Baltparma - blokeliai ir kitos statybinės medžiagos

Ruukki Products AS

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu