Franke

Dar viena galimybė gauti paramą daugiabučiui renovuoti

namo renovacija

Norintiesiems renovuoti savo senus daugiabučius sudaryta dar viena galimybė gauti paramą. Ji bus teikiama iš Klimato kaitos specialiosios programos, kurią administruoja Aplinkos ministerija, lėšų, skirtų atsinaujinantiems energijos šaltiniams (saulė, vėjas, biokuras, geoterminė energija ar kt.) panaudoti. Parama bus skiriama projektams, įgyvendinamiems daugiabučiuose namuose, kurie atitinka D energinio naudingumo klasę ir pastatyti pagal galiojusius iki 1993 m. statybos techninius normatyvus. Paraiškas reikia pateikti Būsto ir urbanistinės plėtros agentūrai.

Subsidijos dydis sudarys iki 30 proc. visų tinkamų finansuoti projekto išlaidų. Iš viso minėtajai paramai skirta 900 tūkst. litų. Todėl gavus daugiau paraiškų, nei skirta lėšų, jų priėmimas bus stabdomas. Paraiškos bus vertinamos pagal pateikimo datą.

Jos turi būti pateikiamos, vertinamos ir sprendimai dėl projektų finansavimo priimami pagal aplinkos ministro 2010 m. patvirtintą Klimato kaitos specialiosios programos lėšų naudojimo tvarką ir Būsto ir urbanistinės plėtros agentūros direktoriaus vakar patvirtintą Darbo su Klimato kaitos programos projektais tvarką.

Spausdintą ir pasirašytą paraišką, taip pat įrašytą į elektroninę laikmeną, reikia pateikti Būsto ir urbanistinės plėtros agentūrai arba tiesiogiai, arba atsiųsti registruotu laišku (Švitrigailos g. 7/A.Vivulskio g. 16, LT-03110, Vilnius). Kartu turi būti pateikti ir privalomi dokumentai. Tai įgaliojimas pasirašyti paraišką Klimato kaitos specialiosios programos lėšomis finansuojamam projektui ir pareiškėjo deklaracija, jeigu paraiška pasirašyta ne pareiškėjo vadovo, taip pat pareiškėjo juridinio asmens registracijos pažymėjimas, pareiškėjo veiklos įstatai, namo butų ir kitų patalpų savininkų sprendimas pritarti projektui ir investuoti į jiems priklausantį nekilnojamąjį turtą, pastato energinio naudingumo sertifikatas, patvirtinantis D energinio naudingumo klasę, dokumentai, patvirtinantys, kad daugiabutis pastatytas pagal galiojusius iki 1993 m. statybos techninius normatyvus, ir kt.

Išsamesnės informacijos galima teirautis tel. (5) 231 0709, (5) 213 7948; (5) 213 8760), faksu (5) 262 9853, el. paštu s.irzikeviciute@bkagentura.lt, p.jaskunas@bkagentura.lt, r.janusauskiene@bkagentura.lt, info@bkagentura.

Aplinkos ministerijos informacija, tel. 266 3660

www.am.lt

TAIP PAT SKAITYKITE

Rehau
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Baltparma

Baltparma.lt

Baltparma - blokeliai ir kitos statybinės medžiagos

Ruukki Products AS

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu