Tikkuurila

Dar galima suspėti: Vilniaus savivaldybė laukia miestiečių idėjų aplinkos tvarkymui

Dar galima suspėti: Vilniaus savivaldybė laukia miestiečių idėjų aplinkos tvarkymui

Sostinės gyventojai dar gali suskubti pateikti savo idėjas pilotiniam „Dalyvauk! Vilnius” projektui – iki spalio 17 dienos pasiūlyti įvairių iniciatyvų Rasų, Justiniškių ir Verkių seniūnijose.

Rugsėjo 13-ąją trijose seniūnijose startavęs pilotinis projektas „Dalyvauk! Vilnius” suteikia galimybę kiekvienam aktyviam vilniečiui pasiūlyti idėją savo miestui ir taip prisidėti prie seniūnijoms skiriamų biudžeto lėšų joms įgyvendinti. Siekiama, kad gyventojai įsitrauktų ir pasijustų savo aplinkos šeimininkais.

„Iš vilniečių siūlomų idėjų matyti, kad dauguma mėgsta aktyvų laisvalaikį ir nori leisti laiką atvirose erdvėse, prie savo namų. Vienas populiariausių pasiūlymų – įrengti įvairaus tipo treniruoklius ar jų atskiras zonas erdvėse prie gyvenamųjų namų. Taip pat populiarios tinklinio aikštelės, grilio, šachmatų stalai, pavėsinės, sūpynės ir net nameliai medžiuose“, – dar nepateikusius idėjų kviečia suskubti dalyvauti Vilniaus miesto savivaldybės administracijos direktorė Lina Koriznienė.

Lapkritį  balsuodamos rajonų bendruomenės pačios nuspręs, kurių iniciatyvų labiausiai reiktų, o per ateinančius metus Vilniaus miesto savivaldybė jas įgyvendins.

Pirmą kartą įgyvendinamas projektas „Dalyvauk! Vilnius” leis sostinės gyventojams diskutuoti ir aktyviai prisidėti prie savivaldybės biudžeto skirstymo, aplinkos gerinimo, opiausių problemų sprendimo.

Savo aplinkai neabejingi sostinės gyventojai platformoje www.dalyvauk.vilnius.lt nuo rugsėjo 13 iki spalio 18 d. dar gali registruoti idėjas, kaip pagerinti savo bendruomenės gyvenamąją aplinką. Lapkričio 9–22 d. bus galima balsuoti už labiausiai patikusį ir reikalingiausią pasiūlymą.

Kol kas projektas yra pilotinis, vyksiantis trijose seniūnijose – Justiniškių, Rasų ir Verkių. Ateityje jis galėtų tapti prototipu organizuojant viso Vilniaus miesto gyventojų dalyvaujamąjį biudžetą.

Projektas finansuojamas Vilniaus miesto savivaldybės lėšomis (iš viso 64 tūkst. Eur): Justiniškių seniūnijai – 18 tūkst. Eur, Rasų – 16 tūkst. Eur, Verkių – 30 tūkst. Eur.

Teikti idėjas dalyvauk.vilnius.lt gali visi vilniečiai, o kurias iš jų įgyvendinti spręs Justiniškių, Rasų ir Verkių seniūnijų gyventojai.

TAIP PAT SKAITYKITE

Ruukki
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Baltparma

Baltparma.lt

Baltparma - blokeliai ir kitos statybinės medžiagos

Ruukki Products AS

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu