Franke

Aiškinsis, kokių veiksmų imtis dėl didelių šildymo sąskaitų

Aiškinsis, kokių veiksmų imtis dėl didelių šildymo sąskaitų

Premjeras Andrius Kubilius sako, kad Vyriausybė bandys aiškintis situaciją dėl didelių sąskaitų už šildymą.

„Be abejo, mums tas klausimas yra labai svarbus, bet nenorėčiau daugiau komentuoti. Kaip tik artimiausiu metu rengiame papildomus pasitarimus, kur bandysime aiškintis, kokių veiksmų galėtų imtis atitinkamos žinybos, kad tikrai vartotojai jaustų, kad yra ginami nuo galimai neteisėtų monopolistų veiksmų“, – pirmadienį po Vyriausybės pasitarimo kalbėjo iš atostogų sugrįžęs A. Kubilius.

Ministras Pirmininkas nedetalizavo, kokios žinybos galėtų imtis tai tirti.

„Tikrai nesiimu dabar komentuoti. Tikrai turėtume dar padirbėti ties tomis inspekcijų ataskaitomis, kurios jau yra žinomos, ir papildomai pasiaiškinti įvairias kitas aplinkybes“, – sakė jis.

ELTA primena, kad atlikusi pernai lapkričio mėnesio Vilniaus mieste suvartotos šilumos kiekio ir sąskaitų už jas tyrimą Valstybinė energetikos inspekcija (VEI) prie Energetikos ministerijos nustatė, kad išrašinėdama sąskaitas UAB „Vilniaus energija“ nurodė ilgesnį nei leistina atsiskaitomąjį laikotarpį bei neteisingai formavo sąskaitas.

Kitos galimos pabrangusį šildymą gyventojams lėmusios aplinkybės, tarp jų ir galimai neteisėtas nuotolinių šildymo punktų valdymo įrenginių reguliavimas, tiriamos. VEI žada kreiptis į Valstybinę vartotojų teisių gynimo tarnybą, Konkurencijos tarnybą ir Generalinę prokuratūrą dėl galimo viešojo intereso pažeidimo.

TAIP PAT SKAITYKITE

Jung Lietuva
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Baltparma

Baltparma.lt

Baltparma - blokeliai ir kitos statybinės medžiagos

Ruukki Products AS

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu