Kovo 29d. Sekmadienis

Ekskavatoriaus kabinoje – net gėrimų aparatas

2012 Lapkričio 8d.
Peržiūrų skaičius: 40304
Ekskavatoriaus kabinoje – net gėrimų aparatas

Nuolat stiprėjant konkurencijai rinkoje ir kylant degalų kainoms, gebėjimas  dirbti efektyviau tapo verslo sėkmę lemiančiu veiksniu. Pasitelkdami novatoriškas technologijas, gamintojai stengiasi iš kiekvieno degalų lašo išspausti kuo daugiau naudos. Būtent dėl tokio dėmesingumo smulkmenoms ir dėl siekio didinti efektyvumą ekskavatorinių krautuvų gamintojas kompanija JCB statybų rinkai pasiūlė naujus ekskavatorius 3CX ir 4CX.

Gamintojai tvirtina, kad naujieji ekskavatoriai daugiau darbo atliks  mažesnėmis sąnaudomis. Viena didžiausių naujovių yra "EcoDig" - hidraulinė trijų siurblių sistema, dėl kurios ekskavatorius gali kasti varikliui dirbant mažesniu greičiu. Taip net iki 15 proc. sumažinamos degalų sąnaudos bei anglies junginių emisijos iš variklio. Ši sistema montuojama visose "Manual Control" ir "Easy Control" mašinose kaip standartinė įranga, o "Advanced EasyControl" mašinose montuojamas hidraulinis kintamo pajėgumo siurblys, todėl ekskavatorius kasa nepaprastai našiai.

"EcoRoad" technologija padeda dar labiau mažinti degalų sąnaudas. Dėl unikalios JCB patentuotos sistemos "TorqueLock" ekskavatoriniai krautuvai, važiuodami keliu, degalus naudoja 25 proc. taupiau, tuo pačiu važiuoja 10 proc. didesniu greičiu ir išdirba 20 proc. daugiau ploto. Papildomi privalumai - dviejų varomųjų ratų režimas ir hidraulinis atjungimas, įjungus aukščiausiąją pavarą.

Taip pat naujieji stabdžiai - stabdžių trinkelės priverstinai visiškai atstumiamos nuo stabdžių disko, todėl pasipriešinimas sumažinamas iki minimumo, o tai ir vėl lemia didesnį efektyvumą.

Reikia paminėti ir tai, kad "EcoLoad" turi hidraulinį greičio valdymo jungiklį. Be to, varikliui veikiant nedideliu greičiu, sukimo momentas yra didelis. Dėl šių ypatybių traukimo ir stūmimo jėgos yra didesnės, ciklas vykdomas sparčiau, o pats ekskavatorius lengviau kopia į įkalnes.

Visų šių naujovių rezultatas - įprastais važiavimo keliais, krovimo, kasimo ir darbo tuščiąja eiga sąlygomis naujieji ekskavatoriniai krautuvai 3CX ir 4CX degalus naudoja vidutiniškai 16 proc. taupiau, išmeta mažiau deginių emisijų ir dirba tyliau.

Kadangi rečiau teks papildyti degalų baką, bus galima dirbti ilgiau, diena bus produktyvesnė.

JCB ekskavatoriniai krautuvai projektuojami ir gaminami orientuojantis į darbuotoją - šildoma ekskavatorinio krautuvo sėdynė ant amortizuojamojo mechanizmo pabrėžia kabinos patogumą, ergonomiškumą ir stilių. O triukšmo bei vibracijos lygis yra mažiausias, nes kabina yra išmušta guma ir gerai izoliuota.

Išankstinio kabinos pašildymo funkcija yra skirta tam, kad, nepaleidus variklio, būtų galima automatiškai iš anksto pašildyti kabiną.

Papildoma priekinio lango šildymo funkcija padeda greičiau atitirpinti apšalusį langą. Be to, kabinoje įrengtas gėrimų aparatas, kuris gamina gardžią arbatą arba kavą.

Ekskavatorius 3CX ir 4CX galite įsigyti ĮRANKIŲ CENTRE "STOKKER"


Džiaugsmas sode su REHAU

Džiaugsmas sode su REHAU

REHAU sodo technikos programa siūlo platų gaminių asortimentą tiek sodininkams mėgėjams, tiek profesionalams ir sodų centrams. Sodo žarnos, armatūros ir priedai paperka savo puikia kokybe, įvairove ir individualiu dizainu. REHAU armatūrų programa...


Cramo pristato naują mokymų programą apie pastolius

Cramo pristato naują mokymų programą apie pastolius

Pastolių kursuose įgysite vertingų žinių apie pastolius, jų techninius reikalavimus, tiek statant, tiek dirbant ant jų, pastolių montavimą, saugų darbą. Per mokymus supažindinama su darbų, atliekamų aukštyje ypatumais, taip pat su aukštingumo...


Statybinės  technikos nuoma

Statybinės technikos nuoma

Nusipirkote sklypą? Norite nugriauti seną pastatą arba sutvarkyti aplinką? Statybinė technika šiems darbams tiesiog būtina. Svarbu pasirinkti patikimą įmonę, kuri turi profesionalius operatorius bei darbus atlieka kokybiškai. Šią dilemą padės...


Tiltas į Nemuno salą Kaune

Tiltas į Nemuno salą Kaune

Arvydas Šlapikas, darbų vadovas: „Objekte naudojami MULTIPROP statramsčiai, kurie yra patogus montuoti ir reguliuoti.Yra lengvi ir atlaiko dideles apkrovas, kas svarbu tiltų statyboje.” Tai pirmasis tiltas Lietuvoje, pastatytas...


Biotualetai TOITOI

Biotualetai TOITOI

Biotualetai – tai produkcija, labiausiai siejama su mūsų įmone ir dažniausiai dominanti mūsų klientus. Todėl siūlome platų biotualetų pasirinkimo spektrą. Stengiamės įgyvendinti įvairiausius klientų poreikius. Du pagrindiniai klientų...


"Stokker" centruose galima įsigyti profesionalią, miško ir sodo techniką

"Stokker" centruose galima įsigyti profesionalią, miško ir sodo techniką

YAMABIKO atsirado susijungus dviem kompanijoms – KIORITZ ir SHINDAIWA. Po Antrojo pasaulinio karo susikūrusios įmonės, daugiau nei 60 metų dalijosi su klientais patirtimi ir kokybiškais produktais. Abi žinomos kaip ilgaamžės technikos...


Soči. Aplinkinis tunelis

Soči. Aplinkinis tunelis

Projekto informacija: Vieta: Soči, Rusija. Tunelio ilgis: 2,6 Plotis/ Aukštis 10,8 m / 7,95 m


Kaip išsirinkti perforatorių

Kaip išsirinkti perforatorių

Pagrindinis perforatoriaus skirtumas nuo gręžtuvo su smūgio funkcija – efektyvesnis tvirtų medžiagų gręžimas Perforatorius priskiriamas prie profesionalių įrankių ir tiek jis, tiek jo dalys kainuoja brangiau už gręžtuvų. Pagrindinis...


Graži kaimynystė, MB
Graži kaimynystė, MB

Bobcat Nuoma Vilniuje ir Vilniaus rajone.
Nėra minimalaus užsakymo laiko!

Martyno technika, UAB
Martyno technika, UAB

UAB "Martyno Technika" - užsiimame prekyba įvairia sodo, daržo, miško technika, suvirinimo įranga, kompresoriais, įrankiais ir kita įranga. Garantuojame geriausias kainas ir kokybiškas prekes.

Rotresta, UAB
Rotresta, UAB

Ekskavatorinių krautuvų nuoma, vandentiekio ir nuotekų tinklų tiesimas, statybvietės paruošimas statybai, žemės kasimo darbai.

Stokker, UAB
Stokker, UAB

Didžiausias profesionalių įrankių tiekimo tinklas Baltijos šalyse.

Willprom, UAB
Willprom, UAB

Sandėliavimo stelažų pardavimas, supirkimas, projektavimas, montavimas, demontavimas

D. Bernardo statyba, UAB
D. Bernardo statyba, UAB

GRIOVIMO DARBŲ PROFESIONALAI Kokybiškai ir greitai atliekame griovimo darbus visoje Lietuvoje!

SINC, Rentalis, UAB - Įrankių nuoma
SINC, Rentalis, UAB - Įrankių nuoma

Statybos įrankių ir įrangos nuoma

ALBAU, UAB
ALBAU, UAB

Collomix, Warmup, Parfaitliss, Sakret, Rawlplug, maišyklė, maišytuvas, hidroizoliacija, šildomos grindys, profiliai, tinklas, smeigės, statybinės medžiagos.

Tulsana, UAB
Tulsana, UAB

Akumuliatoriniai įrankiai, elektriniai įrankiai, lazeriai, matavimo įrankiai, detektoriai, suvirinimo aparatai, oro kompresoriai, pneumatiniai įrankiai, automobilių priežiūros prekės, sodo technika, generatoriai, sniego valymo, šlavimo mašinos, priedai, makita priedai, įrankiai

Ryterna modul, UAB
Ryterna modul, UAB

UAB RYTERNA MODUL specializuojasi modulinių pastatų, konteinerių ir mobiliųjų statinių gamyboje

Uraganas Atila, MB
Uraganas Atila, MB

Krovinių pervežimas, perkraustymo paslaugos.
Tel.: +37065356535

Šelterus, UAB
Šelterus, UAB

PJOVIMO, ŠLIFAVIMO, POLIRAVIMO SPRENDIMAI!

www.vegas.lt

www.vegas.lt

Aukščiausios kokybės čiužiniai Jūsų ramiam miegui.
www.ruukkistogas.lt

www.ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai. Dizaino parinkimo programėlė...
MDS terasos

MDS terasos

Terasų įrengimas, produktai terasai.