Liepos 7d. Antradienis

Statomų pastatų energetiniai principai

Peržiūrų skaičius: 35192
Statomų pastatų energetiniai principai

Žemė, šiuolaikinio mokslo vertinimu, yra didelis savotiškas kristalas su briaunomis, mazgais ir juos jungiančiomis geoenergetinėmis jėgų linijomis.

Šiuo metu jau nustatytos gausios tinklinės energetinės struktūros. Jos yra įvairių formų ir matmenų. Statiniams renkant vietas ypač svarbu nustatyti žemės geopatogenines zonas.

Šiuo metu mokslo patvirtintas faktas - neigiamas požeminių vandens srautų, žemės geologinių lūžių bei plyšių poveikis žmonėms, oro jonizacijos įtaka, mus supančios aplinkos elektromagnetizmo įtaka, radioaktyvių spinduliavimo šaltinių poveikis žmonėms.

Radiostezija - tai menas matyti ir jausti energetinius srautus ir jų sąveiką su žemės ramybe, jos spinduliuojamais laukais bei patogeninėmis zonomis. Tai pagrindinis energetinis principas, kuriuo mes nustatome geriausią aplinką, vietą žmogui, statiniui bet kokiai veiklai.

Radiostezijos žinios efektingos statant namus ir miestų centruose, ir beveik neapgyvendintose vietovėse.

Pagrindiniai faktoriai, kurių būtina laikytis norint nustatyti tinkamą statinio vietą ir garantuojant gerą feng shui, yra:

1. Energetinis faktorius. Tai visų technogeninių, patogeninių žmogaus sukurtų daiktų ir formų, landšafto energetinių poveikių įvertinimas, suderinimas bei korekcija radiostezijos būdu.

2. Geografinė orientacija. Tai statinio orientacija pasaulio šalių atžvilgiu. Geriausia - fasadinės dalies (kuri priklauso nuo individualių savininkų faktorių) orientacija.

3. Pagrindinių penkių energetinių stichijų poveikis konkrečiai vietovei.

4. Vandenų jėga. Vandens energetinė įtaka statiniui, jo lokalizacija.

Plačiau panagrinėkime minėtus faktorius. Energetinis faktorius yra pats svarbiausias statiniui. Daugelyje pasaulio šalių įstatymais patvirtinti reikalavimai įvertinti energetinę statomų namų aplinką - visų žalingų žmogui faktorių poveikį.

Radiostezijoje yra pabrėžiamas metų laikas, kuriuo reikia statyti pastatus. Štai ką rašė 600 metais vienas iš pirmųjų feng shui teoretikų: "Kiekvieną mėnesį teigiama ir neigiama energetika turi lokalizaciją laiko ir erdvės atžvilgiu. Tie, kurie stato teigiamos energetikos periodu, padidins pajamas, o tie, kurie pažeis ramybę - statys neigiamos energetikos periodu -užsitrauks nelaimes ir vargus! Kitais žodžiais, pavasaris ir vasara - tinkamiausias laikas statyboms, rekonstrukcijoms, remontams.

Kita pagrindinė feng shui taisyklė - kiek įmanoma pasinaudoti teigiamais energetiniais aplinkos srautais. Dar viena taisyklė - tinkama statinio ir sienų orientacija pasaulio šalių atžvilgiu. Geriausia, kai dvi statinio sienos orientuotos šiaurės ir pietų kryptimi. Ši sąlyga jau įgyvendinta prieš keletą tūkstantmečių - tai Egipto piramidės ir daugelis Rytuose esančių statinių.

Geopatogeniniai koordinaciniai energetiniai laukai orientuoti šiaurės pietų kryptimi, - vadinasi, nuo senovės buvo suprantama, kad žmogui geriausia, kai jo būsto sienos lygiagrečios žemės elektromagnetiniams laukams.

Todėl, nustatę energetiškai tinkamiausią vietą statiniui sklype, pirmiausia nuspręskite, kaip eis jo sienos - jos turėtų lygiuotis šiaurės ir pietų kryptimis.
Jonas Jukonis, inžinierius-radiostezistas
Tel. +370 658 39770
www.radiostezija.lt
Turkija ketina statyti didžiausią pasaulyje oro uostą

Turkija ketina statyti didžiausią pasaulyje oro uostą

Turkijos transporto ministras Binali Yildirimas trečiadienį papasakojo apie vyriausybės planus statyti didžiausią pasaulyje oro uostą, kuris per metus galės aptarnauti 150 milijonų keleivių, praneša "Reuters”.


Parengti techniniai įvertinimai šiaudiniams pastatams

Parengti techniniai įvertinimai šiaudiniams pastatams

Statybos produkcijos sertifikavimo centras (SPSC) parengė nacionalinį techninį įvertinimą šiaudiniams sienos elementams, kurie gali būti naudojami statant namus iš šiaudų. Iki šiol namai iš šiaudų ar statybinės medžiagos ir konstrukciniai...


Apie skydinius - karkasinius namus

Apie skydinius - karkasinius namus

Jau keletą dešimtmečių gamyklose pagamintų namų statyba yra populiariausia statybos technologija pasaulyje. Pavyzdžiui Jungtinėse Amerikos Valstijose 90% namų pastatyti iš medinio karkaso. Švedijoje 80%, Škotijoje 48% namų yra mediniai. Šie...


Karkasinis namas.  Greita, patikima, patvaru !

Karkasinis namas. Greita, patikima, patvaru !

Bene kiekvienas lietuvis, pradėdamas galvoti apie namo statybą, renkasi mūrą ar blokelius. Ar žinote, kad šioms ilgaamžėms statybinėms medžiagoms atsirado lygiavertis pakaitalas-karkasinis namas? Šiaurės Amerikoje ir Skandinavijoje populiariausi...


Renovacijos ypatumai: vis daugiau gyventojų renkasi alternatyvią energiją

Renovacijos ypatumai: vis daugiau gyventojų renkasi alternatyvią energiją

Vis daugiau šalies gyventojų, nusprendusių renovuoti savo daugiabutį, renkasi alternatyvios energijos šaltinius. Būsto energijos taupymo agentūros duomenimis, nuo 2013 m. pradžios parengta ir patvirtinta arti 40 daugiabučių atnaujinimo projektų,...


Ateities vizija – kvartalinė arba kompleksinė renovacija

Ateities vizija – kvartalinė arba kompleksinė renovacija

2013 m. pradžioje Vyriausybei patvirtinus naująjį daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) programos įgyvendinimo finansinį modelį, buvo padėti pamatai vystyti masinį daugiabučių namų modernizavimą, dar vadinamą „kvartaline...


Surenkamas namas – geriausia poilsio vieta

Surenkamas namas – geriausia poilsio vieta

Kokybiškas užmiesčio namas – tai puiki investicija, o pasistatyti svajonių namą tai galbūt vienas svarbiausių darbų mūsų gyvenime. Šiuolaikinio pasaulio dinamika yra įspūdinga savo tempu, naujos technologijos, nauji sprendimai… Nėra...


Karkasiniai namai – nepelnyti mitai

Karkasiniai namai – nepelnyti mitai

Karkasinė statyba tampa vis populiaresnė. Dabar jau daugelis, spręsdami kokios konstrukcijos namą statyti, svarsto ir karkasinio namo statybos galimybę. Terminas „karkasinis namas“ kai kam sukelia nepasitikėjimą. Ir visai be reikalo....


Lorensa, UAB
Lorensa, UAB

UAB "Lorensa" - tik patikrinti triukšmo valdymo sprendimai.

Griovėjai.eu
Griovėjai.eu

Griovimo darbai ir statybvietės paruošimas. Patikėkite darbus profesionalams.

ABM Statyba, UAB
ABM Statyba, UAB

Praktiškas ir taupus namas skaičiuojantiems pinigus!

Bakūžė Lt, UAB
Bakūžė Lt, UAB

Karkasiniai ir skydiniai namai

Salgesta, UAB
Salgesta, UAB

Patikima ir ilgalaikė partnerė statybų ir apdailos klausimais

Sąžininga statyba, UAB
Sąžininga statyba, UAB

Statome įvairaus tipo namus: nuo pamatų iki sudėtingų inžinerinių sprendimų. Įrengiame vandentiekio, įvairias šildymo sistemas, klientui pageidaujant įrengiame ir išmanaus namo sistemas.

Rimar Statyba, UAB
Rimar Statyba, UAB

Šiltinimo darbai

D. Bernardo statyba, UAB
D. Bernardo statyba, UAB

GRIOVIMO DARBŲ PROFESIONALAI Kokybiškai ir greitai atliekame griovimo darbus visoje Lietuvoje!

Samatele.lt
Samatele.lt

Sąmatas rengia atestuoti savo srities specialistai, todėl sąmatų parengimo profesionalumą galime GARANTUOTI.

Stukma, UAB
Stukma, UAB

Turime didžiulę patirtį įvairiose statybos sferose ir galime Jums padėti!

Šilėja, UAB
Šilėja, UAB

Šilėja, UAB - Pastatų administravimas.

Statybos inovacija, UAB
Statybos inovacija, UAB

Namų statyba „nuo pamatų iki rakto“.
+370-659-60722

www.vegas.lt

www.vegas.lt

Aukščiausios kokybės čiužiniai Jūsų ramiam miegui.
www.ruukkistogas.lt

www.ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai. Dizaino parinkimo programėlė...
MDS terasos

MDS terasos

Terasų įrengimas, produktai terasai.