Gruodžio 15d. Sekmadienis

Statomų pastatų energetiniai principai

Peržiūrų skaičius: 35192
Statomų pastatų energetiniai principai

Žemė, šiuolaikinio mokslo vertinimu, yra didelis savotiškas kristalas su briaunomis, mazgais ir juos jungiančiomis geoenergetinėmis jėgų linijomis.

Šiuo metu jau nustatytos gausios tinklinės energetinės struktūros. Jos yra įvairių formų ir matmenų. Statiniams renkant vietas ypač svarbu nustatyti žemės geopatogenines zonas.

Šiuo metu mokslo patvirtintas faktas - neigiamas požeminių vandens srautų, žemės geologinių lūžių bei plyšių poveikis žmonėms, oro jonizacijos įtaka, mus supančios aplinkos elektromagnetizmo įtaka, radioaktyvių spinduliavimo šaltinių poveikis žmonėms.

Radiostezija - tai menas matyti ir jausti energetinius srautus ir jų sąveiką su žemės ramybe, jos spinduliuojamais laukais bei patogeninėmis zonomis. Tai pagrindinis energetinis principas, kuriuo mes nustatome geriausią aplinką, vietą žmogui, statiniui bet kokiai veiklai.

Radiostezijos žinios efektingos statant namus ir miestų centruose, ir beveik neapgyvendintose vietovėse.

Pagrindiniai faktoriai, kurių būtina laikytis norint nustatyti tinkamą statinio vietą ir garantuojant gerą feng shui, yra:

1. Energetinis faktorius. Tai visų technogeninių, patogeninių žmogaus sukurtų daiktų ir formų, landšafto energetinių poveikių įvertinimas, suderinimas bei korekcija radiostezijos būdu.

2. Geografinė orientacija. Tai statinio orientacija pasaulio šalių atžvilgiu. Geriausia - fasadinės dalies (kuri priklauso nuo individualių savininkų faktorių) orientacija.

3. Pagrindinių penkių energetinių stichijų poveikis konkrečiai vietovei.

4. Vandenų jėga. Vandens energetinė įtaka statiniui, jo lokalizacija.

Plačiau panagrinėkime minėtus faktorius. Energetinis faktorius yra pats svarbiausias statiniui. Daugelyje pasaulio šalių įstatymais patvirtinti reikalavimai įvertinti energetinę statomų namų aplinką - visų žalingų žmogui faktorių poveikį.

Radiostezijoje yra pabrėžiamas metų laikas, kuriuo reikia statyti pastatus. Štai ką rašė 600 metais vienas iš pirmųjų feng shui teoretikų: "Kiekvieną mėnesį teigiama ir neigiama energetika turi lokalizaciją laiko ir erdvės atžvilgiu. Tie, kurie stato teigiamos energetikos periodu, padidins pajamas, o tie, kurie pažeis ramybę - statys neigiamos energetikos periodu -užsitrauks nelaimes ir vargus! Kitais žodžiais, pavasaris ir vasara - tinkamiausias laikas statyboms, rekonstrukcijoms, remontams.

Kita pagrindinė feng shui taisyklė - kiek įmanoma pasinaudoti teigiamais energetiniais aplinkos srautais. Dar viena taisyklė - tinkama statinio ir sienų orientacija pasaulio šalių atžvilgiu. Geriausia, kai dvi statinio sienos orientuotos šiaurės ir pietų kryptimi. Ši sąlyga jau įgyvendinta prieš keletą tūkstantmečių - tai Egipto piramidės ir daugelis Rytuose esančių statinių.

Geopatogeniniai koordinaciniai energetiniai laukai orientuoti šiaurės pietų kryptimi, - vadinasi, nuo senovės buvo suprantama, kad žmogui geriausia, kai jo būsto sienos lygiagrečios žemės elektromagnetiniams laukams.

Todėl, nustatę energetiškai tinkamiausią vietą statiniui sklype, pirmiausia nuspręskite, kaip eis jo sienos - jos turėtų lygiuotis šiaurės ir pietų kryptimis.
Jonas Jukonis, inžinierius-radiostezistas
Tel. +370 658 39770
www.radiostezija.lt
Kelių tiesimas. Kuo gali pasitarnauti nanotechnologijos?

Kelių tiesimas. Kuo gali pasitarnauti nanotechnologijos?

Kelių tiesimas – būtinas darbas, nes keliai leidžia nuvykti iš taško A į tašką B. Keliai – pagrindinis susisiekimo sausuma būdas. Todėl kelininkų darbus yra labai svarbus, sunkus, reikalingas. Jie tiesia, remontuoja kelius ir kt. Šiame...


Renovacija didina šalies statybų sektoriaus apimtis

Renovacija didina šalies statybų sektoriaus apimtis

Remiantis naujausiais Būsto energijos taupymo agentūros (toliau – BETA) duomenimis, šiuo metu šalyje atnaujinami 900 daugiabučių namų, kurių renovacijos bendra vertė yra apie 230 mln. eurų. Skaičiuojama, jog dabartinės investicijos į...


Vilniaus SOS vaikų kaimui būtini 155 tūkst. litų, kad būtų galima iki žiemos pabaigti renovaciją

Vilniaus SOS vaikų kaimui būtini 155 tūkst. litų, kad būtų galima iki žiemos pabaigti renovaciją

SOS vaikų kaime vyksta renovacijos darbai, kuriuos užbaigti reikia papildomų lėšų. Vilniaus SOS vaikų kaimo nameliai priklauso Labdaros paramos fondui SOS vaikų kaimų Lietuvoje draugijai. Pro lubas varva vanduo, įsiveisė grybelis Atlikus prieš 19...


Balkonų remontas

Balkonų remontas

Dauguma senamiesčio ir sovietinio laikotarpio statinių balkonų yra prastos būklės – visų pirma, dėl netinkamos statybos technologijos ir naudotų medžiagų. Balkonai dažnai yra netinkamai hidroizoliuoti, vanduo skverbiasi per betoną iki...


Statybininkams už renovacijos broką – griežtos sankcijos

Statybininkams už renovacijos broką – griežtos sankcijos

„Nuolat kontroliuoti daugiabučius renovuojančių statybininkų darbą jau tapo kasdiene valstybinių statybos priežiūros inspektorių duona, bet geriausias prižiūrėtojas – pats užsakovas, t. y. namo butų savininkai, – sako aplinkos...


Lauko treniruokliai parkuose: kodėl verta įsigyti?

Lauko treniruokliai parkuose: kodėl verta įsigyti?

Sportas - sveikata. Tai visi žino puikiai, tačiau tikrai ne visi išgali reguliariai lankytis sporto klubuose ir kiekvieną mėnesį pirkti abonementus. Tiesa, nuo šiol pasiteisinimų vis mažiau, kadangi net ir pačių mažiausių miestelių gyventojai...


Statybų sektorius Anglijoje ir jo reikšmė Lietuvai

Statybų sektorius Anglijoje ir jo reikšmė Lietuvai

Anglijos, kaip ir daugumos pasaulio šalių ekonomika neįsivaizduojama be statybų industrijos. Ji sukuria didelę dalį nacionalinio produkto, įtakoja pramonę ir žmonių gerovę. Šioje sferoje dirba daugiau kaip du milijonai žmonių. Nemaža dalis...


RENOVACIJA. Dažniausiai užduodami klausimai

RENOVACIJA. Dažniausiai užduodami klausimai

Didėjantį renovacijos pagreitį rodo ne tik naujausi duomenys apie įgyvendintus ir įgyvendinamus projektus, bet ir dvigubai išaugęs pavienių gyventojų domėjimasis konkrečiais daugiabučių atnaujinimo klausimais. Jau kelerius metus veikianti nemokama...


ABM Statyba, UAB
ABM Statyba, UAB

Praktiškas ir taupus namas skaičiuojantiems pinigus!

Šilėja, UAB
Šilėja, UAB

Šilėja, UAB - Pastatų administravimas.

Rimar Statyba, UAB
Rimar Statyba, UAB

Šiltinimo darbai

Lorensa, UAB
Lorensa, UAB

UAB "Lorensa" - tik patikrinti triukšmo valdymo sprendimai.

Taupalda, UAB
Taupalda, UAB

Patikimas Jūsų statybų partneris.

Griovėjai.eu
Griovėjai.eu

Griovimo darbai ir statybvietės paruošimas. Patikėkite darbus profesionalams.

Stukma, UAB
Stukma, UAB

Turime didžiulę patirtį įvairiose statybos sferose ir galime Jums padėti!

Salgesta, UAB
Salgesta, UAB

Patikima ir ilgalaikė partnerė statybų ir apdailos klausimais

Bakūžė Lt, UAB
Bakūžė Lt, UAB

Karkasiniai ir skydiniai namai

D. Bernardo statyba, UAB
D. Bernardo statyba, UAB

GRIOVIMO DARBŲ PROFESIONALAI Kokybiškai ir greitai atliekame griovimo darbus visoje Lietuvoje!

Sąžininga statyba, UAB
Sąžininga statyba, UAB

Statome įvairaus tipo namus: nuo pamatų iki sudėtingų inžinerinių sprendimų. Įrengiame vandentiekio, įvairias šildymo sistemas, klientui pageidaujant įrengiame ir išmanaus namo sistemas.

Samatele.lt
Samatele.lt

Sąmatas rengia atestuoti savo srities specialistai, todėl sąmatų parengimo profesionalumą galime GARANTUOTI.

www.vegas.lt

www.vegas.lt

Aukščiausios kokybės čiužiniai Jūsų ramiam miegui.
www.ruukkistogas.lt

www.ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai. Dizaino parinkimo programėlė...
MDS terasos

MDS terasos

Terasų įrengimas, produktai terasai.