Gruodžio 3d. Penktadienis

WARMUP aukštos kokybės šildymo produktai

2013 Lapkričio 12d.
Peržiūrų skaičius: 23834

Warmup yra ne tik grindinio šildymo sistemų  gamintojas ir tiekėjas, bet  taip pat gali pasiūlyti papildomų aukštos kokybės šildymo produktų:

Vonios kambario veidrodžių  apsaugą nuo rasojimo

Warmup veidrodžių apsaugos nuo rasojimo yra techniškai pažangios, ilgalaikės, saugios ir paprastos naudoti aprasojusiems veidrodžiams. Idealios vonioms ir dušams. Warmup veidrodžių apsauga nuo rasojimo yra pagaminta taip, kad skleistų pakankamai šilumos veidrodžio džiovinimui po karštos vonios ar dušo, kai klientams to labiausiai reikia.

Ypatumai ir nauda:

Plonas plėvelės sluoksnis neužima daug vietos.

Savaime prilimpantis, patogiai pritvirtinamas tiesiogiai ant galinės veidrodžio sienelės.

Pajungiamas prie esančios kambario šviesos elektros grandinės, kad automatiškai įsijungtų kai įjungiama šviesa.

Tinkama daugeliui veidrodžių tipų, esančių ar naujai kabinamų.

Sujungus kelias apsaugas gali būti naudojama ir didesniems veidrodžiams.

Dviguba izoliacija

Techninė garantija

Warmup veidrodžių apsaugos nuo rasojimo sistemos techninė charakteristika

Įtampa voltais                             220-240V, 50Hz

IP vertinimas IP57

Galia vatais      200W/m2

Pajungimo kabelio ilgis            1m

Valdymas         Sujungimas su apšvietimu

Sertifikatai       SEMKO, CE

Garantija          2 metai

Elektriniai gyvatukai

Nieko nėra maloniau kai vėsų rytą išlipus po karšto dušo apsisiausti šiltu rankšluosčiu. Pakabintas atgal ant gyvatuko drėgnas rankšluostis vėl išdžiūna, ir laukia jūsų šiltas ir kvapnus. Warmup elektriniai gyvatukai rankšluosčiams pasižymi išvaizdžiu dizainu ir kokybe; ir yra patraukli detalė kiekvienam vonios kambariui. Paprasta idėja, paprastam džiaugsmui – kiekvieną dieną.

 

Ypatumai ir nauda:

Jokių rūpesčių – jokio skysčio, kas reiškia jokių nutekėjimų, jokių papildymų, ir jokios priežiūros.

Taupantis energiją, palyginimui atitinka vieną elektros lemputę.

Kabelis įmontuotas viduje

Pilnas komplektas su visomis kabinimo detalėmis, įskaitant ir deimantinį gražtą (naudoti porcelianinėms plytelėms), patogiam montavimui.

5 metų garantija

Izoliacinės grindų plokštės

Warmup  izoliacinės grindų plokštės yra lengvos, patvarios, lengvai sumontuojamos ir suteikiančios gerą šilumos ir garso izoliaciją. Mes  Jums rekomenduojame naudoti plokščių izoliaciją, kurių dėka šiluma nukreipiama į viršų.

Izoliacinės grindų plokštės taip pat padeda greičiau pasiekti norimą kambario temperatūrą. Drėgnoje aplinkoje šios plokštės yra naudojamos profesionalių montuotojų , vandeniui nepralaidžiai terpei sukurti.

 

3iE Termostatas

Warmup stengiasi patenkinti klientų pagrindinius reikalavimus - lankstumą ir valdymą.

3iE programuojamas grindų šildymo termostatas  su lietimui jautria technologija, pagerintomis ypatybėmis, patraukliu dizainu ir energijos monitoriumi. Gaminamas išimtinai tik Warmup, 3iE yra visiškai interaktyvus, lietimui jautria technologija ir energijos taupymu.

Turėdamas pažangią energijos sąnaudų stebėjimo technologiją Warmup 3iE leidžia stebėti energijos sunaudojimą ir apskaičiuoti kaštus. Tai reiškia, kad jūs žinote kiek konkrečiai jums kainuoja šildymas.

Naujasis 3iE programuojamas termostatas - idealus funkcionalumo ir estetikos santykis.

Warmup 3iE taip pat yra pirmas programuojamas termostatas, turintis Aktyvų energijos valdymą (Active Energy Management™), padedantį jums sutaupyti iki 10% išlaidų, aktyviai ragindamas išbandyti mažesnes energijos sąnaudas.

naujoviškas

  • Pirmasis liečiamas termostatas su 5cm spalvotu ekranu.
  • Pirmasis termostatas su Aktyviu energijos valdymu (Active Energy Management™).
  • Paprasta naudoti – jokių instrukcijų

interaktyvus

  • Grafinis ekranas leidžia programuoti pakeitimus greitai ir paprastai.
  • Pasirinkite ekrano tipą kuris jums tinka; platus pasirinkimas ekrano temų.

išmanusis

  • Automatiškai prisitaiko prie besikeičiančių sąlygų kambaryje, namuose ar netgi sezonų metu. Parenkant optimalų paleidimo laiką – neeikvojama energija ( savimokos proporcinga prisitaikymo funkcija).

energijos efektyvumas

  • Išskirtinumas – Aktyvus energijos valdymas (Active Energy Management™) gali sutaupyti iki 10% ir daugiau jūsų energijos sąskaitos.
  • Nuolatinio stebėjimo grafinis ekranas rodo kiek ir kada jūs naudojate energijos.

Daugiau informacijos  www.warmup.lt


Šiuolaikinių šildymo sistemų palyginimas

Šiuolaikinių šildymo sistemų palyginimas

Statant nuosavą būstą, sodo namą ar įsirengiant butą, kuriame ruošiates gyventi visus metus, šildymo sistemos pasirinkimas dažniausiai būna toks pat svarbus kaip ir sienų, stogo, apšiltinimo medžiagų pasirinkimo klausimas. Šiame straipsnyje...


Židinys virš, šalia ar net lovoje? Jau įmanoma!

Židinys virš, šalia ar net lovoje? Jau įmanoma!

Viename savo straipsnių jau pristatėme Jums biožidinius, kurie suteikia unikalią galimybę tiems žmonėms, kurie neturi dūmtraukio ar didelių plotų tradiciniam židiniui įsirengti, mėgautis šia prabanga. Tik norime pabrėžti – ne namų, o sielos.


Biožidiniai

Biožidiniai

Biožidiniai – tai iššūkis tradiciniams židiniams. Kokybe visiškai nenusileidžiantys visuotinai priimtiems židinių standartams. Biožidiniai, tai naujovė, kuri davė pradžią netradiciniams sprendimams. Tai paprastumas, grožis, komfortabilumas,...


Vientisa šildymo įrangos sistema

Vientisa šildymo įrangos sistema

Renkantis šildymo sistemą būstui, dažnai tenka matyti ar net įsigyti nekokybiškų prekių ar įvairių viena su kita nederančių detalių, iš kurių bandoma daryti vientisą šildymo sistemą, – tokie dalykai lemia tai, kad šildymo sistema būna...


Kas yra Daikin Altherma?

Kas yra Daikin Altherma?

Turbūt beveik visi yra girdėję apie šilumos siurblius. Jie teikia daug naudos namams, todėl žmonės vos tik apie juos sužinoję, skuba įsigyti. Šilumos siurbliai yra naudingi kiekvienuose namuose, nes jie yra ekologiški ir ekonomiški. Vienas...


Kai reikia tylumos ir šilumos komforto - Jums padės unikali, abi savybes jungianti, priešgaisrinė, ekologiška grindų šildymo sistema - HUNTON SILENCIO THERMO

Kai reikia tylumos ir šilumos komforto - Jums padės unikali, abi savybes jungianti, priešgaisrinė, ekologiška grindų šildymo sistema - HUNTON SILENCIO THERMO

Projektuojant naują ar renovuojant seną pastatą, ypač svarbu gerai apsvarstyti, kokią šildymo sistemą pasirinkti. Norvegų kompanijos Hunton Silenco Thermo plokštės – tinka grindų ir perdangų garso izoliacinėms savybėms pagerinti, kartu...


Kaip tinkamai prižiūrėti kaminus ir išvengti gaisrų

Kaip tinkamai prižiūrėti kaminus ir išvengti gaisrų

Praėjusiame savo straipsnyje apie saugią krosnelės ir židinio ugnį (žr. „Saugi krosnelės ar židinio ugnis“) pasižadėjome parašyti plačiau apie kaminus, nes jie yra dažniausia priežastis, kodėl nuo gaisro nukenčia būstas.


Nepriklausoma dujų tiekimo sistema

Nepriklausoma dujų tiekimo sistema

Galvojant apie būsto šildymą dažnai susimąstome, ką geriausiai pasirinkus? „Saurida Oil&Gas“ sako- šildykite namus dujomis! Būsto šildymas dujomis turi keletą neginčijamų privalumų. Ko gero, svarbiausias – tai gaunamas...


Ekoklima, UAB
Ekoklima, UAB

Šilumos siurbliai - Geoterminis šildymas. Šiuo metu rinkai yra pristatomi naujos kartos NIBE šilumos siurbliai, pagaminti naudojant naujausias technologijas.

E-santechnika.lt
E-santechnika.lt

Internetinėje svetainėje www.e-santechnika.lt įsigysite visų reikiamų prekių, medžiagų, įrankių, priedų, įrangų, įrengimų ir kita.

Deguva, UAB
Deguva, UAB

Suskystintų dujų tiekimas individualių, pramoninių objektų šildymui ir technologiniams procesams. Suskystintų dujų cisterninių įrenginių techninis aptarnavimas.

Santjana, UAB
Santjana, UAB

Pastatų ūkio valdymas, dujų ūkio priežiūra, vėdinimo ir oro kondicionavimo sistemų priežiūra, automatikos sistemų priežiūra, elektros ūkio priežiūra, šilumos ūkio priežiūra, priešgaisrinių ir gaisro gesinimo sistemų priežiūra, vandentiekio ir nuotekų sistemų priežiūra, patalpų valymas ir teritorijų priežiūra

Karbonteko sistema, UAB
Karbonteko sistema, UAB

Carbontec - sumanesnis patalpų šildymo būdas.

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu
www.ruukkistogas.lt

www.ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai. Dizaino parinkimo programėlė...