Sausio 16d. Šeštadienis

Naujiena Lietuvoje – šildomos grindys WARMUP

2013 Lapkričio 12d.
Peržiūrų skaičius: 17544

WARMUP  grindų šildymo sprendimai

Turbūt Jūs jau galvojate apie grindinį šildymą, bet nesate tikri dėl jo privalumų. Galbūt Jums tai atrodo per brangu ar pernelyg sudėtinga instaliuoti? Mes padėsime priimti reikiamą sprendimą.

Kas yra elektrinis grindų šildymas?

Elektrinis grindų šildymas yra šildymas, kuris suteikia vidaus klimato kontrolę, tinkančią vidiniam komfortui. Vis dažniau elektrinis grindų šildymas yra pasirenkamas namų priestatams, verandoms, vonioms. Taip pat visais atžvilgiais šis šildymo būdas tinka tiek naujiems tiek renovuotiems namams.

Kaip tai veikia?

Grindinis šildymas veikia laidžių kabelių pagalba, ir yra pateikiamas kilimėlių arba įvairių šildymo kabelių variantais. Jis tiesiamas tiesiai ant juodgrindžių , užtepamas ar užliejamas klijais, arba betono sluoksniu ant kabelio  ar kilimėlio. Viršuje montuojamas tam tikras grindų paviršius ( kilimas, medžio grindys,marmuras,plytelės). Šildymas yra kontroliuojamas termostato pagalba , kuris turėtų būti pajungtas kvalifikuoto elektriko.

Ar gali grindinis šildymas pilnai patenkinti  Jūsų poreikius?

Taip, jei tik Jūsų namas ar komercinės patalpos yra tinkamai izoliuotos. Patalpų šilumos izoliacija turėtų atitikti pastatų statybos reglamentus.

Jei panagrinėsime grindinio šildymo montavimą, energijos efektyvumą, įšilimo laiką,valdymo paprastumą,pamatysime jog mūsų siūlomas grindinis šildymas yra :

Taupantis išlaidas: renovacijoms – nereikalingas papildomų vamzdžių montavimas.

Galima naudoti su įvairiomis grindų dangomis:  granitu, marmuru,plytelėmis,keramika,medžiu  ir kilimine danga.

Paprasta sumontuoti : rangovai renkasi Warmup produkciją atsižvelgiant į jos kokybę. Naudojamas ploniausias  laidas pagreitina visą montavimo procesą. Montavimas gali būti atliekamas esamo rangovo , nereikalaujant specialistų įsikišimo.

Saugumas ir ramybė

Nepavykusios instaliacijos atveju esate apdraustas Apsaugos Tinklo Instaliavimo garantija (SafetyNet) . Tai reiškia jei Jūs netyčia pažeidžiate šildymo elementą, mes Jums šildymo sistemą pakeisime NEMOKAMAI!

Garantija visam gyvenimui:  grindinėms šildymo sistemoms yra suteikiama garantija visam gyvenimui – tai mūsų kokybės ženklas Jums !

Nemokamas aptarnavimas:  jokių varvančių radiatorių ar boilerių aptarnavimo, tad šildymo sistemų priežiūra yra faktiškai nereikalinga, kas dar labiau sumažina išlaidas.

Nematoma sistema: jokių radiatorių užimančių ir gadinančių kambario dizainą, tai reiškia ta vieta gali būti panaudota kažkam kitam.

Privalumai sveikatai: grindinis šildymas sumažina drėgmę grindyse,užkerta kelią dulkių erkučių plitimui nuo paviršiaus , kur reguliarus valymas jas išnaikina.  Taip pat sumažėjęs dulkių judėjimas kambaryje sumažina alergijos pavojų. Tai yra didelis privalumas turintiems problemų dėl alergijos ar astmos.

Išlaidų sumažinimas

Kadangi  grindiniam šildymui reikalinga žemesnė temperatūra nei standartiniams radiatoriams (40—65% C laipsnių radiatorinė šiluma atitinka 20-30 C laipsnių grindinę šilumą ), išlaidos sumažėja iki 15% priklausomai nuo namo izoliacijos ir gyvenimo būdo.

Jei  sistema sumontuota ant izoliuotų grindų , temperatūra pakyla iki reikiamos per 20 min, kas yra daug greičiau nei šildant vandens šildymo sistemomis.

Daugiau informacijos  www.warmup.lt


Daugiau kaip 80 kartų aplink Žemės rutulį

Daugiau kaip 80 kartų aplink Žemės rutulį

„Uponor PE-X“ vamzdžių sėkmės istorija ypatinga. Pirmuosius vamzdžius iš aukštu slėgiu susiūtojo polietileno prieš 40 metų pristatė Švedijos bendrovė „WirsboBruks AB“. „Uponor“ 1988 metais įsigijo...


Kuo naudinga akumuliacinė talpa?

Kuo naudinga akumuliacinė talpa?

Akumuliacinės talpos skirtos šilumos pertekliui sukaupti, o kai jos trūksta, atiduoti į šildymo sistemą. Šiuolaikiniuose kietojo kuro katiluose patobulinus kietojo kuro degimo procesą ir atskyrus pirminio, antrinio, net tretinio degimui reikalingo...


Naujausi modulinės kaminų sistemos „Rondo Plus“ sprendimai

Naujausi modulinės kaminų sistemos „Rondo Plus“ sprendimai

Šiuolaikinė statyba atveria naujų galimybių optimizuoti šildymo išlaidas ir pasitelkti alternatyvius energijos šaltinius. Didelio energinio efektyvumo namai susilaukia vis daugiau teigiamų vertinimų tiek iš statybos specialistų, tiek iš gyventojų....


Šilumos siurblys jūsų name – racionalus sprendimas!

Šilumos siurblys jūsų name – racionalus sprendimas!

Kas tai yra ir ką reikėtų žinoti apie šilumos siurblius? Dar prieš dešimtmetį geoterminio šildymo sistema individualiuose namuose Lietuvoje buvo retenybė, nors pasaulyje ji gerai žinoma jau daugiau kaip 40 metų. Kiekvienas, kuris ruošiasi statyti...


Oro tarša: dūmai išduos, „Kaminukas“ patikrins

Oro tarša: dūmai išduos, „Kaminukas“ patikrins

Nuo gruodžio visoje Lietuvoje vyksta akcija „Kaminukas“. Jos metu jau atlikta dešimtys reidų ir patikrinti keli šimtai objektų. Tokie patikrinimai tęsis bent iki kovo.


Natūralaus akmens radiatoriai – šildo, puošia ir taupo!

Natūralaus akmens radiatoriai – šildo, puošia ir taupo!

Kodėl radiatoriai turi būti baltos spalvos ir pagaminti iš plieno ar aliuminio? Jūsų būstas taps daug jaukesnis, kai vienodus tarsi uniforma radiatorius pakeisite unikaliais natūralaus akmens radiatoriais, labiau primenančiais modernius meno...


Pažinkite istoriją malonioje aplinkoje „Uponor“ užtikrina komfortą hidroplanų uosto salėje

Pažinkite istoriją malonioje aplinkoje „Uponor“ užtikrina komfortą hidroplanų uosto salėje

Po ilgos rekonstrukcijos 2012 m. gegužės mėnesį atidarytas naujas Estijos laivybos muziejaus hidroplanų uostas, kurio didžiulėje ekspozicijoje galima apžiūrėti istorinius laivus. Milžinišką uosto angarą Estijos sostinėje Taline šildo efektyviai...


Ugnies mistika prieš tūkstančius metų ir dabar

Ugnies mistika prieš tūkstančius metų ir dabar

Ar dažnai susimąstome apie ugnies istoriją ir jos vaidmens bei galios kaitą per šimtmečių šimtmečius? Tie, kurie gyvename mieste ir naudojamės elektrinėmis ar dujinėmis viryklėmis, kasdienoje tikriausiai apie tai negalvojame. Be jokių pastangų...


Paltaja, UAB
Paltaja, UAB

Granuliniai šildymo katilai, kieto kuro katilai, saulės kolektorių sistemos, krosnelės, židinių kapsulės. Prekyba, įrengimas, priežiūra.

Gerunda, UAB
Gerunda, UAB

Didmeninė ir mažmeninė prekyba santechnikos prekėmis

Dumtra, MB
Dumtra, MB

Metaliniai kaminai (pristatomi kaminai), kaminų įdėklai, įvairios dalys, montavimas, priežiūra ir remontas.

Ekoklima, UAB
Ekoklima, UAB

Šilumos siurbliai - Geoterminis šildymas. Šiuo metu rinkai yra pristatomi naujos kartos NIBE šilumos siurbliai, pagaminti naudojant naujausias technologijas.

Albau, UAB
Albau, UAB

Collomix, Warmup, Parfaitliss, Sakret, Rawlplug, maišyklė, maišytuvas, hidroizoliacija, šildomos grindys, profiliai, tinklas, smeigės, statybinės medžiagos.

Ketvertas, UAB
Ketvertas, UAB

Ketvertas.lt - prekyba šildymo ir vandentiekio sistemomis, vonios kambario įranga.

Šilėja, UAB
Šilėja, UAB

Šilėja, UAB - Pastatų administravimas.

Fazė, UAB
Fazė, UAB

Gyvenamųjų ir negyvenamųjų pastatų inžinerinių sistemų įrengimas.Elektra, silpnos srovės, ryšiai, vandentiekis, nuotekos, šildymas, vėdinimas, kondicionavimas.

Karbonteko sistema, UAB
Karbonteko sistema, UAB

Carbontec - sumanesnis patalpų šildymo būdas.

PLUMBERA, MB
PLUMBERA, MB

mechanikos darbai-pastatų vandentiekis bei nuotekų šalinimas, šildymas (vandens iki 115 laipsnių temperatūros), vėdinimas ir oro kondicionavimas.

Santjana, UAB
Santjana, UAB

Pastatų ūkio valdymas, dujų ūkio priežiūra, vėdinimo ir oro kondicionavimo sistemų priežiūra, automatikos sistemų priežiūra, elektros ūkio priežiūra, šilumos ūkio priežiūra, priešgaisrinių ir gaisro gesinimo sistemų priežiūra, vandentiekio ir nuotekų sistemų priežiūra, patalpų valymas ir teritorijų priežiūra

KOMFORTAS, UAB EVA SAT
KOMFORTAS, UAB EVA SAT

Įmonė EVA SAT užsiima mažmenine ir didmenine prekyba santechnikos ir šildymo įrenginiais.

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu
www.vegas.lt

www.vegas.lt

Aukščiausios kokybės čiužiniai Jūsų ramiam miegui.
www.ruukkistogas.lt

www.ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai. Dizaino parinkimo programėlė...
MDS terasos

MDS terasos

Terasų įrengimas, produktai terasai.