Vasario 27d. Ketvirtadienis

Naujiena Lietuvoje – šildomos grindys WARMUP

2013 Lapkričio 12d.
Peržiūrų skaičius: 17544

WARMUP  grindų šildymo sprendimai

Turbūt Jūs jau galvojate apie grindinį šildymą, bet nesate tikri dėl jo privalumų. Galbūt Jums tai atrodo per brangu ar pernelyg sudėtinga instaliuoti? Mes padėsime priimti reikiamą sprendimą.

Kas yra elektrinis grindų šildymas?

Elektrinis grindų šildymas yra šildymas, kuris suteikia vidaus klimato kontrolę, tinkančią vidiniam komfortui. Vis dažniau elektrinis grindų šildymas yra pasirenkamas namų priestatams, verandoms, vonioms. Taip pat visais atžvilgiais šis šildymo būdas tinka tiek naujiems tiek renovuotiems namams.

Kaip tai veikia?

Grindinis šildymas veikia laidžių kabelių pagalba, ir yra pateikiamas kilimėlių arba įvairių šildymo kabelių variantais. Jis tiesiamas tiesiai ant juodgrindžių , užtepamas ar užliejamas klijais, arba betono sluoksniu ant kabelio  ar kilimėlio. Viršuje montuojamas tam tikras grindų paviršius ( kilimas, medžio grindys,marmuras,plytelės). Šildymas yra kontroliuojamas termostato pagalba , kuris turėtų būti pajungtas kvalifikuoto elektriko.

Ar gali grindinis šildymas pilnai patenkinti  Jūsų poreikius?

Taip, jei tik Jūsų namas ar komercinės patalpos yra tinkamai izoliuotos. Patalpų šilumos izoliacija turėtų atitikti pastatų statybos reglamentus.

Jei panagrinėsime grindinio šildymo montavimą, energijos efektyvumą, įšilimo laiką,valdymo paprastumą,pamatysime jog mūsų siūlomas grindinis šildymas yra :

Taupantis išlaidas: renovacijoms – nereikalingas papildomų vamzdžių montavimas.

Galima naudoti su įvairiomis grindų dangomis:  granitu, marmuru,plytelėmis,keramika,medžiu  ir kilimine danga.

Paprasta sumontuoti : rangovai renkasi Warmup produkciją atsižvelgiant į jos kokybę. Naudojamas ploniausias  laidas pagreitina visą montavimo procesą. Montavimas gali būti atliekamas esamo rangovo , nereikalaujant specialistų įsikišimo.

Saugumas ir ramybė

Nepavykusios instaliacijos atveju esate apdraustas Apsaugos Tinklo Instaliavimo garantija (SafetyNet) . Tai reiškia jei Jūs netyčia pažeidžiate šildymo elementą, mes Jums šildymo sistemą pakeisime NEMOKAMAI!

Garantija visam gyvenimui:  grindinėms šildymo sistemoms yra suteikiama garantija visam gyvenimui – tai mūsų kokybės ženklas Jums !

Nemokamas aptarnavimas:  jokių varvančių radiatorių ar boilerių aptarnavimo, tad šildymo sistemų priežiūra yra faktiškai nereikalinga, kas dar labiau sumažina išlaidas.

Nematoma sistema: jokių radiatorių užimančių ir gadinančių kambario dizainą, tai reiškia ta vieta gali būti panaudota kažkam kitam.

Privalumai sveikatai: grindinis šildymas sumažina drėgmę grindyse,užkerta kelią dulkių erkučių plitimui nuo paviršiaus , kur reguliarus valymas jas išnaikina.  Taip pat sumažėjęs dulkių judėjimas kambaryje sumažina alergijos pavojų. Tai yra didelis privalumas turintiems problemų dėl alergijos ar astmos.

Išlaidų sumažinimas

Kadangi  grindiniam šildymui reikalinga žemesnė temperatūra nei standartiniams radiatoriams (40—65% C laipsnių radiatorinė šiluma atitinka 20-30 C laipsnių grindinę šilumą ), išlaidos sumažėja iki 15% priklausomai nuo namo izoliacijos ir gyvenimo būdo.

Jei  sistema sumontuota ant izoliuotų grindų , temperatūra pakyla iki reikiamos per 20 min, kas yra daug greičiau nei šildant vandens šildymo sistemomis.

Daugiau informacijos  www.warmup.lt


Naujausi modulinės kaminų sistemos „Rondo Plus“ sprendimai

Naujausi modulinės kaminų sistemos „Rondo Plus“ sprendimai

Šiuolaikinė statyba atveria naujų galimybių optimizuoti šildymo išlaidas ir pasitelkti alternatyvius energijos šaltinius. Didelio energinio efektyvumo namai susilaukia vis daugiau teigiamų vertinimų tiek iš statybos specialistų, tiek iš gyventojų....


Geoterminis šildymas: profesionalų patarimai

Geoterminis šildymas: profesionalų patarimai

Geoterminis šildymas kilo iš Skandinavijos, ten sukaupta daugiausia šios srities patirties, be to, šios šalys apskritai pasižymi aukšta darbo kultūra ir gaminių kokybe. Geoterminio šildymo įranga efektyviau veikia tada, kai temperatūrų skirtumas...


Apie dujinius katilus

Apie dujinius katilus

Dujiniai katilai – vieni populiariausių šildymo katilų Lietuvoje. Didžiausi šių katilų privalumai yra mažas dujų sunaudojimas, aukštas naudingo veikimo koeficientas (paprastų dujinių katilų 94-97%, dujinių kondensacinių katilų iki 105%) bei...


Giluminiai siurbliai

Giluminiai siurbliai

Giluminiai siurbliai yra skirti vandens pakėlimui į paviršių iš didelio gylio. Šie siurbliai daugiausia naudojami gręžiniuose, iš kurių vanduo tiekiamas į nuosavus namus, kotedžus, kaimo sodybas, įmones ir kitur, kur reikalingas vanduo.


Savamokslis entuziastas seną televizorių pavertė +2000°F saulės krosnimi

Savamokslis entuziastas seną televizorių pavertė +2000°F saulės krosnimi

Ar galima saulės spinduliais lydyti monetas, pradeginti skylę betone, per kelias sekundes užvirinti vandenį ar per tiek pat laiko pelenais paversti medinę lentą? Galima, jei turite nebenaudojamą plačiaekranį projekcinį televizorių – prireiks...


Šiluma sukurs jūsų būsto jaukumą

Šiluma sukurs jūsų būsto jaukumą

Šiandieninėje židinių rinkoje atviro tipo židiniai, kurie dėl savo konstrukcijos šildymui perduoda tik 15 – 20 % savo išskiriamos šilumos, nebepopuliarūs. Vis didesnę paklausą įgyja patikimi uždaro tipo židiniai. Kitas žingsnis –...


Grindinio šildymo privalumai

Grindinio šildymo privalumai

Grindinio šildymo sistemos turi akivaizdžių privalumų lyginant su tradicinėmis centrinio šildymo sistemomis ir jau plačiai naudojamos tiek buitinės, tiek komercinės paskirties objektuose.


Šilumos taupymas.5 žingsnių programa

Šilumos taupymas.5 žingsnių programa

Nuolat augančios šilumos kainos daugelį iš mūsų verčia susimąstyti, kaip sumažinti išlaidas už šilumą. Bendradarbiaudami su savo namo vadybininku galite priimti Jums naudingiausią sprendimą. Siūlome prisijungti prie „5 žingsnių šilumos...


Šilėja, UAB
Šilėja, UAB

Šilėja, UAB - Pastatų administravimas.

Dahlgera, UAB
Dahlgera, UAB

Šildymo, vėdinimo sistemos, santechnikos įranga, vidaus ir lauko kanalizacijų įranga - didmeninė prekyba.

D. J. Ulozos Įmonė „Antakmenė“
D. J. Ulozos Įmonė „Antakmenė“

Prekiaujame įvairių gamintojų židinių ugniakurais, krosnelėmis, pirties krosnelėmis, kaminų sistemomis ir šiai sričiai skirtomis medžiagomis.

Paltaja, UAB
Paltaja, UAB

Granuliniai šildymo katilai, kieto kuro katilai, saulės kolektorių sistemos, krosnelės, židinių kapsulės. Prekyba, įrengimas, priežiūra.

Gilės inžinerija, UAB
Gilės inžinerija, UAB

Biokuro katilinės - projektavimas, komplektavimas, paleidimas eksploatacijai. Granulių kuro degiklių gamyba.

IDV Group, UAB
IDV Group, UAB

Oro kondicionavimo,vėdinimo sistemų, centrinių dulkių siurblių projektavimas, pardavimas ir įrengimas. Esame oficialūs atstovai INVENTOR oro kondicionierių, Polypipe vėdinimo sistemų, DrainVac centrinių dulkių siurblių.

Deguva, UAB
Deguva, UAB

Suskystintų dujų tiekimas individualių, pramoninių objektų šildymui ir technologiniams procesams. Suskystintų dujų cisterninių įrenginių techninis aptarnavimas.

Albau, UAB
Albau, UAB

Collomix, Warmup, Parfaitliss, Sakret, Rawlplug, maišyklė, maišytuvas, hidroizoliacija, šildomos grindys, profiliai, tinklas, smeigės, statybinės medžiagos.

PAGIRIŲ KROSNYS
PAGIRIŲ KROSNYS

PAGIRIŲ KROSNYS

Santjana, UAB
Santjana, UAB

Pastatų ūkio valdymas, dujų ūkio priežiūra, vėdinimo ir oro kondicionavimo sistemų priežiūra, automatikos sistemų priežiūra, elektros ūkio priežiūra, šilumos ūkio priežiūra, priešgaisrinių ir gaisro gesinimo sistemų priežiūra, vandentiekio ir nuotekų sistemų priežiūra, patalpų valymas ir teritorijų priežiūra

EcoAkadis
EcoAkadis

Ecoakadis – dirbti bus lengviau!

Gerunda, UAB
Gerunda, UAB

Didmeninė ir mažmeninė prekyba santechnikos prekėmis

www.vegas.lt

www.vegas.lt

Aukščiausios kokybės čiužiniai Jūsų ramiam miegui.
www.ruukkistogas.lt

www.ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai. Dizaino parinkimo programėlė...
MDS terasos

MDS terasos

Terasų įrengimas, produktai terasai.