Birželio 4d. Ketvirtadienis

Naujiena Lietuvoje – šildomos grindys WARMUP

2013 Lapkričio 12d.
Peržiūrų skaičius: 17544

WARMUP  grindų šildymo sprendimai

Turbūt Jūs jau galvojate apie grindinį šildymą, bet nesate tikri dėl jo privalumų. Galbūt Jums tai atrodo per brangu ar pernelyg sudėtinga instaliuoti? Mes padėsime priimti reikiamą sprendimą.

Kas yra elektrinis grindų šildymas?

Elektrinis grindų šildymas yra šildymas, kuris suteikia vidaus klimato kontrolę, tinkančią vidiniam komfortui. Vis dažniau elektrinis grindų šildymas yra pasirenkamas namų priestatams, verandoms, vonioms. Taip pat visais atžvilgiais šis šildymo būdas tinka tiek naujiems tiek renovuotiems namams.

Kaip tai veikia?

Grindinis šildymas veikia laidžių kabelių pagalba, ir yra pateikiamas kilimėlių arba įvairių šildymo kabelių variantais. Jis tiesiamas tiesiai ant juodgrindžių , užtepamas ar užliejamas klijais, arba betono sluoksniu ant kabelio  ar kilimėlio. Viršuje montuojamas tam tikras grindų paviršius ( kilimas, medžio grindys,marmuras,plytelės). Šildymas yra kontroliuojamas termostato pagalba , kuris turėtų būti pajungtas kvalifikuoto elektriko.

Ar gali grindinis šildymas pilnai patenkinti  Jūsų poreikius?

Taip, jei tik Jūsų namas ar komercinės patalpos yra tinkamai izoliuotos. Patalpų šilumos izoliacija turėtų atitikti pastatų statybos reglamentus.

Jei panagrinėsime grindinio šildymo montavimą, energijos efektyvumą, įšilimo laiką,valdymo paprastumą,pamatysime jog mūsų siūlomas grindinis šildymas yra :

Taupantis išlaidas: renovacijoms – nereikalingas papildomų vamzdžių montavimas.

Galima naudoti su įvairiomis grindų dangomis:  granitu, marmuru,plytelėmis,keramika,medžiu  ir kilimine danga.

Paprasta sumontuoti : rangovai renkasi Warmup produkciją atsižvelgiant į jos kokybę. Naudojamas ploniausias  laidas pagreitina visą montavimo procesą. Montavimas gali būti atliekamas esamo rangovo , nereikalaujant specialistų įsikišimo.

Saugumas ir ramybė

Nepavykusios instaliacijos atveju esate apdraustas Apsaugos Tinklo Instaliavimo garantija (SafetyNet) . Tai reiškia jei Jūs netyčia pažeidžiate šildymo elementą, mes Jums šildymo sistemą pakeisime NEMOKAMAI!

Garantija visam gyvenimui:  grindinėms šildymo sistemoms yra suteikiama garantija visam gyvenimui – tai mūsų kokybės ženklas Jums !

Nemokamas aptarnavimas:  jokių varvančių radiatorių ar boilerių aptarnavimo, tad šildymo sistemų priežiūra yra faktiškai nereikalinga, kas dar labiau sumažina išlaidas.

Nematoma sistema: jokių radiatorių užimančių ir gadinančių kambario dizainą, tai reiškia ta vieta gali būti panaudota kažkam kitam.

Privalumai sveikatai: grindinis šildymas sumažina drėgmę grindyse,užkerta kelią dulkių erkučių plitimui nuo paviršiaus , kur reguliarus valymas jas išnaikina.  Taip pat sumažėjęs dulkių judėjimas kambaryje sumažina alergijos pavojų. Tai yra didelis privalumas turintiems problemų dėl alergijos ar astmos.

Išlaidų sumažinimas

Kadangi  grindiniam šildymui reikalinga žemesnė temperatūra nei standartiniams radiatoriams (40—65% C laipsnių radiatorinė šiluma atitinka 20-30 C laipsnių grindinę šilumą ), išlaidos sumažėja iki 15% priklausomai nuo namo izoliacijos ir gyvenimo būdo.

Jei  sistema sumontuota ant izoliuotų grindų , temperatūra pakyla iki reikiamos per 20 min, kas yra daug greičiau nei šildant vandens šildymo sistemomis.

Daugiau informacijos  www.warmup.lt


Iš Italijos: židinys ar krosnelė turi turėti moteriško žavesio

Iš Italijos: židinys ar krosnelė turi turėti moteriško žavesio

Šį kartą mus rašyti įkvėpė saulėtoji Italija ir jos turtinga kultūra. Ši šalis – tai daugiau nei skanus maistas ir išskirtinis kraštovaizdis. Juk Italija – tai ir kultūros židinys, o jos indėlis į Europos paveldą yra neįkainojamas....


NIBE oras-vanduo šilumos siurblių sprendimai renovacijai

NIBE oras-vanduo šilumos siurblių sprendimai renovacijai

Rinkoje, tikriausiai, nebereikia kalbėti apie tai, kas yra šilumos siurblys ir kaip jis veikia. Planuojant naujus A ir A + energetinės taupumo klasės pastatus pasidarė įprasta ir racionalu naudoti šilumos siurblių technologijas. Tačiau dabar atėjo...


Kieto kuro katilai

Kieto kuro katilai

Turbūt visi žinome kuo kurenami kieto kuro katilai, tačiau nevisi galime tinkamai juos apibrėžti. Vieni sako, tai yra „purvina“ alternatyva „švariems“ dujų, ar elektriniams katilams. Kiti teigia, kad kieto kuro katilai yra...


Atviro tipo židiniai atiduoda tik 15-20% šilumos

Atviro tipo židiniai atiduoda tik 15-20% šilumos

Be to, keičiantis orui, krentant slegiuj į patalpas patenka dūmai. Kur kas populiaresni ir efektyvesni uždaro tipo židiniai. Jų naudingumo koeficientas - 70-85 procentai. Degimo laikas - 6-14 valandų. Namuose įsirengusieji uždaro tipo židinius...


Art Deco stiliaus židiniai ir krosnelės

Art Deco stiliaus židiniai ir krosnelės

Židiniai ir krosnelės, kaip ir bet kurie kiti daiktai namams, jų interjerui, neretai yra išsirenkami ne tik pagal funkcionalumą, bet ir stilių. Kartais tai darome sąmoningai (ypač, jei domimės interjero, mados tendencijomis ar menu), kartais...


Karšto vandens ruošimas

Karšto vandens ruošimas

Prieš keletą metų dar buvo populiaru naudoti dujinius šildymo katilus su momentiniu vandens ruošimu. Jie buvo įrengiami dėl mažos kainos, lengvo pajungimo ir nekreipiant dėmesio kiek ir kokios temperatūros vandens jie gali paruošti. Vartotojai...


Širmos – apsaugai ir interjerui

Širmos – apsaugai ir interjerui

Paprastai, kai išgirstame žodį „širma“, jis mums asocijuojasi su tradicinėmis – popierinėmis, medžiaginėmis sulankstomomis kilnojamomis kambario ar kitų patalpų pertvaromis, skirtomis atitverti, padalinti erdves.


Gyvenamųjų namų šildymo sistemos ir jų rekonstravimo principai

Gyvenamųjų namų šildymo sistemos ir jų rekonstravimo principai

Kiekvieno šildymo sezono pradžioje jau tapo įprasta matyti atvirus langus daugelyje gyvenamųjų namų, girdėti gyventojų skundus, jog patalpose karšta, jog švaistoma šiluma ir jų klausimą, o kas dėl to kaltas? Neieškokime šį kartą kaltų., tačiau...


Albau, UAB
Albau, UAB

Collomix, Warmup, Parfaitliss, Sakret, Rawlplug, maišyklė, maišytuvas, hidroizoliacija, šildomos grindys, profiliai, tinklas, smeigės, statybinės medžiagos.

Santjana, UAB
Santjana, UAB

Pastatų ūkio valdymas, dujų ūkio priežiūra, vėdinimo ir oro kondicionavimo sistemų priežiūra, automatikos sistemų priežiūra, elektros ūkio priežiūra, šilumos ūkio priežiūra, priešgaisrinių ir gaisro gesinimo sistemų priežiūra, vandentiekio ir nuotekų sistemų priežiūra, patalpų valymas ir teritorijų priežiūra

IDV Group, UAB
IDV Group, UAB

Oro kondicionavimo,vėdinimo sistemų, centrinių dulkių siurblių projektavimas, pardavimas ir įrengimas. Esame oficialūs atstovai INVENTOR oro kondicionierių, Polypipe vėdinimo sistemų, DrainVac centrinių dulkių siurblių.

E-santechnika.lt
E-santechnika.lt

Internetinėje svetainėje www.e-santechnika.lt įsigysite visų reikiamų prekių, medžiagų, įrankių, priedų, įrangų, įrengimų ir kita.

EcoAkadis
EcoAkadis

Ecoakadis – dirbti bus lengviau!

Ketvertas, UAB
Ketvertas, UAB

Ketvertas.lt - prekyba šildymo ir vandentiekio sistemomis, vonios kambario įranga.

Dumtra, MB
Dumtra, MB

Metaliniai kaminai (pristatomi kaminai), kaminų įdėklai, įvairios dalys, montavimas, priežiūra ir remontas.

Deguva, UAB
Deguva, UAB

Suskystintų dujų tiekimas individualių, pramoninių objektų šildymui ir technologiniams procesams. Suskystintų dujų cisterninių įrenginių techninis aptarnavimas.

Karbonteko sistema, UAB
Karbonteko sistema, UAB

Carbontec - sumanesnis patalpų šildymo būdas.

Gilės inžinerija, UAB
Gilės inžinerija, UAB

Biokuro katilinės - projektavimas, komplektavimas, paleidimas eksploatacijai. Granulių kuro degiklių gamyba.

PAGIRIŲ KROSNYS
PAGIRIŲ KROSNYS

PAGIRIŲ KROSNYS

Paltaja, UAB
Paltaja, UAB

Granuliniai šildymo katilai, kieto kuro katilai, saulės kolektorių sistemos, krosnelės, židinių kapsulės. Prekyba, įrengimas, priežiūra.

www.vegas.lt

www.vegas.lt

Aukščiausios kokybės čiužiniai Jūsų ramiam miegui.
www.ruukkistogas.lt

www.ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai. Dizaino parinkimo programėlė...
MDS terasos

MDS terasos

Terasų įrengimas, produktai terasai.