Gruodžio 3d. Ketvirtadienis

Kas yra Daikin Altherma?

2020 Lapkričio 9d.

Turbūt beveik visi yra girdėję apie šilumos siurblius. Jie teikia daug naudos namams, todėl žmonės vos tik apie juos sužinoję, skuba įsigyti. Šilumos siurbliai yra naudingi kiekvienuose namuose, nes jie yra ekologiški ir ekonomiški. Vienas žinomiausių šilumos siurblių gamintojų yra Daikin. Šis gamintojas jau daug metų siūlo prekes, išsiskiriančias savo patvarumu, funkcijomis. Daikin Altherma yra puikus pasirinkimas dėl daugelio privalumų:

● Daikin Altherma išsiskiria įspūdingu dizainu. Namuose esantis šilumos siurblys pritrauks ne vieno svečio dėmesio ir susidomėjimo.

● Šie šilumos siurbliai užima nedaug vietos ir juos lengva sumontuoti. Neretai pasitaiko, jog žmonės negali leisti sau įsigyti tam tikrų įrenginių vien dėl to, jog namuose yra per mažai vietos. Daikin Altherma neturėtų sukelti tokių nepatogumų. Šildymo siurblys yra pakankamai nedidelis, jog kiekvienuose namuose būtų galima jam rasti vietos.

● Daikin Altherma yra ekologiški. Jei esate gamtos mylėtojas ir Jums rūpi išsaugoti gamtą, tuomet pasirinkti šį gaminį Jums tikrai verta.

● Pasirinkti šią prekę verta verta dėl valdymo sistemos. Jei norite, jog namuose esantį prietaisą būtų lengva valdyti, šilumos siurblys Daikin Altherma yra tai, ko Jums reikia. Šį prietaisą valdyti yra lengva, tačiau vis tiek yra pridedamos instrukcijos. Pasirinkus šį šilumos siurblį, neturėtų kilti nesklandumų, nes kiekvienas perpras ir išmoks juo naudotis.

● Dar vienas privalumas - patogumas. Daikin Altherma dėka galėsite patogiai naudotis šilumos siurbliu ir neskiriant jam daug dėmesio, mėgautis visais privalumais.

Pasirinkti šią prekę naudinga visiems, kurie nori komfortiškai ir šiuolaikiškai gyventi. Tačiau verta atkreipti dėmesį į kainą. Šis šilumos siurblys gali kainuoti įvairiai. Kaina priklauso nuo pardavėjo. Tačiau nusiteikite, jog reikės išleisti apie 3 000 - 5 000 eurų. Kaina priklauso ir nuo pasirinkto modelio. Šis gaminys turi skirtingas savybes. Renkantis savybes, verta pagalvoti ne apie kainą, o apie tai, ko Jums reikia. Pagalvokite, kokius funkcijos Jums yra svarbesnes. Daikin Altherma yra nepigus prietaisas, todėl pirkti reikia tik tuomet, kai būsite tikri, jog jo Jums reikia. Gamintojas gali pasiūlyti nemažai ir kitų gaminių, galbūt Jums tiesiog užtektų jų. Daikin parduoda šilumos siurblius ir kitus prietaisus, galinčius šildyti ar šaldyti orą. Pagalvokite, kurio Jums labiausiai reikia. Galbūt Jums nereikės išleisti kelių tūkstančių ir užteks mokėti vos kelis šimtus eurų. Pasirinkite tai, ko reikia Jūsų namams.

Apie Daikin Altherma produkciją skaitykite Industek svetainėje :

https://industek.lt/Produktai/silumos-siurbliai/aukstatemperaturiai-silumos-siurbliai-oras-vanduo-daikin-altherma-3-h-ht

 


Stilinga ir naudinga – židinio ir krosnelės aksesuarai

Stilinga ir naudinga – židinio ir krosnelės aksesuarai

Moterys žino – žiemai įpusėjus parduotuvėse prasideda didieji išpardavimai. Reta kuri nepasinaudojame nuolaidomis ir nenusiperkame nors mažytės smulkmenėlės, šalikėlio ar kokio kito aksesuaro. Visai nebūtina kiekvieną sezoną atnaujinti viso...


Termovizija - Jūsų namo ligų diagnostika

Termovizija - Jūsų namo ligų diagnostika

Pristatomas būdas pastato šiltinimo defektams nustatyti – termovizinė diagnostika, padedanti nustatyti problematiškas statinio vietas bei gelbstinti priimant sprendimus dėl renovacijos ar būsto įsigijimo.


Kaminų valymas

Kaminų valymas

Patariama kaminą periodiškai valyti, geriausia bent du kartus per metus. Jei yra galimybė užlipti ant stogo, valyti galima ir patiems, bet ne su bet kuo, o naudojant specialiai tam skirtus šepečius bei kitus įrankius.


Šilumos įrenginių atjungimas nuo šilumos perdavimo tinklų vartotojų iniciatyva

Šilumos įrenginių atjungimas nuo šilumos perdavimo tinklų vartotojų iniciatyva

Lietuvos Respublikos Energetikos ministras 2010-10-25 įsakymu Nr. I-297 patvirtino naujas Šilumos tiekimo ir vartojimo taisykles (2011-07-29 įsigaliojo šio įsakymo pakeitimai), kuriose reglamentuojamas šilumos įrenginių atjungimas nuo šilumos...


Šiluma ir jaukuma kieme, terasoje arba balkone pavasarį

Šiluma ir jaukuma kieme, terasoje arba balkone pavasarį

Visą šaltąjį laikotarpį kalbėjome su Jumis apie šilumą ir jaukumą namuose. Tačiau sprogstant pirmiesiems pumpurams norisi vis daugiau laiko praleisti gryname ore, kur vis dar nėra taip šilta, kaip atrodo žiūrint pro langą. Pirmasis mūsų patarimas...


Karšto vandens ruošimo sistemos

Karšto vandens ruošimo sistemos

Esamos karšto vandens ruošimo sistemos sukonstruotos su arba be šilumokaičio, skirto atskirti šilumnešio nuo vandens tiekiamo į kriauklę.


Lauko aikštelių apsauga nuo apledėjimo

Lauko aikštelių apsauga nuo apledėjimo

Žiemos metu miestuose visi susiduriame su pavojingais sveikatai apledėjusiais laiptais, neįveikiamomis įkalnėmis, šaligatviais. Nemažai traumų nutinka ant slidžių laiptų, įėjimų į pastatus. Daužomi ant slidaus įvažiavimo į garažą automobiliai,...


Šildymas ir vėsinimas taupant energiją

Šildymas ir vėsinimas taupant energiją

Aukštesnis komforto lygis, galimybė valdyti patalpų temperatūrą pagal savo poreikius tuo pat metu mažinant išlaidas šildymo energijai visa tai galima pasiekti įsirengus spindulinio patalpų šildymo ir vėsinimo temperatūros valdymo sistemą...


PLUMBERA, MB
PLUMBERA, MB

mechanikos darbai-pastatų vandentiekis bei nuotekų šalinimas, šildymas (vandens iki 115 laipsnių temperatūros), vėdinimas ir oro kondicionavimas.

Dahlgera, UAB
Dahlgera, UAB

Šildymo, vėdinimo sistemos, santechnikos įranga, vidaus ir lauko kanalizacijų įranga - didmeninė prekyba.

Deguva, UAB
Deguva, UAB

Suskystintų dujų tiekimas individualių, pramoninių objektų šildymui ir technologiniams procesams. Suskystintų dujų cisterninių įrenginių techninis aptarnavimas.

Ketvertas, UAB
Ketvertas, UAB

Ketvertas.lt - prekyba šildymo ir vandentiekio sistemomis, vonios kambario įranga.

Gerunda, UAB
Gerunda, UAB

Didmeninė ir mažmeninė prekyba santechnikos prekėmis

EcoAkadis
EcoAkadis

Ecoakadis – dirbti bus lengviau!

PAGIRIŲ KROSNYS
PAGIRIŲ KROSNYS

PAGIRIŲ KROSNYS

Dumtra, MB
Dumtra, MB

Metaliniai kaminai (pristatomi kaminai), kaminų įdėklai, įvairios dalys, montavimas, priežiūra ir remontas.

D. J. Ulozos Įmonė „Antakmenė“
D. J. Ulozos Įmonė „Antakmenė“

Prekiaujame įvairių gamintojų židinių ugniakurais, krosnelėmis, pirties krosnelėmis, kaminų sistemomis ir šiai sričiai skirtomis medžiagomis.

Ekoklima, UAB
Ekoklima, UAB

Šilumos siurbliai - Geoterminis šildymas. Šiuo metu rinkai yra pristatomi naujos kartos NIBE šilumos siurbliai, pagaminti naudojant naujausias technologijas.

ecosiluma.lt
ecosiluma.lt

Perkame miškus | Malkos | Miško priežiūra

Šilėja, UAB
Šilėja, UAB

Šilėja, UAB - Pastatų administravimas.

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu
www.vegas.lt

www.vegas.lt

Aukščiausios kokybės čiužiniai Jūsų ramiam miegui.
www.ruukkistogas.lt

www.ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai. Dizaino parinkimo programėlė...
MDS terasos

MDS terasos

Terasų įrengimas, produktai terasai.