Kovo 7d. Sekmadienis

Kas yra Daikin Altherma?

2020 Lapkričio 9d.

Turbūt beveik visi yra girdėję apie šilumos siurblius. Jie teikia daug naudos namams, todėl žmonės vos tik apie juos sužinoję, skuba įsigyti. Šilumos siurbliai yra naudingi kiekvienuose namuose, nes jie yra ekologiški ir ekonomiški. Vienas žinomiausių šilumos siurblių gamintojų yra Daikin. Šis gamintojas jau daug metų siūlo prekes, išsiskiriančias savo patvarumu, funkcijomis. Daikin Altherma yra puikus pasirinkimas dėl daugelio privalumų:

● Daikin Altherma išsiskiria įspūdingu dizainu. Namuose esantis šilumos siurblys pritrauks ne vieno svečio dėmesio ir susidomėjimo.

● Šie šilumos siurbliai užima nedaug vietos ir juos lengva sumontuoti. Neretai pasitaiko, jog žmonės negali leisti sau įsigyti tam tikrų įrenginių vien dėl to, jog namuose yra per mažai vietos. Daikin Altherma neturėtų sukelti tokių nepatogumų. Šildymo siurblys yra pakankamai nedidelis, jog kiekvienuose namuose būtų galima jam rasti vietos.

● Daikin Altherma yra ekologiški. Jei esate gamtos mylėtojas ir Jums rūpi išsaugoti gamtą, tuomet pasirinkti šį gaminį Jums tikrai verta.

● Pasirinkti šią prekę verta verta dėl valdymo sistemos. Jei norite, jog namuose esantį prietaisą būtų lengva valdyti, šilumos siurblys Daikin Altherma yra tai, ko Jums reikia. Šį prietaisą valdyti yra lengva, tačiau vis tiek yra pridedamos instrukcijos. Pasirinkus šį šilumos siurblį, neturėtų kilti nesklandumų, nes kiekvienas perpras ir išmoks juo naudotis.

● Dar vienas privalumas - patogumas. Daikin Altherma dėka galėsite patogiai naudotis šilumos siurbliu ir neskiriant jam daug dėmesio, mėgautis visais privalumais.

Pasirinkti šią prekę naudinga visiems, kurie nori komfortiškai ir šiuolaikiškai gyventi. Tačiau verta atkreipti dėmesį į kainą. Šis šilumos siurblys gali kainuoti įvairiai. Kaina priklauso nuo pardavėjo. Tačiau nusiteikite, jog reikės išleisti apie 3 000 - 5 000 eurų. Kaina priklauso ir nuo pasirinkto modelio. Šis gaminys turi skirtingas savybes. Renkantis savybes, verta pagalvoti ne apie kainą, o apie tai, ko Jums reikia. Pagalvokite, kokius funkcijos Jums yra svarbesnes. Daikin Altherma yra nepigus prietaisas, todėl pirkti reikia tik tuomet, kai būsite tikri, jog jo Jums reikia. Gamintojas gali pasiūlyti nemažai ir kitų gaminių, galbūt Jums tiesiog užtektų jų. Daikin parduoda šilumos siurblius ir kitus prietaisus, galinčius šildyti ar šaldyti orą. Pagalvokite, kurio Jums labiausiai reikia. Galbūt Jums nereikės išleisti kelių tūkstančių ir užteks mokėti vos kelis šimtus eurų. Pasirinkite tai, ko reikia Jūsų namams.

Apie Daikin Altherma produkciją skaitykite Industek svetainėje :

https://industek.lt/Produktai/silumos-siurbliai/aukstatemperaturiai-silumos-siurbliai-oras-vanduo-daikin-altherma-3-h-ht

 


Grindinio šildymo privalumai

Grindinio šildymo privalumai

Grindinio šildymo sistemos turi akivaizdžių privalumų lyginant su tradicinėmis centrinio šildymo sistemomis ir jau plačiai naudojamos tiek buitinės, tiek komercinės paskirties objektuose.


Ugnikalnyje užgrūdinta „Isokern“ – idealiai tinka pirtims ir židiniams

Ugnikalnyje užgrūdinta „Isokern“ – idealiai tinka pirtims ir židiniams

Vienas akivaizdžiausių tobulos šiuolaikinių dūmtraukių sistemųkonstrukcijos pavyzdžių – „Schiedel“ modulinė sistema „Isokern“. Pastarosios elementai gaminami iš vulkaninės pemzos (išakijusi lava), specialiai gabenamos...


Kolektorinė šildymo ir karšto vandens tiekimo sistema

Kolektorinė šildymo ir karšto vandens tiekimo sistema

Kolektorinėje sistemoje visi buto radiatoriai sujungiami tarpusavyje, o buto sistema prijungiama prie vieno stovo. Laiptų aikštelėje, prie kiekvieno buto įrengtame šilumos paskirstymo skyde sumontuojama uždaromoji buto sistemos armatūra, šilumos...


Įsibėgėja antrasis renovacijos etapas

Įsibėgėja antrasis renovacijos etapas

Remiantis naujausiais Būsto energijos taupymo agentūros (BETA) duomenimis, šalyje įsibėgėja antrasis renovacijos etapas. Šiuo metu 20 Lietuvos savivaldybių yra parengusios 325 namų energinio efektyvumo didinimo projektus, iš kurių 271 jau yra...


Šilumos įrenginių atjungimas nuo šilumos perdavimo tinklų vartotojų iniciatyva

Šilumos įrenginių atjungimas nuo šilumos perdavimo tinklų vartotojų iniciatyva

Lietuvos Respublikos Energetikos ministras 2010-10-25 įsakymu Nr. I-297 patvirtino naujas Šilumos tiekimo ir vartojimo taisykles (2011-07-29 įsigaliojo šio įsakymo pakeitimai), kuriose reglamentuojamas šilumos įrenginių atjungimas nuo šilumos...


Skirtingi šildymo sprendimai: šilumos šaltinių pliusai, minusai ir perspektyvos (1 dalis)

Skirtingi šildymo sprendimai: šilumos šaltinių pliusai, minusai ir perspektyvos (1 dalis)

Rinkdamiesi šildymo sprendimą savo namams, peržvelgiate begales variantų, išklausote daugybės vadybininkų istorijas ir, vis dėlto, lieka visai neaišku, kurį variantą pasirinkti. Kad nereikėtų kreiptis į kaimyną, straipsnyje pateikiame visus...


Spindulinis šildymas patalpų šildymui ir vėsinimui

Spindulinis šildymas patalpų šildymui ir vėsinimui

Spindulinis šildymas energijos vartojimo atžvilgiu pats efektyviausias būdas sukurti komfortišką aplinką. Jau įprasta, kad grindų šildymas – standartinis buities patogumas, tačiau ne visada įmanoma įrengti šildomas grindis, kai, pavyzdžiui,...


Apie lituotus plokštelinius šilumokaičius

Apie lituotus plokštelinius šilumokaičius

Lituotas plokštelinis šilumokaitis – modernių novatoriškų technologijų produktas. Lituotų šilumokaičių gamyba prasidėjo tik prieš 25 metus. Masinė gamyba ir pritaikymas – tik pastaruosius 15 metų. O per paskutiniuosius 3 metus įvyko...


Deguva, UAB
Deguva, UAB

Suskystintų dujų tiekimas individualių, pramoninių objektų šildymui ir technologiniams procesams. Suskystintų dujų cisterninių įrenginių techninis aptarnavimas.

Dumtra, MB
Dumtra, MB

Metaliniai kaminai (pristatomi kaminai), kaminų įdėklai, įvairios dalys, montavimas, priežiūra ir remontas.

Fazė, UAB
Fazė, UAB

Gyvenamųjų ir negyvenamųjų pastatų inžinerinių sistemų įrengimas.Elektra, silpnos srovės, ryšiai, vandentiekis, nuotekos, šildymas, vėdinimas, kondicionavimas.

PAGIRIŲ KROSNYS
PAGIRIŲ KROSNYS

PAGIRIŲ KROSNYS

Santjana, UAB
Santjana, UAB

Pastatų ūkio valdymas, dujų ūkio priežiūra, vėdinimo ir oro kondicionavimo sistemų priežiūra, automatikos sistemų priežiūra, elektros ūkio priežiūra, šilumos ūkio priežiūra, priešgaisrinių ir gaisro gesinimo sistemų priežiūra, vandentiekio ir nuotekų sistemų priežiūra, patalpų valymas ir teritorijų priežiūra

E-santechnika.lt
E-santechnika.lt

Internetinėje svetainėje www.e-santechnika.lt įsigysite visų reikiamų prekių, medžiagų, įrankių, priedų, įrangų, įrengimų ir kita.

IDV Group, UAB
IDV Group, UAB

Oro kondicionavimo,vėdinimo sistemų, centrinių dulkių siurblių projektavimas, pardavimas ir įrengimas. Esame oficialūs atstovai INVENTOR oro kondicionierių, Polypipe vėdinimo sistemų, DrainVac centrinių dulkių siurblių.

Dahlgera, UAB
Dahlgera, UAB

Šildymo, vėdinimo sistemos, santechnikos įranga, vidaus ir lauko kanalizacijų įranga - didmeninė prekyba.

Paltaja, UAB
Paltaja, UAB

Granuliniai šildymo katilai, kieto kuro katilai, saulės kolektorių sistemos, krosnelės, židinių kapsulės. Prekyba, įrengimas, priežiūra.

ecosiluma.lt
ecosiluma.lt

Perkame miškus | Malkos | Miško priežiūra

Albau, UAB
Albau, UAB

Collomix, Warmup, Parfaitliss, Sakret, Rawlplug, maišyklė, maišytuvas, hidroizoliacija, šildomos grindys, profiliai, tinklas, smeigės, statybinės medžiagos.

D. J. Ulozos Įmonė „Antakmenė“
D. J. Ulozos Įmonė „Antakmenė“

Prekiaujame įvairių gamintojų židinių ugniakurais, krosnelėmis, pirties krosnelėmis, kaminų sistemomis ir šiai sričiai skirtomis medžiagomis.

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu
www.vegas.lt

www.vegas.lt

Aukščiausios kokybės čiužiniai Jūsų ramiam miegui.
www.ruukkistogas.lt

www.ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai. Dizaino parinkimo programėlė...
MDS terasos

MDS terasos

Terasų įrengimas, produktai terasai.