Rugpjūčio 18d. Sekmadienis

Lankstūs aliumininių profilių sistemų sprendimai

2013 Kovo 4d.
Peržiūrų skaičius: 36844
Lankstūs aliumininių profilių sistemų sprendimai

Tarptautinis koncernas „Aliplast“ – visoje Vakarų Europoje pripažintas aliumininių profilių sistemų, skirtų langams, durims ir įstiklintiems fasadams, gamintojas. Centrinė „Aliplast“ būstinė įsikūrusi Lokerene, Belgijoje. Koncerno gaminiai tiekiami ir iš centrinių sandėlių, esančių Didžiojoje Britanijoje, Prancūzijoje, Egipte, Kinijoje ir Lenkijoje. Didelis „Aliplast“ produktų asortimentas suteikia galimybę įgyvendinti įnoringiausias architektų ir kraštovaizdžio dizainerių idėjas. Aukšta aliumininių sistemų kokybė ir techniniai duomenys visiškai atitinka Europos normų reikalavimus (akustinė izoliacija ir termoizoliacija, atsparumas vėjui ir vandeniui).

„Aliplast“ medžiagas užsakovams pristato per vieną–tris savaites nuo užsakymo gavimo dienos. Tokie tempai pasiekiami dėl įdiegtos naujos miltelinio dažymo linijos bei atsargų sandėlio Jonavoje. Be to, klientams teikiama techninė pagalba, naudojantis kompiuterinėmis projektavimo ir skaičiavimo programomis („Alicad“, „Cover“ ir „Alixel“), kurios leidžia parengti brėžinius, vizualizacijas, verslo pasiūlymus ir dokumentaciją.

Bendrovė sertifikuota pagal ISO 9001 reikalavimus, bendradarbiauja su daugeliu architektų, gamybos ir statybos bendrovių. „Aliplast“ nuolat kviečia bendradarbiauti gamybos įmones, dirbančias ar planuojančias pradėti veiklą aliumininių ir stiklinių konstrukcijų srityje, siūlo greitą ir kokybišką medžiagų tiekimą, konkurencingą kainą ir visapusę pagalbą.

„Imperial“ (IP)

Tai trijų kamerų sistema, skirta išorinėms durims, langams ir įvairioms vitrinoms gaminti. Profiliuose taikomas šiluminis 24 mm pločio intarpas, pagamintas iš poliamido, papildyto daugiakrypčiu stiklo pluoštu, kuris smarkiai pagerina profilio vidinės ir išorinės kamerų mechaninį atsparumą. Šiluminiame intarpe yra sandarinamoji juostelė „Coex“, milteliais nudažytų profilių deginimo metu tampanti garų izoliatu ir efektyviu sandarikliu. Durų profilio „Imperial“ šilumos laidumo koeficientas UR = 2,2 ÷ 2,3 W/m²K, pagal medžiagų normą DIN 4108 profilis priskiriamas 2,1 grupei. Profilio plotis – 65 mm (langų ir durų staktos, statramsčiai, durų varčios) ir 74 mm (langų varčios), sienelių storis – 1,7 ÷ 2,0 mm. Tai tvirtas, statiškas profilis, taikomas maksimalių matmenų langams ir durims gaminti: 1 300 mm pločio, kai maksimalus aukštis 2 200 mm, ir 1 200 mm pločio, kai maksimalus aukštis 2 400 mm.

Siūlomi įvairūs stiklinti naudojamo stiklo storiai: nuo 4 iki 51 mm (iš išorės taip pat galima stiklinti). Yra galimybė pasirinkti iš gausaus apkaustų ir slenksčių asortimento, taigi sistema tampa labai šiuolaikiška. Taip pat didelis ir įvairių matmenų bei formos profilių pasirinkimas. Be to, lango varčią galima pasirinkti pagal apkaustus – galimos varčios, skirtos būtent aliumininiams apkaustams, atitinkančios ES standartus, bei varčios, skirtos PVC langų apkaustams.

Naudojimas
- Langai, stiklinami dvigubu ir viengubu stiklu.
- Atidaromieji, atlenkiamieji ir atlenkiamieji bei stumdomieji langai.
- Atidaromos į išorę, į vidų, vienos ir dviejų varčių durys.
- Švytuoklinės ir stumdomosios durys.
- Apsukamieji langai su horizontalia ir vertikalia sukimo ašimi.

„Econoline“ (EL)

Tai profilių sistema be termoizoliato, skirta vidinėms pertvaroms (nuolatinėms bei su langais ir durimis). Profilių storis – 51 mm (6 mm daugiau nei įprastai rinkoje). Tai suteikia didelę laisvę projektuotojams ir palengvina gamintojų darbą. Sistema leidžia naudoti nuo 3 iki 38 mm storio vienasluoksnius ir daugiasluoksnius stiklus. „Econoline“ gali būti suderinama su kitomis „Aliplast“ sistemomis – naudojamos bendros stiklajuostės, tarpikliai, kampai ir apkaustai.

Naudojimas
- Durys ir skiriamųjų sienų segmentai, skirti viešosios, pramoninės paskirties ir biurų pastatams.
- Į skiriamąsias sienas, pagamintas iš „Econoline“ segmentų, galima įmontuoti „Econoline“ duris.
- Galima konstruoti stumdomąsias, švytuoklines duris ir jungti sienas bet kokiu kampu.

„Superial“ (SP)

Profilių sistema su geresne termoizoliacija. Dėl šiluminio trijų kamerų intarpo, centrinės kameros tarpiklių ir specialių stiklinimo tarpiklių pasiekiamas koeficientas UR < 2,0 W/m²K (medžiagos grupė 1,0 pagal normą DIN 4108). Profilių „Superial“ gylis – 75 mm, langų varčių gylis – 84 mm. Sistema išsiskiria efektyviomis akustinėmis ypatybėmis. Galima naudoti 14–61 mm storio stiklą. Didelis įvairių matmenų ir formos profilių pasirinkimas. Lango varčią galima pasirinkti pagal apkaustus – siūlomos varčios, skirtos būtent aliumininiams apkaustams, atitinkančios ES standartus, bei varčios, skirtos PVC langų apkaustams.

Naudojimas
- Visų rūšių išoriniai langai ir vitrinos.
- Atidaromieji ir atlenkiamieji, atidaromieji, atlenkiamieji, atlenkiamieji ir stumdomieji langai.
- Į vidų ir į išorę atveriamos durys.

„Visoglide“ (VG)

Slankiųjų durų sistema su termoizoliatu. Taikomi trijų kamerų profiliai. Staktos plotis – 99 arba 155 mm, varčios plotis – 43 mm. Naudojami dviejų arba trijų takelių bėgiai, kuriais juda varčios, taip atveriama didesnė erdvė. Naudojamas 4–29 mm storio stiklas. Galimi dviejų, trijų, keturių ir šešių varčių deriniai su dviejų arba trijų takelių staktos pagrindu. Galima projektuoti slankiųjų durų sistemos dalis su galimybe naudoti keliamuosius ir slankiuosius apkaustus. Varčios aukštis parinktas taip, kad viduje tilptų keliamųjų ir slankiųjų apkaustų mechanizmas.

Naudojimas
- Terasoms, verandoms ir žiemos sodams įrengti.

„Visofold“ (DV)

Sulankstomai konstrukcijai skirta trijų kamerų sistema su termoizoliatu. Galimi du slenksčių sprendimai: pirmasis – kaip gaminio perimetras naudojama stakta (šio sprendimo pranašumas – efektyvus sandarumas), antrasis – žemas slenkstis, įleidžiamas į grindis ir sandarinamas dviem šepetėliais. Abiem atvejais slenkstyje juda vežimėlis (armonikos formos varčių mechanizmas), kuriam perduodamas judančių konstrukcijų svoris. Naudojama 2–8 ir daugiau judamųjų varčių, simetriškai susistumiančių į abi ar tik į vieną pusę. Konstrukcijos staktų ir varčių gylis – 70–78 mm. Stiklo storis – nuo 4 iki 37 mm.

Naudojimas
- Sulankstomųjų durų eilė dažniausiai naudojama viešbučiuose, restoranuose, parduotuvėse ir privačiuose namuose, kur būtina atverti visą sieną arba sukurti daugiau naudingos erdvės.
- Sistema taip pat naudojama žiemos sodų konstrukcijose, kurios karštuoju metų laiku visiškai sulankstomos.

„MC-Wall“ (MC)

Tai fasadinė stiklinimo sistema, sudaryta iš vertikalių profilių ir horizontalių skersinių, sujungtų nerūdijančiojo plieno kaiščiais. 2 arba 3,6 mm skersmens nerūdijančiojo plieno jungiamieji elementai vienam mazgui užtikrina didelį atsparumą tiek vėjo, tiek stiklo apkrovos veikiamose plokštumose. Nepaisant to, yra galimybė naudoti tradicines skersinių atramas ir skersinius tvirtinti tik priekyje sukamaisiais sraigtais. Itin didelis išorėje naudojamų apdailos stiklinimo dangtelių pasirinkimas. Laikančiųjų profilių įvairovė patenkins kiekvieno projektuotojo ar architekto sumanymus. Profilių plotis 55 mm – tai užtikrina papildomą konstrukcijos stabilumą. Yra dvi posistemės: „MC-Glass“ ir „MC-Therm“. „MC-Glass“ – fasadinės sistemos „MC Wall“ atmaina be matomų išorinių apdailos stiklinimo dangtelių. Išorėje matyti tik stiklai, vienas nuo kito atskirti silikoniniais intarpais. Stiklo paketuose yra specialūs grioveliai, į juos statomos tvirtinimo detalės, kuriomis stiklas tvirtinamas prie laikančiosios konstrukcijos. Fasadinėje sistemoje „MC-Therm“ įrengta geresnė termoizoliacija. Sistemos koeficientas UR < 2,0 W/m²K (medžiagos grupė 1,0 pagal normą DIN 4108).

„Tanagra“ (TG)

Fasadinė sistema, kurioje tiek vertikaliai, tiek horizontaliai naudojamas tas pats profilis. Taikant specialias teleskopines ir spyruoklines jungtis, esančias galinėje profilio kameroje, sutaupoma naudojamos medžiagos ir kartu paspartinamas bei palengvinamas montavimas. Sistema „Tanagra“ išsiskiria itin efektyvia termoizoliacija. Galimas didelis profilių pasirinkimas (kas 10 arba 20 mm besikeičiantis profilio gylis), todėl galima tiksliai parinkti tinkamiausia profilį, atitinkantį atsparumo reikalavimus.
Den Braven. Gipsinis tinkas

Den Braven. Gipsinis tinkas

Paruoštu naudojimui Den Braven gipso tinku galima padengti nuo 8 iki 15 mm sluoksnį. Nedideliuose plokštumos pažeidimuose galima naudoti iki 50 mm storio sluoksnį. Išgaunamas paviršius būna lygus ir pasižymi puikiu pralaidumu. Tinka visom...


Namų fasadų apdaila

Namų fasadų apdaila

Namų fasadų apdaila iš eglės ir maumedžio medienos Lietuvoje tampa vis populiaresnė. Lietuvoje auga medinių skydinių bei karkasinių namų statyba. Nuo senų laikų lietuviams buvo artimas namas, kuriame dominuoja medis. Namų fasadai buvo puošiami...


Stogų konstrukcijos

Stogų konstrukcijos

Didžiausias stogo priešas - besikaupianti drėgmė. Norint turėti ilgaamžį stogą, būtina tinkamai įrengti visus stogo konstrukcijos sluoksnius. Svarbu tinkamai įrengti visus sluoksnius, kurie užtikrina ilgaamžę stogo eksploataciją, - Pastogei...


FIBO pertvariniai blokeliai - greitas, tikslus ir patogus montavimas

FIBO pertvariniai blokeliai - greitas, tikslus ir patogus montavimas

UAB „Saint-Gobain statybos gaminiai" nuolat kuria ir gamina inovatyvius produktus. Norime Jums pristatyti naujausią bendrovės gaminį - FIBO pertvarų blokelius. Blokelių forma sukurta taip, kad visą konstrukciją labai greitai ir be vargo...


Kodėl šiltinimas „Paroc“ akmens vata yra išmintinga investicija?

Kodėl šiltinimas „Paroc“ akmens vata yra išmintinga investicija?

Kalbant apie pastatų renovaciją, modernizavimą dažniausiai akcentuojamas tik energinis jų naudingumas ir tai, kokios energinio naudingumo klasės bus pasiektos, visai pamirštant daugelį kitų, aktualių, svarbių dalykų. Į ką dar reiktų atkreipti...


Keramikinės stogo čerpės

Keramikinės stogo čerpės

Keraminės čerpės – tai natūralus, ekologiškai švarus, mažinantis radiacijos poveikį produktas. Keraminė stogo danga pati tyliausia, apsauganti Jūsų ausis nuo stipraus vėjo, lietaus ar krušos sukelto triukšmo


Pamatų tipai

Pamatų tipai

Numačius statyti sunkų namą, pamatai turėtų būti gelžbetonininiai, o padas turėtų būtų žemiau peršalimo lygio. Šitokia konstrukcija galės užtikrinti pastato stabilumą, tolygiai paskirstys apkrovą, deformavimasis vyks simetriškai. Čia...


STRIKOLITH struktūrinis silikoninis tinkas

STRIKOLITH struktūrinis silikoninis tinkas

Eksterjero apsaugai nuo neigiamo atmosferos poveikio. Struktūrinis tinkas pagamintas iš silikonizuoto akrilo rūgšties esterio rišamosios medžiagos ir stireno, paviršiui suteikiantis vientisai gūdėtą paviršių. Strikotherm silikoninis struktūrinis...


Albau, UAB
Albau, UAB

Collomix, Warmup, Parfaitliss, Sakret, Rawlplug, maišyklė, maišytuvas, hidroizoliacija, šildomos grindys, profiliai, tinklas, smeigės, statybinės medžiagos.

Infantas, UAB
Infantas, UAB

RUUKKI stogo dangos, letaus nuvedimo sistemos, skardos lankstymas, kraigai, vėjalentės, palangės, Rheinzink skarda, konsultacijos

Stukma, UAB
Stukma, UAB

Turime didžiulę patirtį įvairiose statybos sferose ir galime Jums padėti!

Ristatus, UAB
Ristatus, UAB

UAB "RISTATUS" yra oficialus BETOMAX atstovas Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje ir Baltarusijoje.

Karkasa, UAB
Karkasa, UAB

Karkasinių namų projektavimas ir statyba iki rakto.

Superstal
Superstal

Skardinių garažų, voljerų, garažo vartų ir angarų gamintojas. - SUPERSTAL

Serfas, UAB
Serfas, UAB

Stogų dangos, medžiagos. Metalo gaminiai, dirbiniai ir konstrukcijos

Mosas, UAB
Mosas, UAB

Galime pateikti ne tik statybines bei apdailos medžiagas atskirai, bet ir kompleksinius sprendimus.

Tvirtinimo centras, UAB
Tvirtinimo centras, UAB

Mūsų sprendimai bei šilumos izoliacinės medžiagos padeda pasiekti geriausių rezultatų bei naudos.

Sąžininga statyba, UAB
Sąžininga statyba, UAB

Statome įvairaus tipo namus: nuo pamatų iki sudėtingų inžinerinių sprendimų. Įrengiame vandentiekio, įvairias šildymo sistemas, klientui pageidaujant įrengiame ir išmanaus namo sistemas.

TERMOSNAIGĖ ir Ko, UAB
TERMOSNAIGĖ ir Ko, UAB

Termoizoliacinės apdailos plokštės KL klinkerio plytelės 245x65 mm pagrindu. Šiltinimas putų poliuretanu bei technine izoliacija putų poliuretanu. Rąstinių namų statyba.

Izoforma, MB
Izoforma, MB

Lanksčios fasadinės plytelės Izoflex

www.vegas.lt

www.vegas.lt

Aukščiausios kokybės čiužiniai Jūsų ramiam miegui.
www.ruukkistogas.lt

www.ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai. Dizaino parinkimo programėlė...
MDS terasos

MDS terasos

Terasų įrengimas, produktai terasai.
www.agmeka.lt

www.agmeka.lt

Stogo danga, klinkeris, trinkelės, stogo priedai
Mes jau čia Mes jau čia