Vasario 28d. Sekmadienis

Akustiniai ir garso izoliacijos sprendimai

2021 Vasario 12d.

Nuolatinis triukšmas gali ilgam sutrikdyti ramybę, pakenkti žmogaus sveikatos būklei, jo darbingumui ir kokybiškam poilsiui. Tai žinodami, naujųjų namų architektai, konstruktoriai ir dizaineriai be jau įprastų konstrukcinių sprendimų, šilumos izoliacijos, efektyvių inžinerinių tinklų, pasirūpina ir geresne garso izoliacija. Šito turėtų būti siekiama ir renovuojant senesnės statybos pastatus.

Bendrovė „MODERNI IZOLIACIJA“ projektuotojams ir architektams siūlo susipažinti su dviem šiuolaikiškais sprendimais: triukšmo vibracijas sugeriančiomis akustinėmis bei apdailinėmis medžio vilnos plokštėmis ir viskoelastinėmis garso izoliacijos membranomis.

Viskoelastinė membrana: plonytis, bet veiklus sluoksnis

Naujos kartos „Tecsound“ sintetinės viskoelastinės garso izoliacinės membranos pelnytai specialistų pripažįstamos vienomis efektyviausių pasaulyje. Ir tai nėra keista, nes ši medžiaga atėjo iš karinės pramonės – povandeninių laivų ir kitų karinių įrenginių garso izoliacijos.

Pagrindinis „Tecsound“ membranos pranašumas prieš visas kitas tokio pobūdžio medžiagas yra tame, kad ją naudojantys sprendimai nė kiek nesumažina naudingos patalpų erdvės. Garso izoliacijos sluoksnis tiesiog pasislepia konstrukcijoje ir tampa nematomas už apdailos, tyliai didvyriškai atlieka savo darbą – saugo patalpose esančius žmones nuo bereikalingo triukšmo. Plonytę, bet veiksmingą, „Tecsound“ membraną galima įrengti ant bet kokio pagrindo – betono, gipskartonio, medienos, metalo bei daugelio kitų. Svarbu, kad paviršius būtų gerai paruoštas – jį reikia išlyginti, nuimti visas senas dangas (jei jų yra buvę), nugruntuoti ir leisti išdžiūti. Jei ant sienos yra kokybiškai sumontuotas gipskartonio sluoksnis, tada montavimas gali būti atliekamas tiesiai ant jo. Viskoelastinės membranos pasaulyje įrengiamos daugiaaukščiuose ir mažaaukščiuose pastatuose, viešbučių ir SPA kompleksuose, biuruose, mokyklose – visur, kur nepageidaujami pašaliniai garsai. Naudoti jas galima ir sienoms, ir grindims ar luboms – tereikia tik pasirinkti reikiamą medžiagos tipą.

„Tecsound FT“ aukštos kokybės garso izoliacija sudaryta iš veltinio sluoksnio ir sintetinės viskoelastinės membranos bei dažniausiai naudojama luboms ar sienoms nuo trukšmo izoliuoti. Jos atmaina „Tecsound 2FT“ turi du veltinio sluoksnius, abipus viskoelastinės membranos, ir idealiai tinka izoliuoti tarpbuitines pertvaras nuo kaimynų skleidžiamų garsų.

„Tecsound SY70 GEO“ – oru sklindantį garsą izoliuojanti membrana, skirta vidaus pertvaroms. Vienoje pusėje ji padengta lipniu sluoksniu, prikimbančiu prie daugumos statybinių konstrukcijų. Kitoje pusėje – poliesterio danga, prie kurios gerai limpa, gipskartonio plokštėms montuoti skirti klijai. Šitaip galima prie sienos iš karto klijuoti gipso apdailos plokštę, neįrengiant jokių sudėtingų karkasų. Rezultate smarkiai sutaupoma vidaus erdvės: visas „sumuštinis“ gaunasi mažiau nei 30 mm storio. Pačios gi membranos storis tėra tik 3,5 mm., o masės svoris – 7 kg/m².

Visas šias membranas galima kombinuoti su šilumos izoliacijos medžiagomis, tarkim, mineraline vata. Tai taip pat ženkliai padidina konstrukcijos garso izoliacijos parametrus.

Medžio vilna – akustinis komfortas ir kartu patalpos akcentas

Konstrukcinius garso izoliacijos sprendimus visai nebūtina slėpti nuo žmonių akių. Štai kaimyninės Latvijos gamybos medžio vilnos plokštės „CEWOOD“, gaminamos iš trijų 100 % natūralių žaliavų – medienos drožlių, vandens ir cemento – neuždengtos tampa interjero akcentu, atrodo estetiškai ir patraukliai, jas galima naudoti be jokio papildomo apdorojimo. Eksploatacijos metu šios plokštės išsaugo visas medienai būdingas savybes: komfortą, natūralią patalpos termoreguliaciją ir tolygų drėgmės sugėrimą ar išskyrimą, patalpos orui pernelyg išsausėjus.

„CEWOOD“ medžio vilnos plokštės – unikali medžiaga, pasižyminti daugybe puikių savybių. Šis produktas atsparus ugniai, turi labai geras priešgaisrines savybes (A2, B-s1, d0), pasižymi puikiomis garso bei šilumos izoliacijos savybėmis ir tinka įvairiems dizaino sprendimams.

Akustinės plokštės plačiai naudojamos viešųjų ir gyvenamųjų pastatų interjero sprendimams, jos ekologiškos ir nekenkia sveikatai, turi alergologų suteiktą sertifikatą.

Dėl natūralios sudėties ir išskirtinių savybių šios plokštės dažnai naudojamos didesnės akustinės apkrovos patalpose, kur garso izoliavimas ir triukšmo sugertis yra labai svarbus aspektas. „CEWOOD“ medžio vilnos plokštės – apdaila, pasižyminti ne tik daugybe puikių savybių, bet ir neišsemiamomis dizaino galimybėmis derinant skirtingus plokščių matmenis, storius, spalvas ir faktūras, šitaip suteikiant interjerui išskirtinumo.

„CEWOOD“ medžio vilnos plokštės supaprastina ir palengvina susijusius su remontu procesus: jas lengva įrengti, nereikia glaistyti, dažyti ar šlifuoti. Montavimas labai paprastas, greitas ir beveik nekeliantis dulkių: plokštės klijuojamos arba tvirtinamos ant aliuminio profilio arba ant medinių tašų karkaso.

Tokiu būdu ne tik sutaupoma laiko ir finansinių išteklių, bet ir suteikiama sveika ir ekologiška darbo aplinka darbuotojams, sukuriamas puikus stilingas interjeras bei labai geras akustinis patalpų komfortas. Šie aspektai paaiškina, kodėl tiek gyvenamų tiek visuomeniniu ir biurų patalpų dekoro tendencijose taip sparčiai didėja šios medžiagos populiarumas. Paskaičiuota, kad „CEWOOD“ plokščių įrengimas užsakovams kainuoja pigiau nei dabar naudojamas ir ypač populiarus sprendimas su gipskartonio plokštėmis.

Mokyklose, vaikų darželiuose, SPA kompleksuose, sporto salėse, kultūros centruose bei kituose viešuosiuose pastatuose, kuriems tenka didelė akustinė apkrova, garso sugerties klausimas yra toks pat svarbus kaip ir natūralios medžiagų ypatybės, gaisrinė sauga, prieinama kaina ir estetinės savybės. „CEWOOD“ medžio vilnos plokštės savyje šias savybes vienija, todėl jų tiek eksportui, tiek Latvijoje ar Lietuvoje vykdomiems projektams šių medžiagų parduodama vis daugiau.

Standartinė plokščių forma yra stačiakampė ar kvadratinė, tačiau siekiantiems savitumo ir ieškantiems ypatingų akcentų dizaineriams pagal užsakymą gaminamos ir išskirtinės formos, pavyzdžiui, šešiakampis, trikampis, trapecija, rombas, apskritimas ir t.t. Šešiakampė „CEWOOD“ dizaino plytelių forma – pati populiariausia, mat leidžia lengvomis priemonėmis sukurti unikalų, išraiškingą rezultatą.

Bendrovę „MODERNI IZOLIACIJA“ dėl komandos profesionalumo vertina, pripažįsta ir pasitiki daugelis pasaulinio lygio gamintojų. Tai suteikia bendrovei galimybę pasiūlyti unikalius gaminius bei sprendimus, kurie padės įgyvendinti net ir sudėtingiausius užsakovui kylančius uždavinius. Akustinio komforto sprendimai verslo ir gyvenamosioms patalpoms – tik vienas iš jų, toks pat svarbus kaip ir kiti, tačiau kartais nepelnytai paliekamas be reikiamo dėmesio.

Moderni izoliacija, UAB
Daugiau informacijos: www.izoliacija.com

Lietuvis kuria inovacines technologijas dangoraižių gaisrams pažaboti

Lietuvis kuria inovacines technologijas dangoraižių gaisrams pažaboti

Pastaruoju metu vis dažniau girdime apie gaisrus aukštuminiuose pastatuose, kur ugnis plinta fasadais. Plitimo greitis ir liepsnų aukštis toks didelis, kad ugniagesiams dažniausiai tenka evakuoti žmones, o po to ramiai stebėti gaisrą.


Nemokami seminarai apie apšiltinimą - užsakovams, statybininkams bei statyba besidomintiems asmenims

Nemokami seminarai apie apšiltinimą - užsakovams, statybininkams bei statyba besidomintiems asmenims

Kviečiame atvykti į firmos ROCKWOOL organizuojamus nemokamus mokymus ir prezentacijas apie šiltinimą, skirtas specialiai užsakovams, statybininkams bei visiems statyba besidomintiems asmenims.


Dar šiltesnė purškiamoji poliuretano izoliacija

Dar šiltesnė purškiamoji poliuretano izoliacija

Purškiamos termoizoliacijos pasiūla Lietuvos rinkoje nėra maža, tad vartotojas, ieškodamas sau produkto pagal pagrindines technines charakteristikas, jau turi palyginti didelį pasirinkimą. Tuomet laimi tas produktas, kuris yra geresnis už kitus ne...


TriAx - triašis geotinklas

TriAx - triašis geotinklas

Du metus sunkiai skindamiesi kelią, diegieme Lietuvos inžinierių, kelininkų ir statybininkų tarpe naują, garsaus gamintojo TENSAR International sukurtą triašių (TriAx) geotinklų spektrą. Praeitais metais, įvertinę šių geotinklų unikalias savybes...


ŽIEMA ARTĖJA - RINKITĖS WINTER MAT

ŽIEMA ARTĖJA - RINKITĖS WINTER MAT

Pats laikas pasirūpinti! Dar neprasidėjus didiesiems šalčiams siūlome įsigyti ROCKWOOL WINTER MAT gaminį. Žiemos uždangalai WINTER MAT yra naudojami grunto, birių statybinių medžiagų, laikinai atkasto pamatų pagrindo dengimui nuo šalčio poveikio;...


Fasadų šiltinimas polistirolu, akmens vata

Fasadų šiltinimas polistirolu, akmens vata

Prieš atliekant fasado šiltinimo darbus, yra statomi pastoliai. Pastoliai yra statomi ant tvirto pagrindo. Po pastolių kojomis turi būti padėtos 5cm storio lentos. Pastoliai statomi ir tvirtinami pagal gamintojo nurodytas rekomendacijas. Pastoliai...


TECSOUND® – ideali garso izoliacija Daugiau informacijos: https://www.visainfo.lt/tecsound-ideali-garso-izoliacija-96961

TECSOUND® – ideali garso izoliacija Daugiau informacijos: https://www.visainfo.lt/tecsound-ideali-garso-izoliacija-96961

Du iš trijų mūsų šalies – ypač didmiesčių ar vietovių, esančių netoli pagrindinių šalies magistralių – gyventojų vienaip ar kitaip kenčia nuo perteklinio triukšmo savo namuose. Triukšmas gali būti rimta problema bei miego sutrikimų,...


Bandymas patvirtino – šiltinimo medžiagos pasirinkimas lemia pastato gaisrinę saugą

Bandymas patvirtino – šiltinimo medžiagos pasirinkimas lemia pastato gaisrinę saugą

Gaisras degiomis medžiagomis apšiltinto namo fasadu plinta greičiau. Tai akivaizdžiai parodė gegužės pabaigoje Kroatijos sostinėje Zagrebe atliktas realaus dydžio gaisrinis bandymas, kurį organizavo Zagrebo universiteto Civilinės inžinerijos...


Plastena, UAB
Plastena, UAB

UAB "Plastena" – techninių medžiagų tiekimo, detalių gamybos ir paslaugų įmonė.

Rimar Statyba, UAB
Rimar Statyba, UAB

Šiltinimo darbai

Infantas, UAB
Infantas, UAB

RUUKKI stogo dangos, letaus nuvedimo sistemos, skardos lankstymas, kraigai, vėjalentės, palangės, Rheinzink skarda, konsultacijos

Ristatus, UAB
Ristatus, UAB

UAB "RISTATUS" yra oficialus FORBUILD atstovas Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje ir Baltarusijoje.

TERMOSNAIGĖ ir Ko, UAB
TERMOSNAIGĖ ir Ko, UAB

Termoizoliacinės apdailos plokštės KL klinkerio plytelės 245x65 mm pagrindu. Šiltinimas putų poliuretanu bei technine izoliacija putų poliuretanu. Rąstinių namų statyba.

Ekotroba LT, MB
Ekotroba LT, MB

Ekotroba LT teikia kokybiškas ir profesionalias pastatų šiltinimo bei sandarinimo paslaugas.

Serfas, UAB
Serfas, UAB

Didmeninė prekyba statybinėmis medžiagomis, mažmeninė prekyba statybinėmis medžiagomis.

Albau, UAB
Albau, UAB

Collomix, Warmup, Parfaitliss, Sakret, Rawlplug, maišyklė, maišytuvas, hidroizoliacija, šildomos grindys, profiliai, tinklas, smeigės, statybinės medžiagos.

Putos.lt
Putos.lt

Pastatų šiltinimas atvirų bei uždarų porų poliuretano putomis.
Tai šiuolaikiškiausias ir efektyviausias šiltinimo būdas!

Ukmergės gelžbetonis, AB
Ukmergės gelžbetonis, AB

Statybinių, izoliacinių medžiagų gamyba. Prekyba putų polistirenu, betonu ir gelžbetonio gaminiais. Betono, gelžbetonio gaminiai - gamyba.

Tvirtinimo centras, UAB
Tvirtinimo centras, UAB

Mūsų sprendimai bei šilumos izoliacinės medžiagos padeda pasiekti geriausių rezultatų bei naudos.

Raidenis, UAB
Raidenis, UAB

Langai, statybinės paslaugos, pastatų remontas

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu
www.vegas.lt

www.vegas.lt

Aukščiausios kokybės čiužiniai Jūsų ramiam miegui.
www.ruukkistogas.lt

www.ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai. Dizaino parinkimo programėlė...
MDS terasos

MDS terasos

Terasų įrengimas, produktai terasai.