Spalio 28d. Ketvirtadienis

Lubų rozetės išskirtinėms luboms

2021 Rugsėjo 20d.

Lubos pagaliau tampa akcentu interjere. Interjero dizaineriai, klientai vis dažniau akcentuoja lubų subtilumą dekoruodami jas išraiškingesnėmis detalėmis. Apie lubų dekoravimą išsamiau su CLASSIC LINE DÉCOR.

Įvairūs ornamentai kiekvieno stiliui

Lubų rozetės yra vienas iš pagrindinių akcentų lubų dekoravime. Asortimento gausa leidžia rasti tinkamą pasirinkimą patiems įvairiausiems stiliams. Prie nuosaikaus reljefo rozetės be ornamento dera klasikinio ir modernaus stiliaus šviestuvai. Lubų rozetės su ornamentais, gėlių, augalų fragmentais derinamos prie modernių bei klasikinių sietynų. Galima rasti lubų rozečių su minimalia ornamentika – virvelės ar karoliukų imitacija – norintiems subtilaus detalių pabrėžimo.

Suteikia interjerui charakterio

Lubų rozečių raštai praturtina ir papildo sietyną, ypač, jei sietynas minimalistinis. Išskirtinių raštų rozetės suteikia erdvei charakterio ir prabangos. Prie lubų dekoro taip pat galima derinti ir sienų dekoravimo detales, rinktis panašius ornamentus, kaip ir lubose, arba puošti sienas juostelėmis be ornamento, taip pabrėžiant lubų dekoro išskirtinumą.

Šis dekoro elementas tinka ir šiuolaikinio stiliaus interjerui. Tai lyg nostalgiškas žvilgsnis į praeitį, į tai, kas niekuomet nesensta – į klasiką. Net jei interjeras modernus, klasikinio stiliaus lubų rozetėmis puoštos lubos taps tarsi atsvara, perėjimu tarp dviejų skirtingų stilių.

Harmonija ir vientisumas

Dekoruojant lubas juostomis su ornamentu arba be jo, dažniausiai kartu pasirenkama ir lubų rozetė. Jei šviestuvas nėra prie pat lubų, rozetė sukurs išpildyto interjero įspūdį. Lubų rozetės gali tapti prabangaus interjero puošmena arba minimaliu akcentu modernioje erdvėje. Svarbiausia, kad kitos interjero detalės būtų skoningai suderintos su lubų puošmenomis, tarsi papildytų vienos kitas. Toks derinys suteikia interjerui harmonijos, vientisumo.

Viršelio nuotrauka: „Sugamour“, interjero dizainere Jekaterina Kazmazovskajaja, fotografas Gediminas Zilinskas

Daugiau informacijos: www.classiclinedecor.com


Stilingi retro atspindžiai

Stilingi retro atspindžiai

Tarptautinį pripažinimą pelniusi airių dizainerė Orla Kiely pristato savo vardu pavadintų tapetų kolekciją, žavinčia stilizuotais kasdienių motyvų ornamentais ir nostalgiškai dvelkiančią praėjusio amžiaus vidurio atmosfera.


Kokie interjerai populiariausi Lietuvoje ir kodėl neverta rinktis madingų sprendimų

Kokie interjerai populiariausi Lietuvoje ir kodėl neverta rinktis madingų sprendimų

Šviesūs, paprasti, jaukūs ir natūralūs – dažniausiai tokių namų pageidauja lietuviai. Interjero dizainerė Monika Juknienė atskleidžia, koks interjero stilius Lietuvoje populiariausias ir kaip jis derinamas su vis dažniau klientų akcentuojamu...


Dekoro elementai – sienoms ir luboms

Dekoro elementai – sienoms ir luboms

Namuose mes norime turėti harmoningą visumą .Suteikite būstui išraiškingumo, jaukumo panaudojant erdvėms dekoro elemtus. Juk kartais užtenka vos kelių išmoningai parinktų dekoro elementų. Kokį namų stilių labiausiai mėgsta lietuviai, apibrėžti...


Klasikinio stiliaus dušo sienelės ir visas vonios interjeras. Koks jis?

Klasikinio stiliaus dušo sienelės ir visas vonios interjeras. Koks jis?

Jums atrodo, kad pats gražiausias interjero stilius yra klasikinis? Tokiu atveju siūlome interneteperžiūrėti pavyzdžius ir skaityti mūsų atrinktus patarimus, kurie padės savo vonios kambaryjesusikurti klasikinį stilių.


Sienų dekoravimas

Sienų dekoravimas

Klaipėdos NIC centre jau galima pamatyti interjero meninio dekoravimo pavyzdžius. SIUZANO STUDIJA vienija dailininkus, dekoratorius ir dizainerius, kurie kuria interjerus bei atlieka meninį sienų dekoravimą.


Jaukių namų interjero paslaptys

Jaukių namų interjero paslaptys

Meškiukai. C&D STYLE salonai neįsivaizduojami be daugybės pliušinių meškučių. Nenuostabu, juk jie patinka ne tik vaikams, bet ir suaugusiems. Taip smagu paimti į rankas minkštutėlį pūkuotą meškutį ir bent akimirkai vėl pasijusti vaiku... O...


Tapetų rūšys

Tapetų rūšys

Patalpų sienos bei lubos klijuojamos tokių rūšių tapetais: viniliniais, popieriniais, akriliniais ir stiklo audinio. Viniliniai tapetai gaminami įvairių rūšių. Pūsto vinilo tapetais klijuojamos gyvenamųjų patalpų sienos, suteikia minkštumo įspūdį....


Stiklas virtuvėje: modernu ir praktiška

Stiklas virtuvėje: modernu ir praktiška

Turbūt visi sutiks, jog svarbiausia vieta kiekvienuose namuose – virtuvė. Joje gurkšnodami kavą ruošiamės naujai dienai, išlydime vaikus į mokyklą. Ten pat prie jaukaus vakarienės stalo tą dieną ir palydime. Todėl nieko nuostabaus, jog...


Patikimas turtas, UAB
Patikimas turtas, UAB

"Classic Line Decor" tai populiariausia interjero dekoro elementų iš poliuretano kolekcija Lietuvoje!

IKS forma, UAB
IKS forma, UAB

Interjero tekstilė - karnizų sistemos. Atvykstame į kliento namus. Atliekame matavimus. Konsultuojame. Montuojame karnizus. Pakabiname užuolaidas.
Siūlome itin platų audinių pasirinkimą.

Akmens šalis, UAB "Rudmarma"
Akmens šalis, UAB "Rudmarma"

Akmens apdirbimas. Akmens gaminiai, marmuro ir granito plokštės, židiniai, židinių apdaila, laiptai, palangės - gamyba, prekyba.

Celestina, UAB "Renversa"
Celestina, UAB "Renversa"

Celestina, UAB - užuolaidų salonas!

Soliteka, UAB
Soliteka, UAB

Soliteka, UAB - roletų, žaliuzių, romanečių gamyba Kaune.

Lanvita, UAB
Lanvita, UAB

UAB „LANVITA“ siūlo įtempiamų lubų projektavimą, profesionalias montavimo paslaugas, kvalifikuotą konsultaciją.

JUNG VILNIUS, UAB
JUNG VILNIUS, UAB

"Protingo namo" valdymo elementai, standartiniai ir prabangaus dizaino jungikliai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu
www.ruukkistogas.lt

www.ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai. Dizaino parinkimo programėlė...