Spalio 17d. Ketvirtadienis

Ilgaamžės natūralaus akmens plytelės - prabanga tapo pasiekiama

2015 Gegužės 29d.
Peržiūrų skaičius: 55036

Marmuras, travertinas, kalkakmenis, skalūnas, kvarcas, granitas – ne vienam asocijuojasi su kokybe bei prabanga. Iš šių bei kitų akmens rūšių pagamintos plytelės daugeliui atrodo vis dar nepasiekiama namų interjero bei eksterjero tobulybė. Tačiau natūralaus akmens plytelių teikiamus privalumus atsirado galimybė įvertinti kiekvienam.


Prabangu, ilgaamžiška, natūralu, praktiška. Lietuvoje vis dar gajus įsitikinimas, jog natūralaus akmens plytelių panaudojimas interjere (klojant grindis ar klijuojant ant sienų) yra nežabotos prabangos ženklas. Taip, tokie akmenys kaip marmuras, travertinas ar kalkakmenis visais laikais buvo laikomi brangiais akmenimis, rodančiais tam tikrų asmenų ar valstybių galybę. Šiandien galimybę namuose turėti natūralaus akmens plytelėmis išklotas grindis turi kiekvienas, norintis turėti ne tik iš natūralių gamtos turtų įrengtą būstą, bet ir kokybišką ir ilgaamžį interjerą. Tuo pasirūpinti pažada WWW.AKMENSKLASIKA.LT kolektyvas – natūralaus akmens plytelių, mozaikos, apvadų tiekimo specialistai.

Ilgaamžiškumas bei patvarumas – tai itin svarbios natūralaus akmens plytelių savybės ir privalumai. Neveltui visi įspūdingiausi pasaulio statiniai buvo statomi naudojant natūralų akmenį, dėl ko dar ir šiandien jais galime grožėtis. Namuose dažnai kas nors nukrinta, ar sudūžta, pažeidžiant esamas plyteles: atsiranda įtrūkimai, įskilimai, dėl ko tenka pakeisti visą plytelę. Natūralaus akmens plytelių tokiu atveju keisti nereikėtų, kadangi jas užtektų tik užglaistyti arba nušlifuoti ir jokių pažeidimų nesimatys.

Plytelės, pagamintos iš natūralaus akmens pasižymi ne tik savo natūralumu, prabangia išvaizda, tačiau ir praktiškomis savybėmis. Vieną iš jų gali įvertinti nusprendusieji savo namuose įsirengti šildomas grindis. Pasak Valentino Ruzgio „Akmens klasika.lt“ vadovo, natūralus akmuo yra geras šilumos laidininkas, bei akumuliatorius. Kitaip tariant, natūralaus akmens plytelės tokiu atveju veikia kaip pakūrenta krosnis – akmuo savyje sukaupia šilumą ir tolygiai ją atiduoda, šildydamas patalpas. O kuo akmens plytelė yra storesnė, tuo ji tolygiau tą šilumą atiduoda.

Skalūno stogai ir fasadai – vis dar neįvertinta dangos alternatyva. Mažais žingsniais, tačiau užtikrintai kelią į populiarumą Lietuvoje skinasi stogų dengimas natūralaus skalūno akmens čerpėmis bei namų fasadų apdaila.  Lyginant su įprastomis čerpėmis, iš skalūno akmens pagamintos čerpės pasižymi tvirtumu, atsparumu drėgmei, kietumu. Todėl svajojantiems įsigyti iš natūraliai gamtoje susiformuojančio akmens plytelių ir įsirengti jomis namus, atsivėrė puiki galimybė tai padaryti. O daugelio nuostabai, šiuo metu siūlomų skalūno čerpelių dengiant jomis pastato fasadą kaina prasideda nuo 12 Eur / kv.m., dengiant stogą – nuo 24 Eur/ kv.m., todėl tai yra tikrai svarstytina alternatyva, suteiksianti jūsų būstui isskirtinumo bei pridėtinės vertės. „Akmensklasika.lt“ didžiuojasi gavusi isskirtines teises Lietuvoje atstovauti jau 30 metų skalūno prekybos rinkoje sėkmingai dirbančią UK kompanija SSQ Group, kuri prekiauja ispanišku bei argentinietišku skalūnu, išsiskiriančiu savo spalvos sodrumu, kitomis techninėmis savybėmis, visa tai yra sertifikuota, klientui yra suteikiama garantija nuo 30 net iki 100 metų.

Prabanga tapo prieinama. Kaip pasakoja AkmensKlasika.lt vadovas Valentinas Ruzgys, savo klientams jie siūlo itin platų natūralaus akmens plytelių asortimentą (bemaž 300 pavyzdžių plytelių iš travertino, kalkakmenio, skalūno, marmuro ir kitų akmens rūšių plyteles, mozaiką, apvadus, skirtų tiek vidaus, tiek ir lauko darbams), bei galimus keletą skirtingų jų apdirbimo būdų – nuo įprasto poliruoto, matinio, iki 'šukuoto', sendinto, 'odos vaizdo' efekto, skaldyto ir kitų, todėl pasirinkimo variantus ar pritaikymą gali riboti tik kliento fantazija. Taip pat, kas turėtų būti ypač aktualu klientui, vis  tai - už vidutinės akmens masės plytelių kainą. Travertino plytelės, priklausomai nuo apdirbimo būdo, nuo 25 Eur / kv.m, marmuro plytelės nuo 35 Eur / kv.m., mozaikinės plytelės, priklausomai nuo naudojamo akmens rūšies kainuoja 50-80 Eur/ kv.m.

V. Ruzgys pabrėžia, jog akmens masės plytelės nėra tas pats, kas ir natūralaus akmens plytelės, kadangi pastarosios yra gaminamos iš natūraliai susidariusių uolienų, o akmens masės plytelės tėra akmens imitacija is akmens dulkių, dažų bei rišančių cheminių medžiagų.

„Akmens klasika“ plyteles veža tiesiogiai (be tarpininkų) iš tokių  šalių-gamintojų, kaip Turkija, Ispanija, Italija, Portugalija, todėl klientams yra sudaromos sąlygos įsigyti plyteles už palankesnę jiems kainą. Taip pat įmonė klientų patogumui plyteles pristato per itin trumpą laiką – vos 2- 3  savaitės nuo užsakymo iš standartinių išmatavimų ar šiek tiek ilgiau jei užsakomi nestandartiniai išmatavimai, bet laukti keletą mėnesių tikrai neteks.

Reikia paminėti ir natūralaus akmens priežiūrą, kuri yra subtilesnė nei paprastų plytelių – tuo taip pat pasirūpino AkmensKasika.lt . Įmonė yra atstovė Italijos chemijos kompanijos „Lantania“, kuri jau 40 metų gamina aukščiausios kokybės natūralaus akmens priežiūros priemones.Šią produkciją neturko įvertinti ir Lietuvos akmens apdirbimo įmonės. Vadovas taip pat patikino, kad šią produkciją siūlo už geriausią kainą rinkoje.

  1. Nuo senų laikų natūralus akmuo yra laikomas prabangos ženklu, tačiau šiandien įsirengti namus naudojant natūralaus akmens plyteles gali kiekvienas norintis.
  2. Plytelės iš natūralaus akmens atlieka ne tik estetinę funkciją namuose, tačiau ir praktišką – esant šildomoms grindims, tokios plytelės, kaupdamos šilumą vėliau ją tolygiai atiduoda tuo pačiu šildydamos ir patalpas. Natūralų akmenį galima šlifuoti, poliruoti, suskilus - glaistyti, todėl – tai yra labai ilgaamzė danga.
  3. Natūralaus akmens plytės turi labai didelę spalvų, faktūros ar apdirbimo įvairovę, todėl pasirinkima bei pritaikymo galimybes gali riboti tik pačio kliento fantazija.
  4. Vis labiau populiarėja Lietuvoje stogai bei fasadai is natūralaus akmens – skalūno, kuris išsiskiria savo ilgaamžiškumu bei išvaizda.
  5. AkmensKlasika.lt siūlo , ko gero, didžiausią natūralaus akmens plytelių pasrinkimą Lietuvoje turėdama virš 300 skirtingų pavyzdžių, už prieinamas kainas bei trumpą pristatymo laiką.

Kontaktai:

Valentinas Ruzgys – vadovas
Kaunas, Jonavos g. 260
A korpusas, 3 aukštas, 305 kabinetas
Tel. +37065628288
+37063999622
Email. info@akmensklasika.lt

WWW.AKMENSKLASIKA.LT

WWW.SKALUNOSTOGAI.LT

WWW.AKMENSPRIEZIURAI.LT


Stiklinė palangė

Stiklinė palangė

Palangė, atrodytų, nėra gyvybiškai svarbi ir itin vaizduotę kaitinanti vieta namuose. Bet nebūtų jos – ir pasidarytų nejauku. Juk palangės paskirtis ne tokia ir paprasta – ji suteikia langui išbaigtumo, paslepia sienos ir lango rėmo...


Kvadratinio metro plote – miegamasis, darbo ir meditacijos kambariai

Kvadratinio metro plote – miegamasis, darbo ir meditacijos kambariai

Įsivaizduokite vonios dydžio namuką. Ir vis tik atsiranda nutrūktgalvių, kurie ryžtasi gyventi tokio dydžio namuose. „Spaceflavor“ sukurtoje mobilioje gyvenamojoje patalpoje telpa miegamasis, darbo kambarys, o ant „stogo“...


Patys ploniausi led veidrodžiai Lietuvoje

Patys ploniausi led veidrodžiai Lietuvoje

UAB „Mavy Studija“ pristato: pirmasis, Lietuvoje pagamintas, itin plonas, tik 25 mm storio, veidrodis su LED apšvietimu. Jame įmontuotas ir maitinimo šaltinis. Patirtis veidrodžių gamyboje, nuolatinės naujovių paieškos ir kruopštus...


Sienų dekoravimas

Sienų dekoravimas

Klaipėdos NIC centre jau galima pamatyti interjero meninio dekoravimo pavyzdžius. SIUZANO STUDIJA vienija dailininkus, dekoratorius ir dizainerius, kurie kuria interjerus bei atlieka meninį sienų dekoravimą.


Kaip išsaugoti namų šilumą ir sutaupyti?

Kaip išsaugoti namų šilumą ir sutaupyti?

Įsibėgėjus šaltajam metų laikui, prasidėjus pirmiesiems šaltukams, gyventojai nekantriai laukia šildymo sezono pradžios. Nors temperatūra dienomis dar nėra neigiama, jau ieškoma šiltų megztinių, o skaniausiu gėrimu tampa karšta arbata. Tačiau...


Technistone plyteles ir plokštes Jūsų interjerui

Technistone plyteles ir plokštes Jūsų interjerui

Technistone dirbtinis akmuo (aglomeratas) gaminamas iš 90% natūralių žaliavų - granito dalelių, kvarcinio smėlio, sukepintų aukštos kokybės poliesterio dervomis ir spalvos pigmentais.


Dekoratyviniam akmeniui visada atsiras vieta Jūsų namuose

Dekoratyviniam akmeniui visada atsiras vieta Jūsų namuose

Iš akmens masės gaminamas dekoratyvinis akmuo įneš į Jūsų interjerą tam tikrą, Jūsų pačių sukurta gamtos kampelį, sukurs neįtikėtiną atmosferą ir komforto pojūtį. Svetainėje dažniausiai dekoratyvinis akmuo puošia židinį, tai pat kolonas, sieneles...


“Bali Wood” naujiena: laikrodžiai DD

“Bali Wood” naujiena: laikrodžiai DD

“Bali Wood” ekspozicija pasipildė menininko iš Ukrainos Dmitrijaus Demskio laikrodžiais. Išvaizda balietiška, tačiau laiką skaičiuoja vokišku tikslumu. Kartais tokio daikto prireikia net ir gyvenantiems atostogų ritmu… Bali...


Kandelas, UAB
Kandelas, UAB

Mes padedame sukurti šviesius ir jaukius namus

Soliteka, UAB
Soliteka, UAB

Soliteka: Roletai Kaune, Žaliuzės Kaune, Roletai diena naktis Kaune.

Šviestuvų pasaulis LT, UAB
Šviestuvų pasaulis LT, UAB

Vidaus šviestuvai, lauko šviestuvai, LED produkcija

Plyteles1.lt
Plyteles1.lt

Esame keraminių ir akmens masės plytelių gamintojų atstovai Lietuvoje, todėl Jums galime pasiūlyti geriausias kainas mūsų rinkoje.

Miško šviesos, MB
Miško šviesos, MB

Lauko apšvietimas, vidaus apšvietimas, šventinis apšvietimas, konsultacijos, įrengimas

MOBLER, S.Laskausko I.Į
MOBLER, S.Laskausko I.Į

Miegamojo baldai, virtuvės baldai, lauko baldai, mediniai laiptai, lauko langų ir durų apdaila, svetainės baldai, vonios baldai

Akmenstata, UAB
Akmenstata, UAB

UAB „Akmenstata“ - tai natūralaus akmens tiekimo, prekybos, gamybos bei montavimo įmonė.

Paltaja, UAB
Paltaja, UAB

Granuliniai šildymo katilai, kieto kuro katilai, saulės kolektorių sistemos, krosnelės, židinių kapsulės. Prekyba, įrengimas, priežiūra.

Eurivila UAB
Eurivila UAB

UAB "Eurivila" pagrindinės veiklos sritys yra įvairių tipų žaliuzių gamyba, prekyba ir montavimas.eurivi

Lanvita, UAB
Lanvita, UAB

UAB „LANVITA“ siūlo įtempiamų lubų projektavimą, profesionalias montavimo paslaugas, kvalifikuotą konsultaciją.

OAKY OAK, UAB
OAKY OAK, UAB

Modernaus dizaino ąžuolo masyvo ir metalo baldai. Susikurkite savo svajonių erdvę.

Baldžiai, UAB
Baldžiai, UAB

baldai, gamyba

www.vegas.lt

www.vegas.lt

Aukščiausios kokybės čiužiniai Jūsų ramiam miegui.
www.ruukkistogas.lt

www.ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai. Dizaino parinkimo programėlė...
MDS terasos

MDS terasos

Terasų įrengimas, produktai terasai.
Baltyre Baltyre Baltyre Baltyre Baltyre