Liepos 10d. Penktadienis

Ilgaamžės natūralaus akmens plytelės - prabanga tapo pasiekiama

2015 Gegužės 29d.
Peržiūrų skaičius: 55036

Marmuras, travertinas, kalkakmenis, skalūnas, kvarcas, granitas – ne vienam asocijuojasi su kokybe bei prabanga. Iš šių bei kitų akmens rūšių pagamintos plytelės daugeliui atrodo vis dar nepasiekiama namų interjero bei eksterjero tobulybė. Tačiau natūralaus akmens plytelių teikiamus privalumus atsirado galimybė įvertinti kiekvienam.


Prabangu, ilgaamžiška, natūralu, praktiška. Lietuvoje vis dar gajus įsitikinimas, jog natūralaus akmens plytelių panaudojimas interjere (klojant grindis ar klijuojant ant sienų) yra nežabotos prabangos ženklas. Taip, tokie akmenys kaip marmuras, travertinas ar kalkakmenis visais laikais buvo laikomi brangiais akmenimis, rodančiais tam tikrų asmenų ar valstybių galybę. Šiandien galimybę namuose turėti natūralaus akmens plytelėmis išklotas grindis turi kiekvienas, norintis turėti ne tik iš natūralių gamtos turtų įrengtą būstą, bet ir kokybišką ir ilgaamžį interjerą. Tuo pasirūpinti pažada WWW.AKMENSKLASIKA.LT kolektyvas – natūralaus akmens plytelių, mozaikos, apvadų tiekimo specialistai.

Ilgaamžiškumas bei patvarumas – tai itin svarbios natūralaus akmens plytelių savybės ir privalumai. Neveltui visi įspūdingiausi pasaulio statiniai buvo statomi naudojant natūralų akmenį, dėl ko dar ir šiandien jais galime grožėtis. Namuose dažnai kas nors nukrinta, ar sudūžta, pažeidžiant esamas plyteles: atsiranda įtrūkimai, įskilimai, dėl ko tenka pakeisti visą plytelę. Natūralaus akmens plytelių tokiu atveju keisti nereikėtų, kadangi jas užtektų tik užglaistyti arba nušlifuoti ir jokių pažeidimų nesimatys.

Plytelės, pagamintos iš natūralaus akmens pasižymi ne tik savo natūralumu, prabangia išvaizda, tačiau ir praktiškomis savybėmis. Vieną iš jų gali įvertinti nusprendusieji savo namuose įsirengti šildomas grindis. Pasak Valentino Ruzgio „Akmens klasika.lt“ vadovo, natūralus akmuo yra geras šilumos laidininkas, bei akumuliatorius. Kitaip tariant, natūralaus akmens plytelės tokiu atveju veikia kaip pakūrenta krosnis – akmuo savyje sukaupia šilumą ir tolygiai ją atiduoda, šildydamas patalpas. O kuo akmens plytelė yra storesnė, tuo ji tolygiau tą šilumą atiduoda.

Skalūno stogai ir fasadai – vis dar neįvertinta dangos alternatyva. Mažais žingsniais, tačiau užtikrintai kelią į populiarumą Lietuvoje skinasi stogų dengimas natūralaus skalūno akmens čerpėmis bei namų fasadų apdaila.  Lyginant su įprastomis čerpėmis, iš skalūno akmens pagamintos čerpės pasižymi tvirtumu, atsparumu drėgmei, kietumu. Todėl svajojantiems įsigyti iš natūraliai gamtoje susiformuojančio akmens plytelių ir įsirengti jomis namus, atsivėrė puiki galimybė tai padaryti. O daugelio nuostabai, šiuo metu siūlomų skalūno čerpelių dengiant jomis pastato fasadą kaina prasideda nuo 12 Eur / kv.m., dengiant stogą – nuo 24 Eur/ kv.m., todėl tai yra tikrai svarstytina alternatyva, suteiksianti jūsų būstui isskirtinumo bei pridėtinės vertės. „Akmensklasika.lt“ didžiuojasi gavusi isskirtines teises Lietuvoje atstovauti jau 30 metų skalūno prekybos rinkoje sėkmingai dirbančią UK kompanija SSQ Group, kuri prekiauja ispanišku bei argentinietišku skalūnu, išsiskiriančiu savo spalvos sodrumu, kitomis techninėmis savybėmis, visa tai yra sertifikuota, klientui yra suteikiama garantija nuo 30 net iki 100 metų.

Prabanga tapo prieinama. Kaip pasakoja AkmensKlasika.lt vadovas Valentinas Ruzgys, savo klientams jie siūlo itin platų natūralaus akmens plytelių asortimentą (bemaž 300 pavyzdžių plytelių iš travertino, kalkakmenio, skalūno, marmuro ir kitų akmens rūšių plyteles, mozaiką, apvadus, skirtų tiek vidaus, tiek ir lauko darbams), bei galimus keletą skirtingų jų apdirbimo būdų – nuo įprasto poliruoto, matinio, iki 'šukuoto', sendinto, 'odos vaizdo' efekto, skaldyto ir kitų, todėl pasirinkimo variantus ar pritaikymą gali riboti tik kliento fantazija. Taip pat, kas turėtų būti ypač aktualu klientui, vis  tai - už vidutinės akmens masės plytelių kainą. Travertino plytelės, priklausomai nuo apdirbimo būdo, nuo 25 Eur / kv.m, marmuro plytelės nuo 35 Eur / kv.m., mozaikinės plytelės, priklausomai nuo naudojamo akmens rūšies kainuoja 50-80 Eur/ kv.m.

V. Ruzgys pabrėžia, jog akmens masės plytelės nėra tas pats, kas ir natūralaus akmens plytelės, kadangi pastarosios yra gaminamos iš natūraliai susidariusių uolienų, o akmens masės plytelės tėra akmens imitacija is akmens dulkių, dažų bei rišančių cheminių medžiagų.

„Akmens klasika“ plyteles veža tiesiogiai (be tarpininkų) iš tokių  šalių-gamintojų, kaip Turkija, Ispanija, Italija, Portugalija, todėl klientams yra sudaromos sąlygos įsigyti plyteles už palankesnę jiems kainą. Taip pat įmonė klientų patogumui plyteles pristato per itin trumpą laiką – vos 2- 3  savaitės nuo užsakymo iš standartinių išmatavimų ar šiek tiek ilgiau jei užsakomi nestandartiniai išmatavimai, bet laukti keletą mėnesių tikrai neteks.

Reikia paminėti ir natūralaus akmens priežiūrą, kuri yra subtilesnė nei paprastų plytelių – tuo taip pat pasirūpino AkmensKasika.lt . Įmonė yra atstovė Italijos chemijos kompanijos „Lantania“, kuri jau 40 metų gamina aukščiausios kokybės natūralaus akmens priežiūros priemones.Šią produkciją neturko įvertinti ir Lietuvos akmens apdirbimo įmonės. Vadovas taip pat patikino, kad šią produkciją siūlo už geriausią kainą rinkoje.

  1. Nuo senų laikų natūralus akmuo yra laikomas prabangos ženklu, tačiau šiandien įsirengti namus naudojant natūralaus akmens plyteles gali kiekvienas norintis.
  2. Plytelės iš natūralaus akmens atlieka ne tik estetinę funkciją namuose, tačiau ir praktišką – esant šildomoms grindims, tokios plytelės, kaupdamos šilumą vėliau ją tolygiai atiduoda tuo pačiu šildydamos ir patalpas. Natūralų akmenį galima šlifuoti, poliruoti, suskilus - glaistyti, todėl – tai yra labai ilgaamzė danga.
  3. Natūralaus akmens plytės turi labai didelę spalvų, faktūros ar apdirbimo įvairovę, todėl pasirinkima bei pritaikymo galimybes gali riboti tik pačio kliento fantazija.
  4. Vis labiau populiarėja Lietuvoje stogai bei fasadai is natūralaus akmens – skalūno, kuris išsiskiria savo ilgaamžiškumu bei išvaizda.
  5. AkmensKlasika.lt siūlo , ko gero, didžiausią natūralaus akmens plytelių pasrinkimą Lietuvoje turėdama virš 300 skirtingų pavyzdžių, už prieinamas kainas bei trumpą pristatymo laiką.

Kontaktai:

Valentinas Ruzgys – vadovas
Kaunas, Jonavos g. 260
A korpusas, 3 aukštas, 305 kabinetas
Tel. +37065628288
+37063999622
Email. info@akmensklasika.lt

WWW.AKMENSKLASIKA.LT

WWW.SKALUNOSTOGAI.LT

WWW.AKMENSPRIEZIURAI.LT


TOP spalvos 2013/2014

TOP spalvos 2013/2014

Apžvelgus visame pasaulyje vyraujančias mados aktualijas, Tapetas.lt siūlo atitinkamą tapetų asortimentą. Tikimės, jog pateiktos nuotraukos įkvėps Jus renovuojant Jūsų būstą. Ko gali tikėtis dizaineriai, architektai ir šiaip entuziastai iš...


Susikurti jaukų ir funkcionalų interjerą dar niekada nebuvo taip paprasta

Susikurti jaukų ir funkcionalų interjerą dar niekada nebuvo taip paprasta

Populiarus posakis sako: mano namai – mano tvirtovė. Ši erdvė turbūt kiekvienam žmogui – kiek svarbi, tiek ir suasmeninta. Gyvenimas funkcionaliai įrengtuose namuose – tai didžiulis komfortas, buities palengvinimas ir jaukumas....


Menas Lietuvių namuose - koks jis?

Menas Lietuvių namuose - koks jis?

„Interjeras – tai natūralus sielos atspindys”, - Coco Channel. Daugeliui namai yra šventa vieta, todėl namų dvasios kūrimas šiandien (kaip ir visada) neįsivaizduojamas ne tik be įdomių baldų, netradicinių dizaino ir apšvietimo...


Lygios sienos rąstiniame name

Lygios sienos rąstiniame name

Kuriant interjerą rąstiniame name dažniausiai paliekamos natūralių rąstų sienos. Tokio tipo namo gyventojams tai yra nepaprastai svarbus privalumas – rąstinės sienos faktūra yra archajiška, patraukli estetinių požiūriu, na ir tiesiog miela,...


Gelžbetonis laiptams suteikia unikalią formą bei patvarumą

Gelžbetonis laiptams suteikia unikalią formą bei patvarumą (1)

Laiptai dažnai laikomi viena sudėtingiausių konstrukcinių namo dalių, tad ir naudojami turi būti ne vienerius metus. Patvarumas − būtina sąlyga laiptams. Tačiau modernioje architektūroje tai toli gražu ne vienintelis kriterijus laiptams...


Stilingi retro atspindžiai

Stilingi retro atspindžiai

Tarptautinį pripažinimą pelniusi airių dizainerė Orla Kiely pristato savo vardu pavadintų tapetų kolekciją, žavinčia stilizuotais kasdienių motyvų ornamentais ir nostalgiškai dvelkiančią praėjusio amžiaus vidurio atmosfera.


Kaip dekoruoti langus: dizainerės patarimai renkantis užuolaidas (1 dalis)

Kaip dekoruoti langus: dizainerės patarimai renkantis užuolaidas (1 dalis)

Visada gali kilti klausimas, kam reikia puošti langus užuolaidomis, jeigu kambario langai veriasi į nuostabų vaizdą? Galite nuspręsti, kad prie jo nieko daugiau ir nereikia, juk jis ir taip gražus. Su UAB „Auduvija“ salono direktore ir...


Rinkitės spalvotą vonios kambarį

Rinkitės spalvotą vonios kambarį (1)

Esame įpratę vonios kambaryje matyti tik baltą vonią, o jei išdristumėte ją pakeisti spalvota? Mūsų vonios kambarys galėtų atgyti naujom spalvom ir sukurti išsiskiriantį interjerą. Dažnai vonios kambario dekorą siejame su plytelėmis,...


J.Matukonio I.P.G.Į
J.Matukonio I.P.G.Į

Dažai metalo konstrukcijoms, dažai medienai, dažai išorės / vidaus apdailai, dažymo patarimai

Celestina, UAB "Renversa"
Celestina, UAB "Renversa"

Celestina, UAB - užuolaidų salonas!

Salgesta, UAB
Salgesta, UAB

Patikima ir ilgalaikė partnerė statybų ir apdailos klausimais

Rimar Statyba, UAB
Rimar Statyba, UAB

Rimar Statyba, UAB

Akmens šalis, UAB "Rudmarma"
Akmens šalis, UAB "Rudmarma"

Akmens apdirbimas. Akmens gaminiai, marmuro ir granito plokštės, židiniai, židinių apdaila, laiptai, palangės - gamyba, prekyba.

Terasus, UAB
Terasus, UAB

Didelis lauko baldų pasirinkimas. Valgomojo komplektai, minkšti komplektai, krėslai ir gultai.

Plyteles1.lt
Plyteles1.lt

Esame keraminių ir akmens masės plytelių gamintojų atstovai Lietuvoje, todėl Jums galime pasiūlyti geriausias kainas mūsų rinkoje.

Baldai PL, UAB
Baldai PL, UAB

Internetinė prekyba baldais

Lanvita, UAB
Lanvita, UAB

UAB „LANVITA“ siūlo įtempiamų lubų projektavimą, profesionalias montavimo paslaugas, kvalifikuotą konsultaciją.

Plytelių meistrai
Plytelių meistrai

Plytelių meistrai - profesionalūs, turintys Ilgametę plytelių klijavimo patirtį, įgyvendinę daugelį projektų. Mes patariame, konsultuojame ir atliekame visus plytelių klijavimo darbus

D. J. Ulozos Įmonė „Antakmenė“
D. J. Ulozos Įmonė „Antakmenė“

Prekiaujame įvairių gamintojų židinių ugniakurais, krosnelėmis, pirties krosnelėmis, kaminų sistemomis ir šiai sričiai skirtomis medžiagomis.

Dezo paslaugos, MB
Dezo paslaugos, MB

Kenkėjų kontrolės paslaugos namams ir verslui. Tel +37061085800

www.vegas.lt

www.vegas.lt

Aukščiausios kokybės čiužiniai Jūsų ramiam miegui.
www.ruukkistogas.lt

www.ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai. Dizaino parinkimo programėlė...
MDS terasos

MDS terasos

Terasų įrengimas, produktai terasai.