Vasario 27d. Ketvirtadienis

Plastikiniai baseinai

Peržiūrų skaičius: 49584
Plastikiniai baseinai

Sudėtinga šiuolaikinių dienų ekologinė aplinka, stresinės situacijos, pašėlęs darbo ritmas verčia rimtai susimąstyti apie jėgų, energijos ir sveikatos sugrąžinimą.

Yra daug reabilitacijos metodų, tačiau per visą civilizacijos istoriją vandens procedūros – maudynės, plaukiojimas, pirtis, sauna, kontrastinis dušas, hidromasažas – laikomi efektyviausia priemone jėgų atstatymui ir gyvenimo būdo gerinimui.

Šiuolaikinės technikos ir technologijų lygis leidžia žymiai labiau paįvairinti vandens procedūrų kompleksą ir netgi paprastos maudynės gali virsti tikru malonumu, jeigu baseinasbus įrengtas su hidromasažiniu įrengimu, kriokliu, fontanu, čiuožinėjimo kalneliais, priešsrove, povandeniniu apšvietimu.

Šiuo metu yra daug būdų, baseinų gamybos technologijų ir baseinų konstrukcijų: metaliniai, betoniniai, plėveliniai, plyteliniai ir kt.

Viena iš naujausių baseinų gamybos technologijų – polipropileno lakštų suvirinimas.

Pirmiausia, kas tai yra polipropilenas? Tai – ekologiškai švarus, tvirtas ir atsparus plastikas įvairaus storio, leidžiamas Vakarų Europoje specialiai baseinų gamybai.

Polipropileno pjaustymo ir suvirinimo technologija leidžia gaminti baseinus praktiškai bet kokių formų ir dydžių, kokių tik pageidauja užsakovas.

Tai gali būti nedideli baseinaiarba maudyklos, išdėstyti cokoliniame kotedžo aukšte, ir pritaikyti maudynėms arba atsigaivinimui po saunos. Tai taip pat gali būti atviri, žymiai didesni baseinai, įrengti sode ir gražiai įsiliejantys į architektūrinę jūsų sodo aplinką.

Polipropileno tamprumas, jo atsparumas sezoniniams klimato temperatūros pokyčiams ir baseino formos gamybos technologija garantuoja ilgalaikį baseino naudojimą, įrengtą atvirame ore. Viso žiemos sezono metu, vanduo lieka baseine ir jį galima naudoti kaip čiuožyklą, o atėjus pavasariui ir atšilus orams, jį vėl galima naudoti atėjusiam maudymosi sezonui.

Tokiame baseine lengva pritaikyti visus išvardintus įrengimus (hidromasažas, priešsrovė, apšvietimas), taip pat ir tradiciniai skimeriai, vandens purkštukai.

Šiandien naudojamas baseinų gamyboje polipropilenas turi platų spektrą spalvinių variantų: šviesiai mėlyną, mėlyną, tamsiai mėlyną, baltą, žalią, salotinį, kreminį. Nors populiariausia baseinų spalva vis del to išlieka mėlyna. Dauguma atspalvių pastoviai turima sandėliuose. Jei jus domina nestandartiniai, retai naudojami atspalviai, tai tokį atspalvį galima užsakyti su pristatymu per vieną mėnesį. Spalvos atsparumas garantuojamas ne mažiau kaip 20 metų. Spalvai įtakos neturi nei temperatūros pokyčiai, tiek aukšti, tiek žemi, nei ultravioletiniai spinduliai.

Polipropileniai baseinaipasižymi ta ypatinga savybe, kad yra galimybė pagaminti plastikinius laiptelius ir įėjimus į baseiną, kurių išdėstymas ir forma, taip pat laiptelių kiekis ir plotis gali būti parinkti pagal užsakovo pageidavimą.

Polipropileno naudojimas leidžia žymiai sutrumpinti statybinių darbų apimtį. Gaminant baseiną nereikalaujama tradicinio metalinio ar gelžbetoninio karkaso su hidroizoliacija. Po baseino dugnu išliejama 200 mm storio betoninė danga, ant jos dedama polipropileninė baseino forma, kurios suvirinimo technologija garantuoja 100 procentinį konstrukcijos hermetiškumą. Užliejant betonu tarpus aplink formą nereikalingi klojiniai, kadangi klojinius atstoja pats polipropilenas.

Išskiriama naudojimo būtinybė kaip hidroizoliacinių, taip ir šilumoizoliacinių priemonių, taip kaip žemas polipropileninės formos šilumos pralaidumas turi galimybę stabiliai palaikyti vandens temperatūrą ir taupo vandens pašildytojų energiją.

Baseinailengvai plaunami, jų paviršiai atsparūs dažymo priemonėms, sušlapinus vandeniu nebūna slidu, t.y. saugo nuo traumų.

Tam, kad jūsų baseinasvisuomet būtų švarus, siūloma visa eilė valymo įrengimų, skirtų sienoms ir dugnui – nuo rankinių povandeninių siurblių iki robotų-automatų su nuotoliniu valdymu.

Vandens paviršiaus apsaugai nuo bereikalingo garavimo ir dulkių ar lapų patekimo tarnauja plaukiojančios ir užtempiamos dangos.

Baseinams, įrengtiems kotedžuose, siūlomi drėgmės surinkėjai.


Tvorų statymas

Tvorų statymas

Tvora – tai statinys skirtas apsaugoti, pažymėti, paslėpti ir netgi papuošti savo privačia valdą. Tvora – tai neatsiejama namo dalis, kuri gali būti laikoma net pastato vizitine kortele. Šiai dienai tvorų pasirinkimas yra labai...


Šviečiančios LED trinkelės

Šviečiančios LED trinkelės

Šviečiantys aplinkos tvarkymo elementai su šviesos diodais (LED) sukurti montuoti į sienas, grindis ar grindinį. Naudojami pašviesti takus, mašinų stovejimo aikšteles, ivažiavimus į kiemus, šaligatvius, namus, pasivaikščiojimo zonas, sodus,...


Obelų Ir kriaušių genėjimas

Obelų Ir kriaušių genėjimas

Natūraliai augančių vaismedžių kiekviena gentis, rūšis bei veislė turi skirtingus vainikus: aiškiu lie­meniu ir viršūne, keletu viršūnių, stačiai augančio­mis šakomis, svyrančiomis šakomis, tankiai ir retai išaugusiomis šakomis. Visų...


Sodo žirklės

Sodo žirklės

Geriausios sodo žirklės yra dviašmenės. Sodo žirklės reikalingos ne tik sode, bet ir darže, taip pat gėlyne. Kerpamoji žirklių dalis turi būti gero plieno, kad ilgai neatšiptų. Nereikia pamiršti, kad sodo žirklės, kaip ir peilis, turi padaryti ne...


KOKYBIŠKOS TERASOS TIESIAI IŠ GAMINTOJŲ

KOKYBIŠKOS TERASOS TIESIAI IŠ GAMINTOJŲ

Įstiklinta terasa - tai galimybė mėgautis gamta bet kokiu oru, be to - yra vienas iš didžiausių nuosavo namo privalumų. Jei nuspręsite terasą įstiklinti, joje galėsite praleisti laiką net ir niūriausiu oru. O juk vasarą tikrai mielai pasimėgautume...


Švarindami aplinką, pamiršta rūsius ir sandėliukus

Švarindami aplinką, pamiršta rūsius ir sandėliukus

Nors lietuviai po truputį mokosi rūšiuoti atliekas, aplinkos apsaugos institucijų darbuotojai pastebi, kad visuomenės sąmoningumas auga, o pamiškėse vis rečiau randamas išmestas šaldytuvas ar paliktos irti automobilio padangos, nenaudojamų atliekų...


Įsileidžiant gamtą

Įsileidžiant gamtą

Balandžio 10-13 dienomis vyko paroda “SuperNamai”. Vos įėjus į ekspozicinę salę, akys užkliuvo už išskirtinai įrengto stendo: tai buvo gyvas gamtos kampelis su medžiais, pieva ir paukščių garsais. Ryškus atotrūkis nuo betoninių...


SODYBA: projektavimas, priežiūra ir apšvietimas

SODYBA: projektavimas, priežiūra ir apšvietimas

Gražiai sutvarkyta aplinka gerą nuotaiką skleidžia ne tik sodybos šeimininkams, bet ir džiugina praeivio akį. Sutvarkyta sodyba atspindi šeimininkų skonį, grožio supratimą. Norint turėti išpuoselėtą sodybą reikia paaukoti daug laisvo laiko, o...


Priegolė, UAB
Priegolė, UAB

Rąstinių namų ir pirčių gamyba, statyba. Statyba iš apvalių ir apipjautų mašininio apdirbimo rąstų.

Euroflora, UAB
Euroflora, UAB

Euroflora.lt - E.Parduotuvė Jūsų sodui, daržui ir namams.

Šilėja, UAB
Šilėja, UAB

Šilėja, UAB - Pastatų administravimas.

Kagrė, UAB
Kagrė, UAB

Tvorų, vartų, kalviškų dirbinių, laiptų, metalo konstrukcijų, lauko baldų, stalių gaminių gamyba.

D. Varec, UAB
D. Varec, UAB

Įmonė užsiimanti paminklų gamyba, akmens apdirbimo, montavimo, projektavimo darbais.

Braitech, UAB
Braitech, UAB

Geriausi INTEX baseinai Lietuvoje!

Žalia svaja, UAB
Žalia svaja, UAB

Apželdinimo projektavimas, konsultacijos, prekyba dekoratyviniais ir vandens, bei pakrančių augalais, sklypo formavimo darbai, augalų, gyvatvorių sodinimas, Laistymo sistemos, dekoratyviniai vandens telkiniai, upeliai, apšvietimas

F.P.U.H. BOMSTAL - Skardiniai garažai
F.P.U.H. BOMSTAL - Skardiniai garažai

Didžiausias skardinių garažų gamintojas Europoje

Pavėsinės, UAB
Pavėsinės, UAB

UAB „Pavėsinės“ gamina pavėsines, vasarnamius, pirtis ir kitus sodui skirtus gaminius.

UAB Agrofirma "Sėklos"
UAB Agrofirma "Sėklos"

Daržovių, gėlių ir prieskoninių augalų, žolių vejoms ir ganykloms, pašarinių kultūrų sėklos - mažmeninė prekyba.

Tabariškių žaluma, UAB
Tabariškių žaluma, UAB

Mulčias. Akmenukai. Kompostas.

Albruva, UAB
Albruva, UAB

Baldai virtuvei, miegamojo baldai, indaujos, komodos, spintos, stalai restoranams, kavinėms, barams, medžio masyvo baldai namams, verslui

www.vegas.lt

www.vegas.lt

Aukščiausios kokybės čiužiniai Jūsų ramiam miegui.
www.ruukkistogas.lt

www.ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai. Dizaino parinkimo programėlė...
MDS terasos

MDS terasos

Terasų įrengimas, produktai terasai.