Birželio 1d. Pirmadienis

Plastikiniai baseinai

Peržiūrų skaičius: 49584
Plastikiniai baseinai

Sudėtinga šiuolaikinių dienų ekologinė aplinka, stresinės situacijos, pašėlęs darbo ritmas verčia rimtai susimąstyti apie jėgų, energijos ir sveikatos sugrąžinimą.

Yra daug reabilitacijos metodų, tačiau per visą civilizacijos istoriją vandens procedūros – maudynės, plaukiojimas, pirtis, sauna, kontrastinis dušas, hidromasažas – laikomi efektyviausia priemone jėgų atstatymui ir gyvenimo būdo gerinimui.

Šiuolaikinės technikos ir technologijų lygis leidžia žymiai labiau paįvairinti vandens procedūrų kompleksą ir netgi paprastos maudynės gali virsti tikru malonumu, jeigu baseinasbus įrengtas su hidromasažiniu įrengimu, kriokliu, fontanu, čiuožinėjimo kalneliais, priešsrove, povandeniniu apšvietimu.

Šiuo metu yra daug būdų, baseinų gamybos technologijų ir baseinų konstrukcijų: metaliniai, betoniniai, plėveliniai, plyteliniai ir kt.

Viena iš naujausių baseinų gamybos technologijų – polipropileno lakštų suvirinimas.

Pirmiausia, kas tai yra polipropilenas? Tai – ekologiškai švarus, tvirtas ir atsparus plastikas įvairaus storio, leidžiamas Vakarų Europoje specialiai baseinų gamybai.

Polipropileno pjaustymo ir suvirinimo technologija leidžia gaminti baseinus praktiškai bet kokių formų ir dydžių, kokių tik pageidauja užsakovas.

Tai gali būti nedideli baseinaiarba maudyklos, išdėstyti cokoliniame kotedžo aukšte, ir pritaikyti maudynėms arba atsigaivinimui po saunos. Tai taip pat gali būti atviri, žymiai didesni baseinai, įrengti sode ir gražiai įsiliejantys į architektūrinę jūsų sodo aplinką.

Polipropileno tamprumas, jo atsparumas sezoniniams klimato temperatūros pokyčiams ir baseino formos gamybos technologija garantuoja ilgalaikį baseino naudojimą, įrengtą atvirame ore. Viso žiemos sezono metu, vanduo lieka baseine ir jį galima naudoti kaip čiuožyklą, o atėjus pavasariui ir atšilus orams, jį vėl galima naudoti atėjusiam maudymosi sezonui.

Tokiame baseine lengva pritaikyti visus išvardintus įrengimus (hidromasažas, priešsrovė, apšvietimas), taip pat ir tradiciniai skimeriai, vandens purkštukai.

Šiandien naudojamas baseinų gamyboje polipropilenas turi platų spektrą spalvinių variantų: šviesiai mėlyną, mėlyną, tamsiai mėlyną, baltą, žalią, salotinį, kreminį. Nors populiariausia baseinų spalva vis del to išlieka mėlyna. Dauguma atspalvių pastoviai turima sandėliuose. Jei jus domina nestandartiniai, retai naudojami atspalviai, tai tokį atspalvį galima užsakyti su pristatymu per vieną mėnesį. Spalvos atsparumas garantuojamas ne mažiau kaip 20 metų. Spalvai įtakos neturi nei temperatūros pokyčiai, tiek aukšti, tiek žemi, nei ultravioletiniai spinduliai.

Polipropileniai baseinaipasižymi ta ypatinga savybe, kad yra galimybė pagaminti plastikinius laiptelius ir įėjimus į baseiną, kurių išdėstymas ir forma, taip pat laiptelių kiekis ir plotis gali būti parinkti pagal užsakovo pageidavimą.

Polipropileno naudojimas leidžia žymiai sutrumpinti statybinių darbų apimtį. Gaminant baseiną nereikalaujama tradicinio metalinio ar gelžbetoninio karkaso su hidroizoliacija. Po baseino dugnu išliejama 200 mm storio betoninė danga, ant jos dedama polipropileninė baseino forma, kurios suvirinimo technologija garantuoja 100 procentinį konstrukcijos hermetiškumą. Užliejant betonu tarpus aplink formą nereikalingi klojiniai, kadangi klojinius atstoja pats polipropilenas.

Išskiriama naudojimo būtinybė kaip hidroizoliacinių, taip ir šilumoizoliacinių priemonių, taip kaip žemas polipropileninės formos šilumos pralaidumas turi galimybę stabiliai palaikyti vandens temperatūrą ir taupo vandens pašildytojų energiją.

Baseinailengvai plaunami, jų paviršiai atsparūs dažymo priemonėms, sušlapinus vandeniu nebūna slidu, t.y. saugo nuo traumų.

Tam, kad jūsų baseinasvisuomet būtų švarus, siūloma visa eilė valymo įrengimų, skirtų sienoms ir dugnui – nuo rankinių povandeninių siurblių iki robotų-automatų su nuotoliniu valdymu.

Vandens paviršiaus apsaugai nuo bereikalingo garavimo ir dulkių ar lapų patekimo tarnauja plaukiojančios ir užtempiamos dangos.

Baseinams, įrengtiems kotedžuose, siūlomi drėgmės surinkėjai.


Dirvos gerinimas. Kaip pagerinti dirvą?

Dirvos gerinimas. Kaip pagerinti dirvą?

Sklype pirmiausia reikia parengti dirvą vaismedžiams ir daržo­vėms. Jeigu dirva per šlapia, ją reikia nusau­sinti. Pats sodininkas gali kai kur nuleisti paviršinį vandenį. Kai netoli yra upelis, grio­vys, galima sklypą nudrenuoti....


Geros ir blogos vejos

Geros ir blogos vejos

Lietuvoje yra įvairios paskirties ir nevienodos kokybės bei senumo vejų.Aukščiausios kokybės dekoratyvinė veja turi būti labai lygi.Jos paviršiuje negali būti jokių kauburių ar įdubimų.Spalva graži, vienoda visame vejos plote.veja žaliuoja nuo...


Trinkelių danga ant silpno pagrindo

Trinkelių danga ant silpno pagrindo

Visi Automobilių kelių standartizuotų dangų konstrukcijų projektavimo taisyklėse KPT SDK 07 pateikti trinkelių dangos konstruktyvai turi būti įrengiami ant pagrindo, kuris yra ne mažesnio nei 45 MPa stiprumo. Tačiau, labai dažnai pasitaiko tokios...


Įsigykite ir tvarkykite sklypą be papildomu rūpesčių

Įsigykite ir tvarkykite sklypą be papildomu rūpesčių

Įsigijote ar ruošiatės įsigyti naują sklypą ir jau planuojate namo, sodybos ar vasarnamio statybas? Labai neskubėkite, juk sutvarkyti sklypą, paruošti jį apželdinimui ir atlikti kitus būtinus darbus. Konsultuojami specialistų UAB “Miško...


Gėlių "atostogos"

Gėlių "atostogos"

Ilgą laiką savo žiedynais lepinusios mūsų akis, kambarinės gėlės taip pat nusipelnė poilsio – artėjant žiemai daugelis jų ruošiasi ramybės periodui. Jis reikalingas tam, kad augalas sukauptų reikalingas medžiagas ir pasirengtų krauti naujus,...


Nylofor segmentinės tvoros saugo jėgainę Aprilijoje

Nylofor segmentinės tvoros saugo jėgainę Aprilijoje

Segmentinės tvoros užtikrina patikimą ir aplinkai draugišką apsaugą Elektros energijos jėgainės dėl savo specifikos reikalauja specialių saugumo sprendimų – stebėjimo, aptikimo, tinkamo patekimo į teritoriją uždelsimo laiko užtikrinimo. Vis...


Vejos laistymas

Vejos laistymas

Tinkamai prižiūrima veja išlieka graži 15-20 metų ir ilgiau. lr atvirkščiai – neprižiūrima ji greitai apaugs piktžolėmis, samanomis, nelaistoma – išdžius, netręšiama – išretės ir t.t.


Naujos pavasario-vasaros pavėsinės tendencijos - reguliuojamos markizės

Naujos pavasario-vasaros pavėsinės tendencijos - reguliuojamos markizės

Atkeliavus šiltajam sezonui gyvenimas keliasi į lauką – terasa ar vidinis kiemas tampa susibūrimų epicentru. Vis tik vasarop kaitri saulė pradeda varginti, tad norisi pasislėpti šešėlyje ar pavėsyje. Vieni stato įmantrias pavėsines, kitiems...


Tabariškių žaluma, UAB
Tabariškių žaluma, UAB

Mulčias. Akmenukai. Kompostas.

Racionalus sprendimas, UAB
Racionalus sprendimas, UAB

Kietosios dangos, žaliosios erdvės, vartai ir tvoros, terasos, stoginės, malkinės, vaikų žaidimo aikštelės, lietaus vandens nuvedimo sistemos, technikos nuoma

UAB Agrofirma "Sėklos"
UAB Agrofirma "Sėklos"

Daržovių, gėlių ir prieskoninių augalų, žolių vejoms ir ganykloms, pašarinių kultūrų sėklos - mažmeninė prekyba.

ART LAWN
ART LAWN

Mes esam jauna ir produktyvi įmonė kuri orentuojasi į klientus.

Pavėsinės, UAB
Pavėsinės, UAB

UAB „Pavėsinės“ gamina pavėsines, vasarnamius, pirtis ir kitus sodui skirtus gaminius.

Ginmika, UAB
Ginmika, UAB

Didmeninė gamyba ir prekyba špyžiaus / plastiko dangčių bei grotelių gaminiais tinkančiais plastiko ir betono šulinių sistemoms.

Kapaviečių tvarkymas
Kapaviečių tvarkymas

Siūlome kompleksines kapavietės tvarkymo paslaugas.

D. Varec, UAB
D. Varec, UAB

Įmonė užsiimanti paminklų gamyba, akmens apdirbimo, montavimo, projektavimo darbais.

Žalia svaja, UAB
Žalia svaja, UAB

Apželdinimo projektavimas, konsultacijos, prekyba dekoratyviniais ir vandens, bei pakrančių augalais, sklypo formavimo darbai, augalų, gyvatvorių sodinimas, Laistymo sistemos, dekoratyviniai vandens telkiniai, upeliai, apšvietimas

Priegolė, UAB
Priegolė, UAB

Rąstinių namų ir pirčių gamyba, statyba. Statyba iš apvalių ir apipjautų mašininio apdirbimo rąstų.

Sklypo darbai
Sklypo darbai

Gerbūvio darbai patraukliomis kainomis

Plastena, UAB
Plastena, UAB

UAB "Plastena" – techninių medžiagų tiekimo, detalių gamybos ir paslaugų įmonė.

www.vegas.lt

www.vegas.lt

Aukščiausios kokybės čiužiniai Jūsų ramiam miegui.
www.ruukkistogas.lt

www.ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai. Dizaino parinkimo programėlė...
MDS terasos

MDS terasos

Terasų įrengimas, produktai terasai.