Gruodžio 3d. Penktadienis

Plastikiniai baseinai

Peržiūrų skaičius: 49584
Plastikiniai baseinai

Sudėtinga šiuolaikinių dienų ekologinė aplinka, stresinės situacijos, pašėlęs darbo ritmas verčia rimtai susimąstyti apie jėgų, energijos ir sveikatos sugrąžinimą.

Yra daug reabilitacijos metodų, tačiau per visą civilizacijos istoriją vandens procedūros – maudynės, plaukiojimas, pirtis, sauna, kontrastinis dušas, hidromasažas – laikomi efektyviausia priemone jėgų atstatymui ir gyvenimo būdo gerinimui.

Šiuolaikinės technikos ir technologijų lygis leidžia žymiai labiau paįvairinti vandens procedūrų kompleksą ir netgi paprastos maudynės gali virsti tikru malonumu, jeigu baseinasbus įrengtas su hidromasažiniu įrengimu, kriokliu, fontanu, čiuožinėjimo kalneliais, priešsrove, povandeniniu apšvietimu.

Šiuo metu yra daug būdų, baseinų gamybos technologijų ir baseinų konstrukcijų: metaliniai, betoniniai, plėveliniai, plyteliniai ir kt.

Viena iš naujausių baseinų gamybos technologijų – polipropileno lakštų suvirinimas.

Pirmiausia, kas tai yra polipropilenas? Tai – ekologiškai švarus, tvirtas ir atsparus plastikas įvairaus storio, leidžiamas Vakarų Europoje specialiai baseinų gamybai.

Polipropileno pjaustymo ir suvirinimo technologija leidžia gaminti baseinus praktiškai bet kokių formų ir dydžių, kokių tik pageidauja užsakovas.

Tai gali būti nedideli baseinaiarba maudyklos, išdėstyti cokoliniame kotedžo aukšte, ir pritaikyti maudynėms arba atsigaivinimui po saunos. Tai taip pat gali būti atviri, žymiai didesni baseinai, įrengti sode ir gražiai įsiliejantys į architektūrinę jūsų sodo aplinką.

Polipropileno tamprumas, jo atsparumas sezoniniams klimato temperatūros pokyčiams ir baseino formos gamybos technologija garantuoja ilgalaikį baseino naudojimą, įrengtą atvirame ore. Viso žiemos sezono metu, vanduo lieka baseine ir jį galima naudoti kaip čiuožyklą, o atėjus pavasariui ir atšilus orams, jį vėl galima naudoti atėjusiam maudymosi sezonui.

Tokiame baseine lengva pritaikyti visus išvardintus įrengimus (hidromasažas, priešsrovė, apšvietimas), taip pat ir tradiciniai skimeriai, vandens purkštukai.

Šiandien naudojamas baseinų gamyboje polipropilenas turi platų spektrą spalvinių variantų: šviesiai mėlyną, mėlyną, tamsiai mėlyną, baltą, žalią, salotinį, kreminį. Nors populiariausia baseinų spalva vis del to išlieka mėlyna. Dauguma atspalvių pastoviai turima sandėliuose. Jei jus domina nestandartiniai, retai naudojami atspalviai, tai tokį atspalvį galima užsakyti su pristatymu per vieną mėnesį. Spalvos atsparumas garantuojamas ne mažiau kaip 20 metų. Spalvai įtakos neturi nei temperatūros pokyčiai, tiek aukšti, tiek žemi, nei ultravioletiniai spinduliai.

Polipropileniai baseinaipasižymi ta ypatinga savybe, kad yra galimybė pagaminti plastikinius laiptelius ir įėjimus į baseiną, kurių išdėstymas ir forma, taip pat laiptelių kiekis ir plotis gali būti parinkti pagal užsakovo pageidavimą.

Polipropileno naudojimas leidžia žymiai sutrumpinti statybinių darbų apimtį. Gaminant baseiną nereikalaujama tradicinio metalinio ar gelžbetoninio karkaso su hidroizoliacija. Po baseino dugnu išliejama 200 mm storio betoninė danga, ant jos dedama polipropileninė baseino forma, kurios suvirinimo technologija garantuoja 100 procentinį konstrukcijos hermetiškumą. Užliejant betonu tarpus aplink formą nereikalingi klojiniai, kadangi klojinius atstoja pats polipropilenas.

Išskiriama naudojimo būtinybė kaip hidroizoliacinių, taip ir šilumoizoliacinių priemonių, taip kaip žemas polipropileninės formos šilumos pralaidumas turi galimybę stabiliai palaikyti vandens temperatūrą ir taupo vandens pašildytojų energiją.

Baseinailengvai plaunami, jų paviršiai atsparūs dažymo priemonėms, sušlapinus vandeniu nebūna slidu, t.y. saugo nuo traumų.

Tam, kad jūsų baseinasvisuomet būtų švarus, siūloma visa eilė valymo įrengimų, skirtų sienoms ir dugnui – nuo rankinių povandeninių siurblių iki robotų-automatų su nuotoliniu valdymu.

Vandens paviršiaus apsaugai nuo bereikalingo garavimo ir dulkių ar lapų patekimo tarnauja plaukiojančios ir užtempiamos dangos.

Baseinams, įrengtiems kotedžuose, siūlomi drėgmės surinkėjai.

Avarinių medžių pjovimas ir genėjimas

Avarinių medžių pjovimas ir genėjimas

Pirmiausia pradėkim nuo to – kas yra avarinis medis? Tai tie medžiai kurie kelia grėsmę Jums ar Jūsų turtui. Dažniausiai tokie medžiai jau būna sulaukia lytinės brandos ir išaugę ganėtinai dideli. Tokių medžių laja tarsi laivo burė, tad...


Tvorų, pastatų sienų ir tvorų apželdinimas vijokliniais augalais

Tvorų, pastatų sienų ir tvorų apželdinimas vijokliniais augalais

Vijokliniai ir šliaužiantys augalai – augalų grupė, kuriai priklausantys augalai naudojami vertikaliam apželdinimui, t.y. sienų, tvorų, terasų, stulpų, balkonų dekoravimui, taip pat sodinimui vejoje (ten galima iš jų formuoti kolonas,...


Už veją miške gresia daugiatūkstantinis ieškinys

Už veją miške gresia daugiatūkstantinis ieškinys

Valstybinės miškų tarnybos Miškų kontrolės skyriaus Vilniaus teritorinio poskyrio pareigūnai praėjusiais metais nustatė, kad Vilniaus rajono Bezdonių seniūnijoje miškų ūkio paskirties sklype, jo šeimininkas dalį sklypo nupurškė cheminėmis...


Reguliuojamos atramos terasoms – pjedestalai SOLIDOR – šiuolaikiški montavimo sprendimai

Reguliuojamos atramos terasoms – pjedestalai SOLIDOR – šiuolaikiški montavimo sprendimai

Reguliuojamo aukščio atramos – pjedestalai – puikus sprendimas, kai reikia pakelti terasos ar grindų lygį iki reikiamo aukščio. „Moderni izoliacija“ savo asortimentą papildė belgų gamintojo „SOLIDOR“...


Sklypo apželdinimas

Sklypo apželdinimas

Prie gyvenamųjų namų esančio sklypo apželdinimas susideda iš natūralios gamtos ir dirbtinių želdynų de­rinio. Prieš želdinimą sklypą reikia parengti: sulyginti kauburius ir užpilti duobes, žemu­mose iškasti drėkinamuosius griovelius,...


Kaip pasistatyti medinę tvorą?

Kaip pasistatyti medinę tvorą?

Neretai išgirstama, jog medinės tvoros yra atgyvenusios savo ir seniai išėjusios iš mados. Tačiau tie, kas taip kalba klysta, kadangi medis ir medienos gaminiai niekada nenueis užmarštin, nes būtent jie sukuria raminamą, jaukią, harmoningą...


Švarindami aplinką, pamiršta rūsius ir sandėliukus

Švarindami aplinką, pamiršta rūsius ir sandėliukus

Nors lietuviai po truputį mokosi rūšiuoti atliekas, aplinkos apsaugos institucijų darbuotojai pastebi, kad visuomenės sąmoningumas auga, o pamiškėse vis rečiau randamas išmestas šaldytuvas ar paliktos irti automobilio padangos, nenaudojamų atliekų...


Profesionalūs aptvarai sandėliams ir gamykloms

Profesionalūs aptvarai sandėliams ir gamykloms

Neeiliniai pastatai reikalauja specialių aptvarų. Kad būtų suteikti reikiami sandėlių ir gamyklų zonų aptvėrimai, Betafence parengė kelis įdomius pasiūlymus. Įmonės patalpos dažniausiai įeina į didesnės rizikos sritis. Galų gale, sandėliuose ar...


Euroflora, UAB
Euroflora, UAB

Euroflora.lt - E.Parduotuvė Jūsų sodui, daržui ir namams.

Žalia svaja, UAB
Žalia svaja, UAB

Apželdinimo projektavimas, konsultacijos, prekyba dekoratyviniais ir vandens, bei pakrančių augalais, sklypo formavimo darbai, augalų, gyvatvorių sodinimas, Laistymo sistemos, dekoratyviniai vandens telkiniai, upeliai, apšvietimas

Pavėsinės, UAB
Pavėsinės, UAB

UAB „Pavėsinės“ gamina pavėsines, vasarnamius, pirtis ir kitus sodui skirtus gaminius.

Mosas, UAB
Mosas, UAB

Galime pateikti ne tik statybines bei apdailos medžiagas atskirai, bet ir kompleksinius sprendimus.

Braitech, UAB
Braitech, UAB

Geriausi INTEX baseinai Lietuvoje!

Priegolė, UAB
Priegolė, UAB

Rąstinių namų ir pirčių gamyba, statyba. Statyba iš apvalių ir apipjautų mašininio apdirbimo rąstų.

APLINKOS KŪRĖJAI
APLINKOS KŪRĖJAI

Apželdinimo sprendimai nuo idėjos iki įgyvendinimo!

Santjana, UAB
Santjana, UAB

Pastatų ūkio valdymas, dujų ūkio priežiūra, vėdinimo ir oro kondicionavimo sistemų priežiūra, automatikos sistemų priežiūra, elektros ūkio priežiūra, šilumos ūkio priežiūra, priešgaisrinių ir gaisro gesinimo sistemų priežiūra, vandentiekio ir nuotekų sistemų priežiūra, patalpų valymas ir teritorijų priežiūra

Aupana, UAB
Aupana, UAB

Oficialus HUNTER Industries Inc. distributorius Lietuvoje - pristato aukščiausios kokybės pasaulinio lygio produktą laistymo sistemų sferoje.

Miško šviesos, MB
Miško šviesos, MB

Lauko apšvietimas, vidaus apšvietimas, šventinis apšvietimas, konsultacijos, įrengimas

Patikimas turtas, UAB
Patikimas turtas, UAB

Vaikų žaidimų aikštelės, sporto ir gimnastikos aikštelės, mažosios miesto architektūros įranga

Tabariškių žaluma, UAB
Tabariškių žaluma, UAB

Mulčias. Akmenukai. Kompostas.

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu
www.ruukkistogas.lt

www.ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai. Dizaino parinkimo programėlė...