Rockwool

Jungikliai gražiam interjerui

Elektros jungiklis – neatsiejama buities ir interjero detalė, kurią kasdien liečiame dažniausiai. Jungiklių pasiūla labai gausi, bet juos renkantis derėtų atsižvelgti į kelis pagrindinius kriterijus: kokybę, funkcionalumą, dizainą, inovatyvumą ir papildomas galimybes.

Kokybiškas jungiklis nebus labai pigus, tačiau veiks nepriekaištingai, nepraras dailios išvaizdos bent 15 metų, o svarbiausia – patikimi jo kontaktai garantuos saugumą. Dabar rinkoje siūlomas platus jungiklių ir kištukinių lizdų asortimentas. Jie tapo ne tik kur kas techniškai tobulesni, bet ir dailesni. Siūloma gausybė skirtingų medžiagų, spalvų ir dizaino jungiklių, kuriuos galima skoningai priderinti prie interjero. Jungiklį liečiame kasdien po keletą ar keliolika kartų, tad labai svarbu, kad pirminė jo išvaizda ir funkcionalumas kuo ilgiau išliktų nepakitę.

Tai didžiąja dalimi priklauso nuo gamybai naudojamų medžiagų. Net jei renkatės neįmantrų baltą plastikinį jungiklį, svarbu, kaip ir iš ko jis pagamintas. Kokybiški jungikliai gaminami iš duroplastiko. Ši medžiaga savo savybėmis primena keramiką – yra kieta, nesibraižo, jos neveikia ultravioletiniai spinduliai, ji pasižymi antistatinėmis savybėmis, t. y. ant jos nesikaupia dulkės. Toks visada dailios išvaizdos jungiklis bus naudojamas ne trumpiau kaip 15 metų.

Panorėjus kitokio jungiklio, užteks pakeisti tik matomas jo dalis – klavišą ir rėmelius, o mechanizmą bus galima naudoti toliau. Pagal užsakovų poreikius kuriami šiuolaikiniai interjerai yra labai įvairių stilių. Rinkitės kokybiškus patikimų gamintojų jungiklius, derančius prie jūsų būsto interjero.

TAIP PAT ŽIŪRĖKITE

Ruukki
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Ruukki Lietuva

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu

www.statybajums.lt