Search
Close this search box.
Vivacolor

Kaip sutaupyti namo statybų metu?

Kaip sutaupyti namo statybų metu?

Statant ir įrengiant būstą neišvengiamai kyla tūkstančiai klausimų. Nuo būtiniausių iki smulkiausių: nuo to, kiek plytų ar kaladėlių jums reikia, iki šviesos jungiklių spalvos. Tačiau prieš pradedant statybas gali kilti daug abstraktesnių klausimų, į kuriuos geriausia atsakyti prieš pasiraitojus rankoves.

Kaip pasistatyti pigų namą?

Namo statyba šiais laikais yra brangus reikalas, todėl negalite išsisukti nuo bent keturženklių išlaidų. Tačiau visada galite rasti pigesnių būdų pasistatyti namus.

Štai keli būdai tai padaryti:

Vienas iš būdų yra pasistatyti sau mažą namą. Ant gerai suplanuoto 80 kv.m. Name patogiai gali apsigyventi nedidelė šeima. Tokiu atveju sutaupoma dėl mažesnės tokio būsto statybos sąnaudų. Nepamirškite, kad namo statyba tėra vieno etapo pabaiga – juk name dar reikia gyventi. Taigi, paaukoję savo namų kvadratūrą, galite investuoti tuos pačius pinigus į geresnį, patvaresnį, modernesnį izoliacijos ar šildymo sprendimą. Vėliau jie leis sumažinti eksploatacines išlaidas ar net sutaupyti ilgainiui. Jei norisi dar didesnės pagalbos – kreipkitės į profesionalus ir pasirinkite tinkamiausias ir kokybiškas statybines medžiagas, kurias rasite čia: Baumit.

Dar vienas būdas sutaupyti yra daugiau išdėstymo ir nereikalingos erdvės pašalinimas

Įvertinkite esamus ir tikėtinus būsimus poreikius – juk jei per kelerius metus reikės statyti ūkinius pastatus, kainos kils. Apsvarstykite, ar namui tikrai reikia rūsio, balkono, garažo, ar net atsisakykite palėpės. Kiekviena papildoma erdvė namuose didina statybų kainą, todėl būtina rasti geriausią sprendimą tarp poreikių ir norų.

Galite pabandyti pasistatyti namą patys su pagalbininkais (tokiu atveju neretai pagalbininkai būna artimieji), arba prisidėti iš dalies atlikdami darbus, kuriems turite įgūdžių. Tačiau reikia atminti, kad toks darbas atima daug laiko ir gerai veikia, jei žmogus ar jo padėjėjas turi reikiamos patirties. Juolab kad statybų rinka siūlo įvairiausių gelbėjimo sprendimų – šiek tiek padėjus galima ne tik pakloti pamatus, įrengti apšiltinimą, bet ir pasidaryti sienas, jas lengva prijungti nepatyrusiems statybininkams. Pati konstrukcija namo konstrukcija gali būti tiesesnė

Pati konstrukcija namo konstrukcija gali būti tiesesnė, nes nereikia daryti vertikalių siūlių, todėl siūlėms sunaudojama mažiau skiedinio.

Svarbus ir būsimo namo statybos projektas. Geras, kruopščiai atliktas būsto projektas padės pastatyti puikų ir ekonomišką namą. Greitai išryškėja gero projekto nauda. Įgyvendinus tokį projektą galima tiksliai įvertinti būsimo namo kainą, leidžiančią klientams tvarkyti savo finansus. Galima tiksliai suplanuoti statybos procesus, užsakyti medžiagas, logistiką, sumažinti klaidų galimybę statybos metu.

TAIP PAT SKAITYKITE

Jung
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Ruukki Lietuva

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu

www.statybajums.lt