Search
Close this search box.
Anza

Vakuminio formavimo/laminavimo (įtraukimo) metodas

Vakuminio formavimo/laminavimo (įtraukimo) metodas

Tai formavimo technologija, kai vakumas panaudojamas armuojančių medžiagų impregnavimui.

Ši technologija leidžia dirbti ir su mažais (iki 1m2), ir didelius gabaritus turinčiais gaminiais, pvz. jachtų ar katerių korpusais. Bet ji daugiau yra skirta vienetiniams ar mažo tiražo gaminiams gaminti.

Trumpas technologijos aprašymas:

Gaminio forma padengiama gelkautu. Gelkautui išdžiūvus, forma išklojama sausais dembliais, audiniais, veltiniais ar putų plokštėmis, žodžiu iš anksto paruoštomis medžiagomis, kurių reikia gaminiui gaminti. Taip pat paklojami vamzdeliai, kuriais bus paduodama derva ir traukiamas oras. Po to visa forma, nuo krašto iki krašto, klijuojant hermetine juosta, išklojama specialia vakumine plėvele ir pajungiamas vakuminis siurblys, kuris turi ištraukti orą, esantį tarp formos ir plėvelės. Kai visa plėvelė priglunda prie armuojančių medžiagų prispausdama juos prie formos, pajungiamas dervos padavimas. Vakumas traukia dervą po plėvele ir laipsniškai sausos medžiagos impregnuojamos. Vizualiai matosi dervos judėjimas ir dervos padavimas uždaromas, kai visas gaminys impregnuojasi.

Ši technologija padeda išlaikyti teisingesnį armuojančių medžiagų ir dervos santykį gaminyje. Jis būna lengvesnis, ir stipresnis, nei formuojant rankiniu būdu.

Ristatus

TAIP PAT SKAITYKITE

Ruukki
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Ruukki Lietuva

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu

www.statybajums.lt